טקס החתימה

NessPRO Cyber ו-Cyber Observer חתמו על הסכם לשיתוף פעולה אסטרטגי

Cyber Observer פיתחה מערכת המאפשרת למנהלים סקירה ויזואלית, במבט אחד, של מצב הגנת הסייבר בארגון
NessPRO Cyber, תחום הגנת הסייבר של NessPRO, קבוצת מוצרי התוכנה של נס, וחברת Cyber Observer חתמו על הסכם לשיתוף פעולה אסטרטגי. Cyber Observer, שהוקמה לפני מספר שנים ע"י מומחים לאבטחת מידע יוצאי מערכת הביטחון, פיתחה מערכת מהפכנית היוצרת ומראה למנהלים תמונת מצב מלאה של אבטחת הסייבר בארגון, וממליצה על שיפורים. המערכת כבר מותקנת בישראל בקרב תאגידים פיננסיים, חברות תשתית וחברות טלקום, ובארגונים גדולים בארה”ב, אירופה ואוסטרליה.
המערכת של Cyber Observer מודדת בצורה מקוונת ורציפה את רמת מוכנות הגנת הסייבר ע"י שליפה וניתוח של מידע הנאסף מכלל המערכות הרלוונטיות לתחום אבטחת המידע בארגון. לאחר ניתוח המידע שנאסף, המערכת מציגה בצורה גרפית תמונת מצב מקיפה ומפורטת למנהלי אבטחת המידע, מנהלי תשתיות, מנהלי הסיכונים והאחראים על הציות לרגולציה.

“ארגונים מוצאים עצמם היום עם עשרות כלים לאבטחת מידע מסוגים שונים שהותקנו במשך השנים, אך מתקשים להבין מתוך ים הנתונים מהי באמת רמת האבטחה הכוללת והאם הארגון באמת מוגן בצורה אופטימלית. נוצר מצב שמרוב עצים לא רואים את היער" אומר שמעון בקר, מייסד Cyber Observer ומנהל המוצר של החברה. "המערכת שפיתחנו עושה סדר בים הנתונים ומציגה במבט אחד את תמונת האבטחה הארגונית".

בקר מציין כי המערכת מבוססת על תפיסת האבטחה של החברה, הגורסת שיש להציג למנהלים הרלבנטיים בארגון שלוש שכבות מידע. "השכבה הראשונה צריכה להראות למנהל הרלבנטי שכל הכלים לאבטחת מידע שהארגון השקיע בהם פועלים כראוי" אומר בקר. "השכבה השניה מציגה בפני המנהל את תמונת המצב הכוללת של אבטחת המידע בארגון בזמן אמת. השכבה השלישית מתריעה על הדרדרות בהתנהגות הנורמטיבית הארגונית. התרעות אלה מתאפשרות משום שהמערכת לומדת כל הזמן את ההתנהגות הארגונית ומזהה בעיות".

בקר מדגיש כי היכולת לראות במבט אחד בזמן אמת את תמונת המצב הכוללת בארגון בתחום הגנת הסייבר, מונעת את הצורך להמתין לדו"חות תקופתיים. "הבעיה עם הדו"חות היא שעד שהם מגיעים אל המנהלים הרלבנטיים הם כבר מיושנים" אומר בקר.

"המציאות היא שכיום אין ל-CISO בארגון אף פתרון לניהול מדויק וכולל של תחום האחריות שלו. הפתרון הייחודי של Cyber Observer הוא למעשה הראשון שבא לענות על צורך חשוב זה. הפתרון של Cyber Observer הוא כלי קריטי והכרחי לעבודה של כל CISO" אמר דוד ביסמוט, מנהל תחום שו"ב וסייבר ב-NessPRO.

"ההסכם עם Cyber Observer מקדם את מעמדה של NessPRO בעולם אבטחת הסייבר" אמר שי עוזרי, מנהל פתרונות סייבר ב-NessPRO. "בנוסף למיגוון רחב ביותר של פתרונות שאנו מספקים לבעיות ספציפיות, אנו מציעים כיום אספקת תמונת מצב הוליסטית על אבטחת הסייבר בארגון, הן במסגרת המענה לאיומי סייבר והן כמענה לדרישות רגולטוריות".

 

דילוג לתוכן