Mindspace מכפילה את היקף הפעילות בישראל

מיינדספייס פותחת מתחם עבודה חדש בהרצליה פיתוח ומשלשת את המתחם ברחוב רוטשילד
מיינדספייס מכריזה על פתיחת מתחם עבודה חדש בהרצליה בהיקף של 3,200 מ"ר ועל הרחבת המתחם הקיים ברחוב רוטשילד בתל אביב ב-4 קומות נוספות. בכך מכפילה מיינדספייס את שטח מתחמי העבודה שלה בישראל ל-14,000 מ"ר ומגדילה את מספר החברים בישראל ל-2,100

חברת מיינדספייס (Mindspace), המציעה מתחמי עבודה משותפים ומשרדים מעוצבים, מכפילה את היקף הפעילות בישראל עם פתיחת מתחם עבודה חדשני ברחוב המנופים בהרצליה פיתוח והרחבה של 300% בהיקף המ"ר של מתחם העבודה הקיים והמצליח ברחוב רוטשילד בתל-אביב.
מתחם העבודה החדש ברחוב המנופים 10 בהרצליה פיתוח ממוקם בבניין משרדים חדש בבעלות קבוצת רוגובין וחברת ריט 1, משתרע על פני שתי קומות וכ-3,200 מ״ר, ועם פתיחתו בספטמבר הוא צפוי לאכלס כ-500 חברי קהילה, שייהנו ממגוון ההטבות שהחברה מציעה לחבריה, לצד נגישות גבוהה לקרנות ההון סיכון והתאגידים הגדולים הממוקמים בסביבה, כמו גם למסעדות ובתי עסק רבים שפועלים באזור.
במקביל, מיינדספייס מכריזה כי משלשת את מתחם העבודה בבית ציון בשדרות רוטשילד 45 בתל אביב, לאחר שהחברה שכרה ארבע קומות נוספות בבניין. כיום משתרע המתחם על פני שתי קומות ו-1,740 מ״ר, ומאכלס מעל כ-300 חברים. שטחו של המתחם המורחב יעמוד על כ-5,220 מ״ר, והוא יאכלס כ-900 חברי קהילה. הרחבת המתחם ברוטשילד צפויה להימשך עד תחילת שנת 2018.
פתיחת מתחם העבודה החדש בהרצליה וההרחבה המשמעותית של המתחם הקיים ברוטשילד מבססת את מעמדה של מיינדספייס כאחת החברות הגדולות בתחום מתחמי העבודה המשותפים בישראל, עם מתחמים בהיקף כולל של 14,000 מ"ר ולמעלה מ-2,100 חברי קהילה בישראל.
לצד הרחבת הפעילות בישראל, מיינדספייס ממשיכה במימוש אסטרטגיית הצמיחה של החברה באירופה, בה מפעילה החברה שני מתחמי עבודה גדולים בברלין ובהמבורג בגרמניה, שכבר הפכו למרכז של קהילת ההייטק והחדשנות בערים אלו.
חברת מיינדספייס הוקמה בשנת 2014, וגייסה עד כה כ-15 מיליון דולר משורה של משקיעים בולטים, והודיעה מאז תחילת השנה על פתיחה קרובה של שני מתחמים נוספים בעיר ברלין, שניים נוספים בעיר מינכן, ומתחם חדש בעיר ורשה, בירת פולין. מיינדספייס מנהלת כיום מתחמי עבודה משותפים בשטח כולל של כ-35,000 מ"ר בישראל ואירופה, שמאכלסים למעלה מ-6,000 חברים ועסקים.
לדברי יותם אלרואי, מייסד משותף וסמנכ"ל פיתוח עסקי בכיר במיינדספייס: "מיינדספייס מתמקדת במימוש האסטרטגיה להתרחבות מואצת באירופה. כחברה ישראלית שהתחילה את דרכה בשדרות רוטשילד בתל אביב, ונהנית מתמיכה של משקיעים ושותפים עסקיים ישראלים בעלי שיעור קומה, חשוב לנו להמשיך ולהרחיב את עסקינו בישראל ולהביא פתרונות גמישים, ייחודיים ואיכותיים לשוק מתחמי העבודה בארץ ובעולם".
לדברי דן זכאי, מייסד משותף ומנכ"ל מיינדספייס: ״מיינדספייס היא סגנון חיים, לא רק משרד. אנחנו מציעים ליזמים וחברות בכל הגדלים את המיקום הטוב ביותר בערים בהן אנו פועלים, את אווירת העבודה האופטימלית עבור הצוותים שלהם, ואת הקהילה המקצועית האיכותית, שיאפשרו להם לגדול ולהצליח. חברות גדולות שפניהן לחדשנות כמו גם הדור החדש של היזמים דורשים היום פתרונות גמישים ואיכותיים לצוותים שלהם. זו זכות גדולה עבורנו להיות חברת ה-coworking הישראלית הגלובלית הראשונה, שמצליחה בישראל וגם בחו"ל, ונהנית מהצלחה כלכלית ופרגון משמעותי מלקוחותינו ברחבי העולם.״
מתחמי העבודה של מיינדספייס מעוצבים באופן מעורר השראה, תוך שילוב בין עיצוב רטרו לחדשנות תוך שימת דגש על שילוב ריהוט עתיק ונוח, יצירות אמנות, ומיצגים של אומנים מקומיים, היוצרים יחדיו תחושה ביתית, נוחה ומעשירה עבור חברי הקהילה.

חברי הקהילה של מיינדספייס נהנים לא רק ממשרדים מעוצבים בקפידה, אלא גם ממגוון שירותים רחב שמאפשר ללקוחות להתרכז בניהול וגידול עסקיהם באווירה צעירה ומלאת השראה מבלי לדאוג לטרדות לוגיסטיות וביורוקרטיות. בין השאר, מציעה מיינדספייס לחבריה חיבור אינטרנט מהיר, חדרי ישיבות מפוארים עם מיטב הטכנולוגיה, מטבחים מאובזרים, גישה למשרדים בכל יום בשבוע ובכל שעה ביממה, צוות של מנהלי ומנהלות קהילה שדואגות לכל צורך של החברים, אירועי קהילה שבועיים (דוגמת Happy Hours), הרצאות מקצועיות, ופעילויות ספורט וספא מגוונות בחדר הכושר המאובזר במתחם ברחוב אחד העם בתל אביב, העומד לרשות החברים כחלק מהשירות וללא תשלום נוסף.
מיינדספייס מציעה גמישות לחברות המשתמשות במתחמיה באמצעות מוצרים ושירותים שונים – דוגמת משרדים לחברות גדולות, משרדים קטנים לחברות בכל הגדלים ועמדות בחללי עבודה משותפים – כך שכל יזם, צוות וחברה מוצאים את הדרך הטובה ביותר עבורם להתחיל לעבוד ולצמוח. כך הצליחה החברה להפוך את מתחמי העבודה שלה לאבן שואבת לא רק עבור סטארטאפים ועובדים עצמאיים, אלא גם עבור חברות גדולות דוגמת מחלקת החדשנות Rise של בנק ברקליס, סמסונג, פולקסווגן, סטארט-
אפ ניישן סנטרל, ענקית האינטרנט הסינית צ׳יטה מובייל, ואפילו מועדון הכדורגל המוביל בבירת גרמניה – הרטה ברלין.

מצורף לינק לתמונות של מתחמי העבודה של מיינדספייס, כולל הבניינים בהרצליה פיתוח ושדרות רוטשילד בתל אביב, תמונות של מייסדי מיינדספייס, וחומרים גרפיים נוספים.
https://drive.google.com/drive/folders/0B4DLEGrrcgVJSFNRdzJ0eGdieTA?usp=sharing

דילוג לתוכן