Miles & More מחדשת את ארכיטקטורת ה-IT שלה עם פתרונות רד האט

מפעילת תכנית נאמנות נוסעים הגדולה ביותר באירופה מטמיעה סביבה עתירת ביצועים מבוססת קונטיינרים עבור פריסת מיקרו-שירותים חדשים
רד האט (Red Hat) – הספקית הגדולה בעולם של פתרונות קוד פתוח הודיעה בכנס Red Hat Summit השנתי שלה שהתקיים בבוסטון, כי Miles & More – מפעילת תכנית הנוסע המתמיד וההטבות הגדולה ביותר באירופה, משתמשת בטכנולוגיות קונטיינר וענן של רד האט כדי לספק סביבת פלטפורמה-כשירות (PaaS) סקלאבילית ואוטומטית. הארכיטקטורה החדשה תוכננה לתמוך ב- Miles & More כדי לממש חידושים ולהוציא לשוק מהר יותר יישומים מבוססי מיקרו-שירותים (microservices).
Miles & More היא חברה-בת בבעלות מלאה של קבוצת לופטהנזה. בתכנית זאת יכולים המשתתפים לזכות בנקודות ולנצל אותן אצל קרוב ל- 40 שותפי תעופה, כולל 28 חברות תעופה המשתייכות ל- Star Alliance, וכן 270 גופים כמו בתי מלון, חברות השכרת רכב, שייט תענוגות, בנקים וחברות ביטוח. בעבר השתמשה החברה עבור ממשקיה עם שותפים מחוץ לתחום התעופה, בפתרון תווכה (Middleware). ביחד עם רד האט פיתחה Miles & More פלטפורמה חדשה המבוססת על פלטפורמת Red Hat OpenShift Container כדי להטמיע ביתר קלות חדשנות בעתיד.
פלטפורמה זו הינה פתרון ענן היברידי הראשון והיחיד שהינו ממוקד-קונטיינר, אשר נבנה מקונטיינרי לינוקס, Kubernetes, Project Atomic ו- Openshift Origin, ומתבסס על Red Hat Enterprise Linux.
פלטפורמת Red Hat OpenShift Container מספקת פלטפורמה מאובטחת ויציבה יותר עבור פריסות מבוססות קונטיינר בלי להקריב השקעות IT קיימות, מה שמאפשר דו-קיום של יישומים קריטיים מסורתיים לצד יישומים חדשים שפותחו עבור הענן ומבוססים על קונטיינרים.
בנוסף הטמיעה Miles & More את פתרונות Red Hat JBoss Fuse – עבור אינטגרציה של יישומים, נתונים ושירותים; Ansible by Red Hat – פלטפורמת אוטומציית IT פשוטה התומכת בהקצאה, פריסת יישומים, תזמור (Orchestration) של תהליכי עבודה מורכבים, וניהול תצורה עבור מערכות IT, רשתות ויישומים; ו- Red Hat JBoss AMQ – פלטפורמת מסרים מבוססת סטנדרטים לחילופי מידע בין יישומים.
עבור התכנון, בניית הארכיטקטורה וההטמעה הטכנית עבדה Miles & More בצמוד עם Red Hat Consulting, צוות הלקוחות הטכניים של רד האט, ושותף אספקת השירות שלה.
עם הארכיטקטורה החדשה יכולה Miles & More לשלב את שותפיה בגמישות ובקלות לתוך תכניות הנאמנות שלה, ולנהל אותם ביתר יעילות. בנוסף מאפשרת הארכיטקטורה לחברה להוציא שירותים חדשים לשוק מהר יותר, ולהגדיל את דרישות היישומים שלה. בדיקות ראשונות של החברה מראות כי זמן יציאה לשוק של שירותיה השתפר ב- 15 אחוז, וניתן לפתח מהר מיקרו-שירותים חדשים ולהעביר אותם למערכת חיה בלי להפריע לפעילות המערכת.
Miles & More כבר פיתחה 40 מיקרו-שירותים כדי לתקשר עם חברות שותפות שלה, כולל תכניות Earn Miles ו- Spend Miles. בעתיד מצפה החברה לבצע את כל הפרויקטים החדשים שלה כמיקרו-שירותים, ובמיוחד מתכננת להטמיע ארכיטקטורת מיקרו-שירותים עבור אתר האינטרנט שלה: www.miles-and-more.com
רלף גרנהולד, מנהל ה- IT של Miles & More, אמר: "עם התשתית המשופרת המבוססת על פלטפורמת Red Hat OpenShift Container, אנו יכולים עתה להציע במהירות שירותים חדשים, להיכנס להזדמנויות עסקיות חדשות, ובאופן כללי לחזק את מעמדנו כשותף אטרקטיבי עבור חברות מחוץ לתחום התעופה. המניע העיקרי להחלטתנו לבחור ברד האט היה מסיבות טכנולוגיות, ואפשר לנו ליהנות מהטוב בשני העולמות: פתרון קוד פתוח מחזית הטכנולוגיה, וכן תמיכה ארגונית אמינה ומאובטחת".
אשיש בדאני, סגן נשיא רד האט ומנהל כללי של OpenShift, אמר: "אנו גאים על כך שחברה ידועה כמו Miles & More החליטה להשתמש בפתרונות רד האט עבור פרויקט המודרנזיציה הנרחב שלה, במיוחד מאחר שהחברה הציבה דרישות גבוהות לארכיטקטורת הפתרון ביחס לביצועים, אג'יליות, סקלאביליות ואבטחה. הצלחת פרויקט זה הוכיחה פעם נוספת שפלטפורמת Red Hat OpenShift Container ממצבת אותנו במיקום מצוין לסייע ללקוחות בהטמעת ארכיטקטורות קונטיינר ומיקרו-שירותים".

דילוג לתוכן