מימין לשמאל: דדי דבורסקי – סגן נשיא בכיר של נס ומנהל NessPRO, מארק בארנצ'י - סגן יו"ר, מנכ"ל והמנהל הטכנולוגי הראשי של OpenText, שחר אפעל – נשיא נס, דגנית לוי – מנהלת חטיבת פתרונות עסקיים ב-NessPRO בעת חתימת ההסכם בין NessPRO ל-OpenText

OpenText בחרה ב- NessPRO כשותפה אסטרטגית בישראל

NessPRO תספק את מוצרי ניהול המידע הארגוני (EIM) של OpenText באמצעות התקנות באתרי הלקוחות (on premises) ובאמצעות ענן. כמו כן תספק NessPRO ללקוחות תמיכה ושירותים מקצועיים

NessPRO , זרוע הפצת התוכנה של נס (www.ness-tech.co.il), הודיעה על חתימת הסכם שותפות אסטרטגית עם חברת OpenText™ המובילה בעולם בניהול מידע ארגוני (EIM),  במטרה לתמוך בלקוחות ישראלים באמצעות פתרונות לניהול מידע ארגוני המאפשרים להפוך את הארגון לחכם ומקושר. השותפות מאפשרת ל-NessPRO למכור את פתרונות OpenText  ולתמוך בהם, הן באתרי הלקוחות (on premises) והן בענן. כמו כן תציע NessPRO שירותי ישום ושירותים מקצועיים לארגונים בישראל. OpenText נסחרת בבורסת נאסדאק בארה"ב ובבורסה של טורונטו (TSX) בקנדה תחת הסימול OTEX.

NessPRO הינה קבוצת מוצרי התוכנה של נס והנציגה בישראל של למעלה מ-30 חברות בינלאומיות וישראליות המפתחות מוצרי תוכנה המיועדים לשוק הארגוני. NessPRO פעילה 40 שנה בשוק הישראלי ומשרתת מאות לקוחות. קבוצת מוצרי התוכנה של נס מתמחה באינטגרציה, שיווק, שירות, הדרכה ותחזוקה עבור לקוחות ארגוניים.

"אנו שמחים ש-OpenText בחרה ב-NessPRO  כשותפתה האסטרטגית בישראל לשנים הקרובות, לאחר בחינה מקיפה של השוק הישראלי" אמר שחר אפעל, נשיא נס.  "זוהי עדות לאיכותה של נס, למעמד המוביל שלה בשוק הישראלי וליכולותיה של NessPRO כזרוע הפצת המוצרים של החברה".

"אנו מחויבים להבטחת הצלחתה של OpenText בישראל  ולשביעות רצון מירבית של הלקוחות" אמר דדי דבורסקי,  סגן נשיא בכיר של נס ומנהל קבוצת  NessPRO ." ל-NessPRO נסיון רב בניהול תוכן ארגוני, במיוחד פריסת אפליקציות ותהליכים התומכים בטרנספורמציה דיגיטלית של ארגונים, אשר משנה באופן יסודי את הדרך שבה הם פועלים ומספקים ערך ללקוחות. בעקבות ההסכם נגדיל את צוות מומחי ה-EIM על מנת לספק שירותים מקצועיים ופתרונות ללקוחות בישראל, בכל מוצרי OpenText. בחירתה של OpenText ב-NessPRO כשותפה אסטרטגית בישראל היא עדות ליכולותינו הטכנולוגית והעסקיות בשיווק מוצרי תוכנה הנמצאים בחזית הטכנולוגיה העולמית".

ל-OpenText יש 47 מרכזי נתונים ברחבי העולם המספקים ללקוחות פתרונות מבוססי ענן לניהול תוכן ארגוני, מאובטחים וניתנים להרחבה. כחלק מההסכם האסטרטגי, תקים NessPRO מרכז נתונים בישראל, עם תמיכה מקומית בעברית. הדבר יאפשר לספק ללקוחות מקומיים פתרונות OpenText EIM מבוססי ענן.

מוצרי OpenText יופצו בישראל באמצעות חטיבת פתרונות עסקיים ב-NessPRO, בניהולה של דגנית לוי.

"לאחר בחינה מדוקדקת של השוק הישראלי בחרנו ב-NessPRO עקב המוניטין הרב שלה באספקת מוצרי תוכנה מתקדמים ותמיכה בהם, איכות השירות ללקוחות, והמחויבות לשוק הישראלי" אמר מארק ג'. בארנצ'י, סגן יו"ר, מנכ"ל והמנהל הטכנולוגי הראשי של OpenText. "שותפות אסטרטגית זו מתבססת על מחויבותה של NessPRO ל-OpenText כפלטפורמה המובילה בישראל לניהול תוכן ארגוני. אנו בטוחים כי העבודה עם  NessPRO תאפשר ללקוחות בישראל למקסם את השימוש במוצרי OpenText – הן אלו המותקנים באתריהם (on premises) והן בענן – ותאפשר להם לבצע את האג'נדה  שלהם בתחום הטרנספורמציה הדיגיטלית".

דילוג לתוכן