NONAME, מיזם חדש שהוא ערוץ התקשרות הבינאישי החדש

 

המיזם פותר בעיה מוכרת לכל אחד מאתנו. לכל אחד מאתנו קרה אי פעם שרצה לומר משהו לאדם קרוב אך לא רצה לקלקל איתו יחסים או להיות זה שאומר את הדבר הגלוי לכולם בעצמו.

אפליקצית NONAME פותרת את הבעיה זו בצורה שמשתמש של אפליקציה יוכל לומר לאדם קרוב את כל מה שהוא רצה לומר ועדיין להשאר אנונימי לחלוטין.

אפליקציה זו מאפשרת שליחת הודעות אישיות בלבד. ההודעות הן בצורה אנונימית כך שמקבל ההודעה לא יודע כלל מי שלח אותה. כל המערכת עשויה בצורה ששום דבר לא נשאר בשרתים והתקשורת היא מטלפון אחד לטלפון שני כאשר האפליקציה חייבת להיות מותקנת לשני הצדדים.

מייסדי האפליקציה מדווחים ש-NONAME זה ערוץ תקשורת נוסף שיותר ויותר אנשים מצטרפים אליו – אנשים שרוצים לומר דבר לזולת – דבר שלא יכלו לומר בגלוי.

אז אם יש אפשרות להתקשר בטלפון או להתכתב בוואטסאפ, היום יש אפשרות נוספת – לומר לזולת את דעתך ב-NONAME – http://nonamesms. com/d

 

Secret מול Noname – מה ההבדלים?

אחרי ש-'סיקרט' הכתה גלים בקיץ האחרון, לא היה ספק שהיא מסמנת טריטוריה חדשה בתחום האפליקציות. יחד עם זאת, השוק החדש של יישומים חברתיים השאיר פתח משמעותי לאפליקציה שתזהה את הליקויים הברורים שהיו בסיקרט ותפתור אותם כדי לספק חווית משתמש נעימה יותר. נראה שאפליקציית Noname היא אכן התשובה.

 

איך פועלת 'סיקרט'?

'סיקרט' היא אפליקציה פומבית מאד, מקבילה לכתיבת גרפיטי על קיר. היא מאפשרת למשתמשים בה לומר כל מה שעל ליבם, בצורה פומבית מבלי להזדהות. אפקט המציצנות הוא גורם משמעותי בהתלהבות מסיקרט ואין שום אפשרות לנהל שיחה פרטית מול אדם אחד, מבלי שהוא ידע את זהותך.

 

איך פועלת 'Noname'?

כאמור, יש תחושה ש Noname לקחה את הרעיון הבסיסי של כנות בלתי מתפשרת ושדרגה אותו בצורה אופטימלית. ב- Noname התקשורת היא אחד על אחד ושום מידע לא נחשף לחברים משותפים או לזרים. אם המשתמש תמיד רצה ליצור קשר עם בחורה ברשימת אנשי הקשר שלו אך התבייש, האפליקציה מאפשרת לו לעשות זאת מבלי לפחד, שכן הוא אנונימי לחלוטין.

רוצה להתחיל עם מישהואי בלי שידעו מי אתה, תוכלי לעשות זאת עם אפליקציה Noname.

http://nonamesms.com/d

 

לא משאירים עקבות

בניגוד לאפליקציות כמו WhatsApp, השומרות את כל ההודעות ואת מספרי הטלפונים של המשתמשים על השרתים שלהן, Noname  מכבדת את פרטיות המשתמש ולכן אינה משאירה שום עקבות וירטואליים ואף מאפשרת למשתמש לחסום משתמש אחר מלכתוב לו. כל התקשורת מתבצעת ממכשיר סלולרי אחד לשני והמידע מאובטח ושמור בין שני הצדדים בלבד.  למעשה, Noname היא מעין צורת תקשורת חדשה המאפשרת לנו, המשתמשים, לחשוף את ליבנו בצורה אישית מול מישהו כמו שלא יכולנו בעבר.

 

אפליקציה מבית טוב

ההבדלים הניכרים בין האפליקציות משקפים היטב על תבונתו של יוצר 'Noname', בן אנור, היזם והבעלים של בית התוכנה Appninja.co, שבין הצלחותיו ניתן למנות לא מעט יישומים מצליחים ובינלאומיים שבינייהם גם פתוח אפליקצית מוניות ידועה שעובדת במספר מדינות.

הטכנולוגיה החדישה והפרטית של Noname שאינה שומרת נתונים בשרת חיצוני אלא רק בטכנולוגית P2P מבשרת על הדבר החם הבא בעולם האפליקציות.

 

רוצים גם?

לאחר שגייסה סכומים נכבדים בעבר, מגייסתNoname  מאנגלים מוכרים 1.2 מיליון דולר למטרת שיווקה בארצות הברית. בינתיים האפליקציה זוכה לוויראליות אדירה, לפי המפתח שלה, בן אנור, ואנשים מעבירים שעות בתקשורת והתכתבות עם חבריהם. מעגלי החברים באפליקציה גדלים מדי יום.

להורדת התוכנה למכשיר הסלולרי שלכם לחצו כאן: http://nonamesms.com/d
התקינו, הזמינו חברים וקרובים שלכם, תבדקו והביעו את דעתכם.

דילוג לתוכן