Nuro המספקת פלטפורמת מסרים מאובטחת גייסה 2 מיליון דולר

Nuro, חברת הסטארט-אפ, המשווקת ע"י טלדור ומספקת פלטפורמת מסרונים מאובטחת, גייסה שני מיליון דולר בפתיחת סבב הגיוס Pre A שלה, בהובלת קרן Evolution Partners. עמרי זיגלמן, מייסד ושותף: "אנו שמחים על הבעת האמון של הקרן, וממשיכים בצמיחה של הסטארטאפ המבטיח שלנו"
פלטפורמת המסרונים המאובטחת של Nuro, המשווקת ומוטמעת ע"י טלדור, מאפשרת לארגונים גדולים לחזות פרצות אבטחה לפני התרחשותם באמצעות למידה, בינה מלאכותית וחיזוי עפ"י מחשוב קוגניטיבי. Nuro היא פורצת דרך בתחומי אבטחת מידע קוגניטיבית והתאמה לרגולציה, ופלטפורמת המסרים שלה האיצה את בואו של עידן חדש בעולם תקשורת המסרונים המאובטח באמצעות מחשוב קוגניטיבי.
פלטפורמת Nuro עוצבה במיוחד לשימושם של עובדים ושותפי חברה חיצוניים ומסייעת לחברות להתמודד עם אחת מן הבעיות הגדולות העומדות בפניהן – מניעת זליגת מידע ארגוני (DLP) בעיקר בעידן בו התקשורת המקוונת הפנים ארגונית ואל מחוצה לו הפכה להכרח ולחלק מן היום יום בכל ארגון . הפלטפורמה מסייעת ליצור תקשורת מאובטחת, קבצים מוצפנים ומסרונים שמשותפים בסביבה מבוקרת ופרטית המשמשת מעין "כספת וירטואלית". ל-Nuro ארבע שכבות אבטחה: אבטחת המכשיר, הצפנת התקשורת, אחסון מוצפן ושכבה קוגניטיבית שמנבאת פרצות אבטחה. בנוסף, סורקת Nuro קבצים ששותפו במסרונים במטרה לגלות ווירוסים ותוכנות זדוניות.
Nuro, המשתתפת בתוכנית IBM Alpha Zone Accelerator , הינה החברה הישראלית הראשונה בעלת חוזה מסחרי עם IBM WATSON. הייחודיות הטכנולוגית באה לידי ביטוי ביכולת לעשות שימוש בבינה ולמידה מלאכותית בכדי לזהות ולהזהיר מפני התנהגות חריגה. בכך, מסייעת לארגונים גדולים למנוע פרצות אבטחה לפני שהם מתרחשים בפועל. Nuro מוצעת בתצורת SaaS או באתר הארגון (on premise).
למייסדיה עבר שכולל ניהול אבטחה בתחום המובייל בהיקף של יותר מ-150 מיליון משתמשים. על אף שהדגש העיקרי היה ונשאר אבטחה והתאמה לרגולציה, אפליקציית המסרונים של Nuro הינה קלה להפעלה ונוחה לשימוש בדיוק כמו כל אפליקציית מסרונים מידיים אחרת.
פלטפורמת המסרונים המאובטחת של Nuro הושקה גם בארה"ב, כחלק מכנס אבטחת המידע העולמי של RSA.
בכנס ג'רני של פירמת ראיית החשבון E&Y שהתקיים בשבוע שעבר, אמר J.R.Smith(מנכ"ל AVG Technologies לשעבר, NYSE:AVG), שותף בקרן Evolution Partners ויו"ר חברת Nuro כי "בתהליך גיוס הכספים הגלובאלי של Nuro שבו הייתי מעורב, ראיתי את מידת תשומת הלב הרבה שהחברה מושכת ואת איכות המשקיעים ואין זה לשווא; Nuro היא החברה אשר מחילה עידן חדש בעולם אבטחת המידע, ואנו עתידים לשמוע עליה וליהנות רבות מפירות תוצרתה בעתיד"
עמרי זיגלמן, מייסד ושותף של Nuro: "אנו שמחים ומברכים על הבעת האמון של הקרן, וממשיכים בצמיחה של הסטארטאפ המבטיח שלנו. הודעות מיידיות הפכו ליישום חשוב בעולם העסקים, אך עד היום לא הייתה אבטחה מקיפה ואנליזות שיכלו לספק הגנה נאותה למסרונים ולשיתוף הקבצים. הצפנה לבדה אינה מאפשרת מניעת פרצות אבטחה בהודעות קבוצתיות. Nuro הינה הפלטפורמה הראשונה שמעניקה פתרון הוליסטי הכולל: אבטחת מכשיר, שקיפות, אנליזות, סריקת ווירוסים ותוכנות זדוניות ואבטחה קוגניטיבית המבוססת על מחשוב קוגניטיבי.Nuro הינה חיונית עבור תעשיות שפועלות בתחום הביטחוני או תחומים עם רגולציה גבוהה, כגון שירותים פיננסיים, משרדי עו"ד, חברות ציבוריות, משרדים ממשלתיים, ענף הבריאות וכד', שבהם תקשורת מאובטחת הינה קריטית".

נתן פרידחי, סמנכ"ל קבוצת מערכות, טלדור : "אנו מברכים את Nuro על הגיוס וגאים ומאמינים במוצר ובתזמון שהוא נכנס לשוק. ארגונים צריכים לשלוט במסרונים מידיים באותה המידה בה הם שולטים בדוא"ל הארגוני ובסוגי תקשורת נוספים. הדבר נחוץ היום יותר מתמיד, שכן כמעט שני שליש מהעובדים בחברות מדווחים על הישענות הולכת וגוברת בהודעות קבוצתיות במקום העבודה, אך ברובן המוחלט של החברות לא קיימת מדיניות סדורה בנושא," אמר נתן מטלדור. הדברים נאמרו בהתאם למחקר עדכני שנערך על ידי מחקרי "הגל החדש". "הדגש בבשורה עבור המגזר העסקי הוא על אבטחת ערוצי תקשורת דיגיטליים נוספים בארגון כגון מסרונים מידיים אשר נמצאים מחוץ לשליטת הארגון מבחינת התוכן המועבר דרכן והמכילים לעיתים מידע עסקי רגיש.Nuro נותנת את אות הפתיחה לעידן חדש, בו יוכלו ארגונים לאבטח את תכתובותיהם ולמנוע זליגת מידע החוצה. כעת יוכלו הארגונים לאבטח גם תכתובות ארעיות בין עובדים, ואף למנוע פרצות אבטחה מבעוד מועד".

אודות Nuro Secure Messaging
Nuro Secure Messaging הינה פלטפורמה מאובטחת שמאפשרת לארגונים ליצור רשתות פרטיות למסרונים ובכך יכולת לתקשר בסביבה מבוקרת.
Nuro מיועדת לשימושם של עובדים ושותפי חברה חיצוניים. הפלטפורמה מסייעת ליצור תקשורת מאובטחת באמצעות שכבות רבות של אבטחה חדשנית, הכוללות למידה מלאכותית ואנליזות שחוזות פרצות לפני שהן מתרחשות. Nuro מסייעת ללקוחותיה להתנהל ביעילות ובאבטחה אופטימלית. למידע נוסף, בקרו ב- www.nuro.im.

דילוג לתוכן