QNAP משיקה את HS-251, NAS ביתי, שקט ונטול מאווררים, כולל יציאת HDMI

עם המעבד כפול הליבה רב העוצמה שלו, חיבור ה-HDMI והתכנון שאינו זקוק למאוורר, ה-HS-251 הוא פלא הנדסי", אומר ג'ייסון הסו, מנהל מוצר ב-QNAPQNAP Systems הכריזה על השקת HS-251, התוספת החדשה של החברה לסדרת מוצרי ה-NAS השקטים (Silent NAS). ה-NAS החדש מגיע עם תצורת חומרה חזקה, מגוון רחב של יישומי מולטימדיה, ממיר (Transcoder) באבחנה גבוהה מלאה לשימוש בזמן אמת ובאופן לא מקוון, וחיבור HDMI לתצוגת מדיה באופן מקומי. ה-HS-251 השקט, הממוקם בתוך מארז מסוגנן וקומפקטי שאינו כולל מאוורר, מהווה את הבחירה המושלמת עבור אלו שמחפשים את ה-NAS המושלם לסלון, או כשילוב של NAS/PC לשימוש בחדר קולנוע ביתי. QNAP מיוצגת בארץ בלעדית על ידי חברת ויזו'אל.
התקני אחסון צמודי רשת (Network-Attached Storage) הופכים להיות יותר ויותר פופולאריים בסביבות ביתיות. עם זאת, מכשירי NAS רגילים זמינים בדרך כלל במארזים כבדים ומסורבלים שהינם גדולים ורעשניים מדי מכדי להשתלב באופן אינטגראלי בסביבת חדר המגורים, ובסגנון החיים הדיגיטלי המודרני. עם ה-HS-251 מספקת QNAP התקן NAS מסוגנן ושקט שמתיישב היטב לצד טלוויזיות באיכות גבוהה, ממירי כבלים ולוויין וקונסולות משחק ביתיות. עם מעבד כפול ליבה של אינטל ועם יציאת HDMI, ה-HS-251 מספק את העוצמה, הקישוריות והיישומים למשתמשים שרוצים ליהנות מפתרון אחסון בידורי ומרכזי.

"עם המעבד כפול הליבה רב העוצמה שלו, חיבור ה-HDMI והתכנון שאינו זקוק למאוורר, ה-HS-251 הוא פלא הנדסי", אמר ג'ייסון הסו, מנהל מוצר ב-QNAP. "המוצר המדהים הזה מגיע יחד עם מערך יישומים ומאפייני תוכנה חסר תחרות המאפשר למשתמשים ביתיים ליהנות מחוויית קולנוע ביתי מושלמת, תוך שהם מרכזים ומאבטחים את המידע ואת הקבצים שלהם, ואף למעלה מכך".
ה-HS-251 מספק יציאת HDMI המאפשרת לחברו אל טלוויזיות באבחנה גבוהה או למגברי Hi-Fi ולהשתמש ב-HD Station כדי ליהנות מתכני מולטימדיה עשירים עם החוויה האודיו-ויזואלית הטובה ביותר. HD Station הוא נגן מולטימדיה ביתי מבוסס XBMS שמאפשר למשתמשים ליהנות מאוספי וידאו, שירים ותמונות השמורים ב-HS-251 שלהם, לצפות בסרטונים מ-YouTube וכן לגלוש ברשת האינטרנט עם היישום הנייד Qremote או בעזרת מקלדות ועכברים אלחוטיים תואמי MCE. ה-HD Station ממצב את ה-HS-251 כחוויית בידור ביתי טוטאלית.
עם יכולות המרת וידאו בזמן אמת ובאופן לא מקוון, ה-HS-251 הוא בן הלוויה המושלם למי שמעוניין בבידור ביתי. ה-HS-251 יכול להמיר באופן גמיש סרטי וידאו לפורמטים אותם ניתן להציג בצורה חלקה במחשבים, התקנים ניידים וטלוויזיות חכמות. בנוסף, הוא מאפשר למספר התקנים לצפות בו זמנית במספר סרטי וידאו שונים. משתמשים יכולים ליהנות מסרטי וידאו באיכות גבוהה על ידי בחירת הרזולוציה המתאימה להם דרך File Station, Video Station או היישום Qfile עבור מכשירי אנדרואיד ו-iOS, אפילו אם הם נמצאים באתרים מרוחקים עם גישה מוגבלת לאינטרנט.
עם העוצמה של מערכת ההפעלה הקניינית QTS 4.1, ה-HS-251 קל להתקנה, לניהול ולשימוש יום יומי. עם ממשק המשתמש המוכר שלו, קל ליהנות ממולטימדיה, לארגן ולגבות קבצים, ולסנכרן ולשתף קבצים עם התקנים אחרים כשאין צורך בתהליך לימוד מיוחד. ועם המגוון הרחב של יישומים ניידים, משתמשים יכולים ליהנות ממולטימדיה, לגשת למידע שלהם ולנהל את ה-HS-251 בכל עת, ומכל מקום.
נתוני תצורה עיקריים של ה-HS-251: מארז בצורת ממיר, 2 תושבות, מעבד כפול ליבה של אינטל במהירות 2.41 ג'יגה-הרץ, 1 ג'יגה-בייט זיכרון RAM מסוג DDR3L, כוננים קשיחים/SSD בחיבור SATA, אפשרות החלפת כוננים 'חמה', 2 יציאות USB 3.0, 2 חיבורי רשת מקומית Gigabit, 1 יציאת HDMI
זמינות: HS-251 זמין בארץ.
למידע נוסף אודות HS-251 :
http://www.qnap.com/i/en/product/model.php?II=147

דילוג לתוכן