מייסדי Logz.io, תומר לוי ואסף יגאל

Logz.io הישראלית נכנסת לעולם הסייבר

החברה משיקה מוצר שבין השאר יזהה התקפות בשוק הפיננסים

Logz.io החברה מישראל מובילה בניתוח לוגים באמצעות בינה מלאכותית, מתמודדת בתחום בו פעילות חברות ענק, מרחיבה את שירותיה בתחום האבטחה ומשיקה היום יישום אבטחת מידע חדש שכבר התחיל לשמש חברות וארגונים גדולים בעולם. מדובר ביישום הראשון שנבנה על בסיס קוד פתוח ELK Stack ומציע ניטור אבטחה רב עוצמה ומתאים במיוחד לסביבות מתקדמות בענן.

״ככל שאתה משתמש יותר בLogz.io אתה מבין שזה הרבה יותר מאשר רק כלי ניתוח לוגים״, אמר מוטי יעקב, CISO בNextraiana. "אנו משתמשים בפלטפורמה במרכז פעולות האבטחה שלנו (SOC) ומצאנו שהיא שימושית ביותר לחיבור הנקודות בין סוגים שונים של לוגים. השימוש בתובנות הבינה המלאכותית של Logz.io הצלחנו לזהות באופן אוטומטי דפוסים בתוך הנתונים שהחמצנו בעבר.
Logz.io" הוכיחה שהיא מתאימה במיוחד לפריסה ארגונית כמו שלנו – אמינה ועשירה בפיצ׳רים עם רמת ביצועים שלא מושפעת מעומס וכמות המידע שהועבר אליה״

יישום האבטחה החדש, Logz.io Security Analytics, מציע שילוב של ניתוח לוגים ברמה הארגונית ומערכות בינה מלאכותית ביחד עם התקנה קלה, אינטגרציה פשוטה, ומערכת מתקדמות לזיהוי איומים ואיתור אנומליות אשר מסייעת לצוותי מהנדסים ומנהלי אבטחת מידע לזהות ולתקן איומים מהר יותר.

בניגוד לפתרונות SIEM (תוכנות המנתחות אירועי אבטחת מידע) מסורתיים הידועים כמורכבים, יקרים להטמעה ואינם מתאימים לארכיטקטורה החדשה של התוכנה בעולם, המערכת של Logz.io, קלה לפריסה, משתלבת בצורה חלקה בתהליכים ומתודולוגיות של הענן ומתממשקת לכלי אבטחה ו- DevOps מרכזיים כמו Kubernetes, AWS, Wazuh

 

:המספקת תכונות אבטחה מתקדמות כגון ELK מציעה פלטפורמה תואמת Logz.io

מנוע מתאם רב עוצמה הכולל מאות כללי אבטחה
יצירת התרעות מוגדרות מראש במקרה זיהוי סיכוני אבטחה
יכולות למידה מתקדמות של המערכת לזיהוי סוגי איומים חדשים, התרעות וחריגות שאף לא הוגדרו במערכת
יכולות שמירת נתונים הניתנות להרחבה בהתאם לצרכי המשתמש

דילוג לתוכן