סרטון של חברת מלאנוקס טכנולוגיות - על חשיבות ביטחון המידע בעקבות הפריצה ל HBO

NVIDIA DGX-2, מערכת הלמידה העמוקה (Deep Learning) הראשונה בעולם בעלת יכולות חישוב של 2 פטה-פלופ, משתמשת בפתרונות ה- InfiniBand והEthernet – של מלאנוקס

מערכת ה- DGX-2 כוללת שמונה מתאמי רשת התומכים גם בEDR InfiniBand- וגם בקישוריות ה- Ethernet של 100 גיגה-ביט לשנייה, המכפילים את ביצועי הרשת.

סאניוול, קליפורניה ויקנעם, ישראל – 2 אפריל 2018 – מלאנוקס טכנולוגיות (NASDAQ:MLNX), מובילה עולמית באספקת פתרונות קישוריות חכמים מקצה לקצה עבור שרתי מרכזי נתונים ומערכות אחסון, הודיעה היום כי פתרונות ה-InfiniBand וה-Ethernet שלה נבחרו להאיץ את מערכת האינטליגנציה המלאכותית (Artificial Intelligence) NVIDIA® DGX-2™.
ה- DGX-2 היא מערכת ה2 פטה-פלופ הראשונה המשלבת שמונה מעבדים גרפיים (GPU) ושמונה מתאמי ConnectX של מלאנוקס התומכים בקישוריות של ה- EDR InfiniBand וה-Ethernet במהירות 100 גיגה-ביט לשנייה. היתרונות הטכנולוגיים של מתאמי מלאנוקס בשילוב מנועי האצה חכמים מאפשרים את הביצועים הגבוהים ביותר לאינטליגנציה מלאכותית (AI) ומערכות למידה עמוקות (Deep Learning).
מתאמי הרשת המוטמעים של מלאנוקס מספקים העברת מידע דו כיוונית בקצב של 1600 גיגה-ביט לשנייה, המאפשרים שיפור יכולות ה- AI לבניית מערכת מחשוב הלמידה העמוקה (Deep Learning) הגדולה ביותר.
פלטפורמת ה- DGX-2 בשילוב פלטפורמת ה- DGX-1 המבוססת גם כן על מתאמי הרשת של מלאנוקס, מספקת מגוון אפשרויות עשיר לחברות, משתמשים ומפתחים לבניית הדור הבא של מוצרי ושרותי האינטליגנציה המלאכותית (AI).
"אנו נרגשים לשתף פעולה עם NVIDIA ולהביא את יתרונות הביצועים של ה- EDR InfiniBand וה-Ethernet במהירות 100 גיגה-ביט לשנייה שלנו למערכת האינטליגנציה המלאכותית DGX-2" אמר גלעד שיינר, סמנכ"ל השיווק של מלאנוקס טכנולוגיות. "הכפלת תפוקת הרשת בהשוואה למערכות קודמות על מנת לספק מהירויות דו-כיווניות כוללות של 1600 גיגה-ביט לשנייה מאפשרת למערכת ה- DGX-2 לנתח כמויות גדלות של מידע, ובכך לשפר בצורה דרמטית את ביצועי מערכת הלמידה העמוקה (Deep Learning)".
"מערכת ה- DGX-2 היא מערכת השרת היחיד הראשונה המסוגלת לספק 2 פטה-פלופ של כוח מחשובי המשלב 16 מעבדים גרפיים (GPU) בעלי קישוריות מלאה על מנת להפיק פי 10 ביצועי למידה עמוקה (Deep Learning)" אמר ג'ים מקהו, סמנכ"ל ומנהל כללי של מערכות הלמידה העמוקה (Deep Learning) ב NVIDIA." פתרונות ה- InfiniBand
וה- Ethernet מאפשרים לנו להעניק מקסימום גמישות וביצועים ללקוחות הבונים אשכולות גדולים של מערכות DGX-2".

 

דילוג לתוכן