NessPRO Cyber ו-תחתמו על הסכם לשיתוף פעולה אסטרטגי

Nyotron מספקת פתרון מהפכני להגנת תחנות קצה ושרתים מכל סוגי תקיפות סייבר ללא כל ידע מוקדם על האיום
NessPRO Cyber, תחום הגנת הסייבר של NessPRO, קבוצת מוצרי התוכנה של נס, וחברת Nyotron חתמו על הסכם לשיתוף פעולה אסטרטגי. Nyotron מספקת פתרון מהפכני להגנת סייבר של נקודות הקצה והשרתים בארגון. הטכנולוגיה של Nyotron עוצרת את כל סוגי התקיפות, בין אם היו ידועים קודם לכן או שלא, כולל נוזקות כופרה ((ransomware ואיומים מתמשכים מתקדמים (APTs). הפתרון של Nyotron מותקן כיום בקרב ארגונים מתקדמים, כולל סוכנות גדולה לאכיפת חוק בארה"ב, בנקים בארה"ב ובישראל, חברת אל-על, ארגונים ממשלתיים, ועוד.
מוצר הדגל של Nyotron נקרא PARANOID והייחודיות שלו היא שהוא אדיש לשיטת וסוג התקיפה. המתודה המהפכנית נקראת Threat-Agnostic Defense™, והיא אינה מצריכה ידע מוקדם או מקור מידע רציף על האיום כדי לזהותו (אין צורך בחתימות או חיבור לענן). כלומר, הפתרון מסוגל לזהות ולעצור איום חדש לגמרי שעשוי להגיע בזמן הקרוב – ללא צורך להכיר את האיום, ווקטור התקיפה שלו, או מקור האיום.
בנוסף, תפישת הפתרון הינה הוליסטית והיא מכוונת לטפל בכל שלבי האיום – זיהוי, מניעה, תגובה ואנליזה.
כל אלה מעשירים את מערכות ה- SIEM (Security Information and Event Management) הארגוניות במידע חדש ומדוייק שלא היה קיים קודם לכן. יתרון תפעולי זה עשוי להביא לחיסכון במאמץ הארגוני שמושקע כיום בריכוז וחקירה של הררי מידע שמגיעים ממערכות רבות.
בניגוד לפתרונות אנטי-וירוס או Next-Generation המזהים תקיפות על בסיס עדכוני "רשימות שחורות", ניתוח סטטיסטי, ביג-דאטה או אינטליגנציה מלאכותית, מערכת PARANOID מבוססת על מפת דפוסי ההתנהגות הלגיטימיים ברמת מערכת ההפעלה. יתרון זה מאפשר ל-PARANOID לזהות, למנוע, להגיב, ולנתח כל סוג של תקיפה בזמן אמת, אפילו איומים לא מוכרים ולא ידועים כגון איומים מתמשכים מתקדמים (APTs) והתקפות "שעת אפס".
הטכנולוגיה של PARANOID מאתגרת את הגישה המקובלת שפתרונות נקודתיים או מודיעין מתקדם הם הדרך הטובה ביותר להתמודד עם איומים. במקום זה, הפתרון "מנטר" בזמן אמת את דפוסי ההתנהגות של מערכת ההפעלה בבואה לבצע פעולה כמו מחיקה, שינוי קובץ, הצפנה או שידור מידע – וכך מזהה כל אנומליה / מניפולציה של התוקף.
בין יתר המודלים העסקיים שאותם תציע NessPRO ללקוחותיה, יוצע גם מודל של "שירות מנוהל" שבו מעבר להגנה המקומית באתר, הלקוח יכול לקבל שירותים משלימים של ניטור, תגובה, מחקר (Forensics) ועוד.
"מאד קריטי ל-Nyotron לשתף פעולה עם מפיצים מובחרים כמו NessPRO, שהם בעלי מומחיות ונסיון נרחבים בתחום אבטחת סייבר, ומשמשים כיועצי אבטחת מידע מהימנים ללקוחות המשותפים שלנו" אמר פיט סטיוארט, מנכ"ל ניוטרון. "פלטפורמת ההגנה האגוניסטית שלנו מפני איומים, היא הפתרון היחיד הידוע בשוק לנקודות קצה, היכול להגן מפני תוכנות זדוניות לא מוכרות ולא ידועות, כולל כופרה (ransomware), איומים מתמידים ומתקדמים (Advanced Persistent Threats) והתקפות זדוניות אחרות. ההתמקדות של NessPRO בערך של הלקוח ובשביעות רצונו, היא שילוב מנצח לאבטחת הארגונים הרגישים ביותר. אנו מצפים לחזק את הקשר האסטרטגי שלנו עם NessPRO, להרחיב את הנוכחות של Nyotron באיזור, ולספק לארגונים שונים את הפלטפורמה הטובה בעולם למניעת התקפות סייבר".

לדברי אמיר שמר, סמנכ"ל EMEA & ROW וחבר הנהלה בניוטרון, "אנחנו מברכים את NessPRO ובטוחים שדרכה נגיע אל לקוחות חדשים הדורשים פתרונות חדשניים למתקפות סייבר חדשות. אנחנו צופים גידול בדרישה לפתרונות מהסוג שלנו משום שהגישה הרווחת של פתרונות EDR העוסקים ב"ניטור" או "תגובה וניתוח בדיעבד" -מוכחות שוב ושוב כלא יעילות. בצד העסקי, אנחנו מציעים גם ROI. מניסיוננו, ניתן להקטין את כמות פתרונות הגנת הסייבר הן ב- Perimeter והן בתחנות הקצה, וכנ"ל גם את כוח האדם העוסק בתחזוקה של הפתרונות האלו ובניהול של מרכזי SOC – רק על ידי אימוץ גישות חדשניות של מניעת נזק בזמן אמת. מערכת PARANOID מזהה את האיום ועוצרת את הנזק בזמן אמת ומספקת את "אירוע הזהב" המשמעותי. הוכחנו כבר במספר מקרים רב שאנחנו עוזרים ללקוחות שלנו להפעיל את העסקים שלהם בצורה מוגנת, ובכך מונעים פגיעה במוניטין, בשווי החברה או נזק ללקוחות החברה".
"תקיפות סייבר שהתרחשו לאחרונה, כגון WannaCry ו- NotPetya, גרמו נזק רב לארגונים ברחבי העולם ובישראל. לא זו בלבד שהמתקפות נעשו מתוחכמות יותר, אלא גם הכמות שלהן גברה" אמר שי עוזרי, מנהל פתרונות סייבר ב-NessPRO. "הדבר מחייב גישה חדשה בתחום אבטחת המידע ו-Nyotron מספקת את התשובה: עצירת תקיפה ללא תלות בסוג האיום או בווקטור ההתקפה. בחרנו בחברת ניוטרון אחרי שראינו את היכולות הטכנולוגיות ואת החזון המרשים שלה".

דילוג לתוכן