חנה רדו, יזמת ומייסדת 'לב תשעשרה' והצוות

Priority Software ומיזם 'לב תשעשרה' בשיתוף פעולה לקידום תעסוקת נשים בצפון הארץ

פריוריטי סופטוור (Priority Software) חברה בינלאומית מובילה בפיתוח פלטפורמות חכמות לניהול ארגוני מערכתי, ו'לב תשעשרה', מיזם תעסוקתי-חברתי הפועל להגברת התעסוקה של נשים בצפון הארץ, הודיעו על שתוף פעולה אסטרטגי, במסגרתו תוצענה ללקוחות 'לב תשעשרה' חבילות מיוחדות לשירותי הנהלת חשבונות ושירותי חשבות שכר על בסיס מערכת Priority.

בנוסף לשירותי הנהלת החשבונות ושירותי חשבות שכר, 'לב תשעשרה' תציע גם שירותי תמיכה טלפונית ללקוחות Priority Zoom, התוכנה של פריוריטי לניהול עסקים קטנים.

"בחרנו בפריוריטי כמערכת הבית שלנו, לא רק בזכות המוצר המצויין והיותה תוכנת ניהול הארגון הנפוצה ביותר בישראל, אלא בעיקר משום שמצאנו בה שותף שמחוייב לצעוד איתנו לקידום אג'נדה חברתית-עסקית", אמרה חנה רדו יזמת ומייסדת 'לב תשעשרה'. "אנו חולקים את האמונה בחשיבות הבטחון התעסוקתי להעצמה אישית תוך שילוב ערכים של מצוינות עסקית ושירותית". יש לציין כי רדו ייסדה את מיזם 'לב תשעשרה' כפרויקט המשך למיזם 'מדבר תשעשרה', הפועל במצפה רמון ומספק שירותי משרד מרחוק והוקם לפני כשלוש שנים.

אנדרס ריכטר, מנכ"ל פריוריטי סופטוור, הוסיף " 'לב תשעשרה' לוקח חזון חברתי, שקל מאד להתחבר אליו,  ומתרגם אותו לעשייה עם השפעה מיידית. הרעיון של שירותים פיננסיים מרחוק מיטיב גם עם תעסוקת נשים בצפון וגם עם חברות בכל רחבי הארץ, היכולות ליהנות משירותים ברמה המקצועית ביותר תוך תרומה חברתית. זה בדיוק סוג המיזמים שאנו שמחים וגאים לקחת בהם חלק, ואני בהחלט מצפה לעשייה משותפת פורה".

על לב תשעשרה: בראש מיזם "לב תשעשרה" עומדת חנה רדו- משנה ליו"ר מקאן ויזמת עסקית חברתית סדרתית ("מדבר תשעשרה", SUPERSONAS ) המקדישה את חייה ליצירת שיוויון מגדרי ולחיזוק מעמד האישה.לב תשעשרה היא האחות הקטנה של מדבר תשעשרה- מיזם עסקי-חברתי היושב במצפה רמון ומספק שירותי PA ואדמיניסטרציה מרחוק. לב תשעשרה הינו מיזם תעסוקתי- חברתי המאמין בחשיבות הביטחון התעסוקתי כאמצעי להעצמה אישית, ועל כן מעסיק את נשות צפת המוכשרות כמנהלות חשבונות וחשבות שכר לתת שירותי הנהלת חשבונות מרחוק.

דילוג לתוכן