שי אוזון, מנכ"ל One1

One1 רוכשת את חברת טינגז הישראלית

 

 

טינגז (Tingz) עוסקת בפיתוח פתרונות IoT (אינטרנט של הדברים), בהסבת תהליכים עסקיים לסביבה הדיגיטלית (טרנספורמציה דיגיטלית) ובפיתוח יישומי Mobile

 

One1 מודיעה על רכישת השליטה בחברת טינגז (Tingz) הישראלית, אשר מתמחה בעולמות הטרנספורמציה הדיגיטלית. טינגז מסייעת לארגונים לבסס ולעצב את נוכחותם בעולם הדיגיטל, באמצעות מתודולוגיה מתקדמת לחיבור נכסי המידע שלהם למובייל, לענן, לחיישנים ולהתקנים דיגיטליים באמצעות "האינטרנט של הדברים". הרכישה היא חלק ממהלך שמובילה הנהלת One1 להרחבת השירותים ללקוחותיה ולהעמקת היכולות המקצועיות בעולמות ה-IoT והדיגיטל. במסגרת ההסכם רוכשת One1 75% ממניות טינגז.

טינגז הוקמה על ידי רן רייכברג וחברת קוד אואזיס ב-2015 והיא מעסיקה כ-30 עובדים. החברה מתמחה בתכנון ממשקי משתמש ובפיתוח אפליקציות IoT, מובייל וצ'ט בוטים, והיא מפעילה סטודיו לאפיון חוויית לקוח וממשקי משתמש מתקדמים. לטינגז ניסיון רב בביצוע פרויקטים עתירי חדשנות ויצירתיות, ובין לקוחותיה ניתן למצוא את החברות המובילות: מנפאואר, מכבי שירותי בריאות, Maytronics, Friendly Robotics, Biosense Webster, Taranis, Rippels ועוד.

שי אוזון, מנכ"ל One1: "הרכישה היא צעד נוסף בהרחבת היכולות המקצועיות שאנו מציעים ללקוחותינו. עובדי טינגז מומחים ביישום טכנולוגיה חדשנית בפלטפורמות הדיגיטל השונות, ליצירת נוכחות דיגיטלית וחוויית לקוח שתייצר עבור לקוחות ארגוניים ערך עסקי אמתי. לחברה צוות חזק, צעיר וקריאייטיבי, ואני מאמין כי צירופם ל-One1 יתרום רבות ללקוחותינו".

רן רייכברג, מייסד ומנכ"ל Tingz: "אנו גאים להצטרף ל-One1, קבוצת שירותי המחשוב המובילה בישראל, ושמחים על הבעת האמון של מנהליה בדרך של טינגז ובצוות העובדים שלה. טינגז מביאה ל-One1 צוות מדהים של מומחים וטכנולוגים צעירים ומוכשרים, שמפתחים מגוון של פתרונות חדשניים ומטמיעים אותם במוצרים הנמכרים בכל העולם. אנו רואים במהלך פוטנציאל גדול לצמיחה בארץ ובחו"ל, והזדמנות להשתלב בפרויקטים גדולים כחלק מהפורטפוליו של חברה מובילה כמו One1".

דילוג לתוכן