NetApp חושפת פלטפורמת אחסון חדשה – FAS2000

קו המוצרים החדש של NetApp לארגונים מסדר גודל בינוני מאפשר יכולת הרחבה, יעילות ופשטות יוצאי דופן NetApp‏ (נסד"ק:‏ NTAP) חשפה היום פלטפורמה חדשה ורבת עוצמה שנועדה לתמוך  ולתת מענה לדרישות התובעניות בהן עומדים עסקים בימינו. קו מוצרי האחסון של NetApp‎®‎ מסדרת FAS2000  מאפשר בפשטות יכולת הרחבה למערך האחסון כדי לאפשר ללקוחות בשוק הביניים להתחיל ברגל ימין ולצמוח ביחד עם צורכי העסק.
 

 
היצע המוצרים המשופר של NetApp לפלח השוק הבינוני, התמחור ואפשרויות המארזים תוכננו במיוחד עבור עסקים בינוניים. הם יוצעו באמצעות מערך השותפים העסקיים של NetApp.
 
"עסקים בינוניים עומדים היום בפני אתגרים ייחודיים כתוצאה מהעלייה בדרישות העסקיות ומהצורך להשיג יותר תוך שימוש בפחות משאבים", אמר טום ג'ורג'נס, נשיא ומנכ"ל NetApp, "אנו מבינים כי אסור לכפות על הלקוחות להתפשר עבור העלות הנוחה ולהסתפק בטכנולוגיה 'ברמה סבירה'. עם פתרונות בתמחור ובמארז שנותנים מענה לשוק מתרחב זה, ממוצבת NetApp בעמדה ייחודית המאפשרת לנו לסייע ללקוחות להצליח ולבנות בסיס איתן שניתן להרחיב ולהתאים לפי השינויים בעסק ובסדרי העדיפויות."  
 
ביצועים גבוהים, פשטות הפעלה, ערך גבוה, כושר הרחבה (סקלביליות) ויעילות
היצע המוצרים המשופר מסידרת FAS2000  מעניק לעסקים ביצועים גבוהים, פשטות הפעלה, ערך גבוה, כושר הרחבה (סקלביליות) ויעילות. מערכת FAS2240  החדשה ורבת העוצמה של NetApp מסידרת FAS2000  מספקת ביצועים משופרים ומעניקה גמישות משופרת כדי לאפשר ללקוחות להפיק את המירב מההשקעה שלהם ולהוסיף יכולות לפי הצורך ובהתאם לשינויים בצרכים העסקיים.OnCommand™ System Manager 2.0  של NetApp תוכננה במיוחד עבור מומחי IT לצורך הפשטה, שליטה ומיכון של תהליכי ההתקנה והניהול השוטף של מערכת האחסון של NetApp. זהו כלי ניהול פשוט וקל לשימוש אשר מסופק עם המערכות של NetApp ואשר נועד לסייע ללקוחות לשפר את יעילות האחסון והשירות, לשפר את הפרודוקטיביות ולצמצם את ההשפעה של ניהול מערכת האחסון על משאבי ה- IT המוגבלים. 
 
בנוסף, סידרת FAS2000  כוללת את הגירסה האחרונה של מערכת ההפעלה Data ONTAP המספקת ללקוחות פלטפורמה מאוחדת עם כושר הרחבה, אשר תומכת בעומסי עבודה מרובים ומספקת את הגמישות הנחוצה כדי לענות על העלייה בדרישות העסקיות. NetApp מציעה ארכיטקטורה מאוחדת באמת בעלת כושר הרחבה אשר מאפשרת ללקוחות לשדרג בקלות ובעלות נוחה למערכות מתקדמות יותר ולהוסיף יכולות חדשות ללא צורך בשדרוגים כוללים.
 
"חברות וארגונים בסדר גודל בינוני נתונים כיום ללחצים אדירים. הם נדרשים לעמוד בקצב העלייה בדרישות העסקיות, להשקיע פחות ולהרוויח יותר. רבים מאותם ארגונים עברו לגישת וירטואליזציה כדי לאחד את תשתית ה- IT, להגיע לניצול מרבי של המשאבים הקיימים ולשפר את החיסכון בעלויות", מסביר שלומי פרייס, מנכ"ל NetApp ישראל. "מרבית העסקים הללו משתמשים בגרסאות מדור קודם של יישומים עסקיים ואינם יכולים לדחות עוד את ההשקעה בתשתית ה- IT הנחוצה כדי להקים מערך איתן וחסכוני שישמש כבסיס לצמיחה. כאשר אמצעי אחסון הנתונים ממשיכים להתפשט בקצב מסחרר, להחלטות שחברות אלה מקבלות היום לגבי תשתית ה- IT יש השפעה קריטית על יכולתן לשגשג כבר היום ולצמוח מחר".
 
"בכל התעשייה, אין היום אח ורע לפלטפורמה המאוחדת והחדשנית של NetApp והיא מוכיחה עצמה כפתרון האידיאלי שמסייע ללקוחות לעמוד בדרישות הנוכחיות והעתידיות על-ידי תכנון והקמה של תשתיות גמישות ויעילות בעלות כושר הרחבה", ציין פרייס. "בזכות NetApp, נהנים לקוחות ארגוניים בגודל בינוני מהיעילות המובילה בתעשייה שזיכתה את NetApp במוניטין המוכר והידוע. בעוד יצרני אחסון אחרים מציעים טכנולוגיה אחת בלבד — או שתיים — ליעילות האחסון, מציעה NetApp תשע טכנולוגיות משולבות, אשר סייעו ללקוחות להגיע לחסכון מצטבר של 11 מיליארד דולר ונפח אחסון של יותר מ- 4.6 אקסה-בייט".
 
NetApp מציעה ניסיון עשיר ומוכח של הצלחות בפלח השוק של חברות בינוניות, עם למעלה מ-  10,000 עסקים בינוניים הפונים אל NetApp מדי שנה כדי לקבל מענה לצורכי האחסון שלהם. החברה זכתה להכרה ברחבי התעשייה מגופי צד שלישי בעלי שם והוכתרה כיצרנית מובילה בקטגוריות רבות אשר מעניקה ערך יוצא דופן ללקוח, טכנולוגיה חדשנית ואיכות מוצר.
 
לדברי ג'ולי פאריש, סמנכ"לית בכירה, חטיבת מכירות גלובליות – שותפים, NetApp  "ניתן לזקוף את היסטוריית ההצלחה של NetApp בשוק העסקים הבינוניים בעולם ובישראל לזכותן של השותפויות האיתנות ורבות השנים שלנו. בהכרזה ש- NetApp יוצאת בה היום, אנו משלבים פתרונות רבי עוצמה לעסקים בינוניים עם תוכנית השותפים הטובה ביותר בתעשייה כדי ליצור הזדמנויות שאסור לפספס לתמיכה בהמשך הצלחת השותפים היום ובעתיד." 

דילוג לתוכן