Kaspersky PURE – הגנה על החיים הדיגיטליים

Kaspersky PURE כולל מרכז שליטה לאנטי וירוס, אנטי ספאם, בקרת הורים מתקדמת, ניהול סיסמאות, גיבוי הצפנת קבצים, כיוונון מערכת ויישומים רבים נוספים – המיועדים להפוך את הגנת הנכסים הדיגיטליים שלכם לפעולה פשוטה ואינטואיטיביתמעבדת קספרסקי הכריזה אמש בתערוכת CEBIT על השקת Kaspersky PURE, גישה חדשה להגנת משתמשי המחשבים ומשפחותיהם כנגד זיהום דיגיטלי ואיומי פשע מקוון. Kaspersky PURE מספק למשתמשים סביבה נטולת סיכונים וחששות שבה המחשבים שלהם, הקבצים שלהם, הזהות הדיגיטלית שלהם והשירותים המקוונים שהם משתמשים בהם מוגנים נגד אובדן ופגיעה הנגרמים מנוזקות או משימוש שגוי.
 
Kaspersky PURE הוא תוצאה של מחקר צרכני מעמיק שביקש לבדוק מהן הבעיות שעימן מתמודדים משתמשי המחשב ומשפחותיהם בחיי היומיום הדיגיטליים שלהם וכיצד ניתן להימנע מהן. חלק ניכר מתהליך פיתוח המוצר היה כרוך במציאת האיזון המושלם בין יצירת פיתרון מתוחכם טכנית והצגת תפקודי המוצר בצורה פשוטה שתאפשר גם למשתמשים הלא טכניים להגן על המחשבים של בני משפחותיהם.
 
"פתרונות אבטחה פותחו תמיד בתגובה להתפתחות איומים דיגיטליים. גילוי הוירוסים הראשונים האיץ את פיתוחם של מוצרי האנטי וירוס הראשונים. חשיפתם של האיומים האינטרנטיים הראשונים האיצה את פיתוחם של מוצרי ה-Internet Securityהראשונים. היום, כשיותר ויותר משתמשים מאחסנים את הנכסים הדיגיטליים שלהם בפורמט אלקטרוני, עלה הצורך לפיתוח סוגים חדשים של פתרונות מקיפים המציעים הגנה נגד כל סוגי האיומים הדיגיטליים", אמר יוג'ין קספרסקי, מנכ"ל מעבדת קספרסקי בהשקת Kaspersky PURE. "אנחנו שמחים להציע את המוצר החדש שלנו לכלל קהילת המשתמשים. עם Kaspersky PUREאף אחד לא צריך להיות מומחה כדי לשמור על החיים הדיגיטליים שלו מוגנים ומסודרים – הפתרון החדש שלנו עובד עבורכם".
 
בעזרת איפיוני אבטחה שנלקחו מ-Kaspersky Anti-Virusומ-Kaspersky Internet Security זוכי הפרסים, משלב Kaspersky PURE הגנה מושלמת מכל סוגי האיומים המקוונים עם שורה של איפיונים, ביניהם בקרת הורים מתקדמת, הצפנת קבצים, גיבוי מידע, ניהול סיסמאות, כיוונון מערכת ויישומים רבים נוספים – שכולם מיועדים להפוך את הגנת הנכסים הדיגיטליים של המשתמש לפעולה פשוטה ואינטואיטיבית.
 
"מחשבים הופכים לבעלי חשיבות גוברת והולכת בחיי היומיום שלנו והם מספקים לנו היקף מתרחב של שירותים, מידע, בידור ואמצעי אחסון למידע רגיש. אלא שהזיהום הדיגיטלי מציב את כל היקף הפעילות הזה בסכנה. כשאנחנו נכנסים לעולם הווב ובמיוחד כשהילדים שלנו גולשים באינטרנט,  אנחנו חוששים מאיומים לא מעטים – חוששים מגניבת זהות, מגניבת מידע, מהיתקלויות של ילדינו עם הצד האפל של האינטרנט – והחשש הזה הוא הדבר האחרון שאנחנו צריכים בחיינו הלחוצים ממילא", אומר נעם פרוימוביץ, מנכ"ל פאוור תקשורת, המייצגת בארץ את מעבדת קספרסקי. "בקספרסקי מאמינים כי כל משתמש זכאי להינות מההזדמנויות שמציע האינטרנט, בידיעה שהוא בטוח ומוגן. בעזרת  Kaspersky PURE אנחנו מספקים למשתמש סביבה נטולת חששות שבה יוכל לנהל בקלות וביעילות את החיים הדיגיטליים שלו ולהגן על הנכסים הדיגטליים מאיומים מקוונים או מבעיות הנגרמות מטעות אנוש""
 
 
אבטחת אינטרנט: Don’t worry, be happy

 
 
 
 
Kaspersky PUREלוקח את אבטת האינטרנט לרמה הבאה, מבטיח שמשתמשי המחשבים לא יאלצו לחשוש עוד מכל פעילות מקוונת ומגן עליהם מ-30,000 תוכניות זדוניות חדשות שמתגלות בממוצע מדי יום. Kaspersky PURE משלב הגנה מושלמת נגד כל סוגי האיומים המקוונים עם יישומים חדשים ומתקדמים, ביניהם, בקרת הורים מתקדמת, גיבוי מידע וכלי הצפנה, יישום ניהול סיסמאות, כמו גם היכולת לנהל בפשטות את הרשת הביתית מכל מחשב ברשת.
 
–          בקרת הורים – איפיון בקרת ההורים המתקדם שמציע Kaspersky PURE מסייע  להורים לילדים להגביל את הזמן שילדיהם מבלים מול המחשב, לפקח על הגישה שלהם לתוכנות ושירותים בעייתיים ולחסום את הגישה שלהם לאתרים המציגים תכני מבוגרים ואף לדווח לכם על המהלכים המקוונים של ילדיהם. בעזרת איפיון בקרת ההורים תוכלו גם לחסום מיילים הכוללים מילים מסויימות, להגדיר מראש תכנים שאינכם מעוניינים שילדיכם יצפו בהם ואף להגדיר מסרים יוצאים הכוללים פרטים מזהים כמו כתובת הבית או מספר הטלפון הביתי.
 
 
–          פתרון כולל לניהול חבילת הגנה – התקנה וקונפיגורציה של פתרון הגנה לרשת הביתית, סריקה של תוכנות זדוניות, גיבוי מידע וניהול מערך שלם של בקרת הורים הוא נטל שעלול לגזול מכם זמן רב. Kaspersky PURE מספק לכם את כל האיפיונים החשובים הללו בחבילה אחת, פשוטה להפעלה ואשר כל משתמש בעל הרשאת שימוש במערכת יכול להפעילה ממחשבו. בעזרת מספר הקלקות על העכבר , יכול המשתמש לצפות במצב האבטחה של כל משתמשי הרשת ולקבל עדכונים יומיומיים על הפעילות המקוונת של המשתמשים.
 
–          גיבוי מידע – המשמעות של שמירה והגנה על מידע איננה מסתכמת באבטחת המחשב מתוכנות זדוניות ומפשע מקוון. היא כוללת גם את מציאת הפתרון למצבים של הפסקות חשמל ונפילות מתח פתאומיות  שעלולות לפגוע בכונן הקשיח ולהביא להשמדת מסמכים, תמונות, קטעי וידיאו וכל מידע דיגיטלי אחר שצברתם על המחשב שלכם. Kaspersky PURE כולל מודול מיוחד היוצר גיבויים של המידע הצבור במחשב ומאחזר אותו במידת הצורך.
 
–          ניהול סיסמאות –  Kaspersky PURE כולל תוכנה לניהול סיסמאות שתאפשר למשתמש לחסוך לא רק זמן רב, אלא גם את עוגמת הנפש הכרוכה באובדן סיסמה. התוכנה מסייעת למשתמש לבחור סיסמאות חזקות ומיוחדות לחשבונות המייל, לפורומים שונים, לבלוגים, לפרופילים ברשתות חברתיות, לחשבונות הבנק המקוונים או לכל פעילות מקוונת קבועה אחרת הדורשת כניסה באמצעות סיסמה. יתרה מזאת, המערכת יודעת להכניס באופן אוטומטי, או ידני, את הסיסמה הספציפית במהלך הכניסה לאתר או לחשבון. המשתמש יוכל למשל להשתמש בטלפון הסלולרי שלו כ'מפתח' כניסה לעולם המקוון – אף מבלי שידרש להוציא את הסלולר מכיסו. כאשר הסלולר שלכם ימצא בטווח המחשב שלכם, תאתר אותו Kaspersky PUREבעזרת הבלוטות' ותשחרר את בסיס נתוני הסיסמאות באופן אוטומטי.
 
–          הצפנת מידע – כדי לוודא שהמידע שלכם מוגן ומאובטח לא מספיק לחסום את האיומים המקוניים שעלולים להתגלות בכל פעולת גלישה. גם כאשר המחשב שלכם כבוי ותוכנות האבטחה אינן פעילות, יכולים פושעים מקוונים לחדור למחשב שלכם ולהגיע בקלות למידע האגור בכונן הקשיח או בהתקן ה-USB. בעזרת איפיון הצפנת מידע הנכלל ב- Kaspersky PURE, יכול המשתמש להיות בטוח לחלוטין שהמידע רב הערך שלו לא יפול לידיהם של פושעים מקוונים, גם במקרה שהכונן הקשיח נפגע או נגנב.
 
–          אבטחה+ כלי עבודה – אפיון אבטחה+כלי עבודה הנכלל ב- Kaspersky PUREיסייע למשתמש לכוונן את איפיוני האבטחה במערכת ההפעלה ובדפדפנים. המוצר מנתח הגדרות חבויות בדרך כלל או כאלו שנהוג להתעלם מהן ומדרבן משתמשים להיות אקטיבים יותר   במקרה שטיפול לא מדויק בהגדרות מציב סוג של איום  על הנכסים הדיגיטליים של המשתמש.
 
מערכות הפעלה נתמכות
Microsoft Windows XP Home Edition(Service Pack 2 or higher), Microsoft Windows XP Professional Edition(Service Pack 2 or higher), Microsoft XP Professional x64 Edition(Service Pack 2 or higher), Microsoft Windows Vista Home Basic(32/64 bit), Microsoft Windows Vista Home Premium(32/64 bit), Microsoft Windows Vista Business(32/64 bit), Microsoft Windows Vista Enterprise (32/64 bit), Microsoft Windows Vista Ultimate (32/64 bit), Microsoft Windows 7 Home Premium (32/64 Bit) Microsoft Windows 7 Professional (32/64 Bit), Microsoft Windows 7 Ultimate (32/64 Bit).
 
Kaspersky PURE יהיה זמין לרכישה החל מה-30 במרץ. המוצר יחשף לראשונה בישראל בוועידה לאבטחת מידע שתתקיים בישראל ב-17 במרץ. מחירים יחשפו בהמשך.

דילוג לתוכן