משה קזימירסקי

Lending Express מתרחבת לעמק הסיליקון ומודיעה על מינוי חדש

 

Lending Express, זירת המסחר הדיגיטלית להלוואות לעסקים המבוססת בינה מלאכותית, מודיעה היום על פתיחת משרדים בסאן מטאו, עמק הסיליקון, ועל מינויו של משה קזימירסקי לסמנכ"ל פיתוח עסקי ושותפויות אסטרטגיות של החברה. ההודעה מגיעה בסמוך להודעתה על גיוס של 2.7 מיליון דולר ומעידה על המשך צמיחתה והתרחבותה של החברה.

 

מאז החלה את פעילותה ברבעון האחרון של 2016, סייעה Lending Express לעסקים לקבל מימון בסך מצטבר של למעלה מ-50 מיליון דולר ומספר ההלוואות שניתנו דרך הפלטפורמה גדל פי שש ב-12 החודשים האחרונים. החברה צופה כי סכום ההלוואות שינתנו בארה"ב יגדל פי ארבע תוך שלושה רבעונים מ- 1.3 מיליון דולר ל- 5.7 מיליון דולר.

משה קזימירסקי, בתפקידו החדש, יהיה אמון על הפיתוח העסקי וינהל את השותפויות האסטרטגיות של החברה. קודם לכן הוביל קזימירסקי את הפעילות העסקית ב-AVG Technologies שנרכשה בהמשך על ידי Avast Software והיה אחראי על ניהול תיקים בשווי 80 מיליון דולר. במסגרת התפקיד ניהל את כל השותפויות האסטרטגיות בניהן Google, Yahoo, IAC, Amazon, ו-eBay ופעל לצמיחה מתמדת בהכנסות החברה על ידי הגדלת ערך חיי הלקוחות (lifetime value- LTV).

 

הטכנולוגיה של Lending Express מאתרת עבור עסקים קטנים ובינוניים הלוואות בתנאים הטובים ביותר עבורם. התהליך חינמי, דיגיטלי וידידותי למשתמש ומאפשר קבלת הלוואה תוך פחות מ-24 שעות. האלגוריתמים שפיתחה החברה, AlgoScore™ ו- MatchScore™, המבוססים בינה מלאכותית, ממפים את מאפייני העסק, חוזים את סיכוייו לקבלת הלוואה, ומתאימים לו את הגוף הפיננסי אשר באמצעותו קיימת הסבירות הגבוהה ביותר לקבלת המימון.

דילוג לתוכן