INFINIDAT® משיגה גידול של 250% בהכנסות ורושמת רווחיות ברבעון השני של שנת 2017

ספקה למעלה מ- 2 אקסה-בייט, עם גידול של שלוש ספרות בענפי ענן, בריאות ובנקאות

INFINIDAT, ספקית עצמאית מובילה של פתרונות אחסון לארגוני אנטרפרייז, מכריזה על תוצאותיה לרבעון השני של שנת 2017, ומדווחת על גידול של 250% בהכנסות על בסיס GAAP לעומת הרבעון המקביל אשתקד. הרבעון השני היה גם הרבעון הרווחי ביותר והגבוה ביותר בהכנסות בהיסטוריה של החברה.
"לקוחותיה הקיימים והחדשים של INFINIDAT הוסיפו קיבולת אחסון של 156 פטה-בייט ברבעון השני לבדו, שהיה גם הרבעון הרווחי ביותר שלנו" אמר משה ינאי, יו"ר ומנכ"ל INFINIDAT. "אני מאד גאה לומר כי החדשנות הבלתי מתפשרת, העבודה הקשה והמשמעת הפיננסית של 500 העובדים שלנו, אפשרו לנו לבנות את הקיבולת הגבוהה ביותר, בחברה העצמאית הרווחית ביותר בעולם בתחום אחסון הנתונים לארגוני אנטרפרייז".
"אחסון בקנה מידה של מאות טרות בייט לארגוני אנטרפרייז, הינו פלח השוק בעל הגידול המהיר ביותר בתעשיית האחסון, ויישאר כך בעשור הקרוב" אמר יזהר שרון, נשיא INFINIDAT ארה"ב.
"הערך שאנחנו מציעים, המודל העסקי והיעילות שהלקוחות שלנו משיגים, מוכיחים את עצמם מידי יום. אנחנו משיגים רווחיות בעוד רוב העמיתים שלנו בתעשייה ממשיכים לדווח על הפסדים משמעותיים".
INFINIDAT השיגה גידול משמעותי בכל האזורים בהם היא פעילה, עם ביצועים גבוהים במיוחד בצפון אמריקה, אנגליה ואמריקה הלטינית. סביב העולם, למעלה מ- 32% מהמכירות הגיעו מלקוחות חדשים – עליה של 25% לעומת הרבעון הראשון. INFINIDAT ספקה עד עתה קיבולת אחסון של למעלה מ-2 אקסה-בייט סביב העולם עם פתרון אחסון הנתונים InfiniBox™, וממשיכה להגדיל את בסיס הלקוחות שלה בכל השווקים ובכל ענפי התעשייה.
INFINIDAT המשיכה להשיג מכירות משמעותיות בשווקים ורטיקליים מרכזיים ברבעון השני, ומדווחת על עליה של 750% שנה אחר שנה בתחום הבנקאות, 220% בתחום הענן, 105% בתחום הבריאות ו- 207% בתחום הטלקומוניקציה. INFINIDAT הוסיפה מספר לקוחות חדשים במהלך הרבעון השני, כולל Allina Health, CenterState Bank, ITG Brands, Playtech ו- MAHLE GmbH.

CenterState Bank
"כאשר אנחנו גיבשנו את הצרכים לריענון האחסון, הקריטריונים העקרוניים שלנו היו מחיר, ביצועים ואינטגרציה עם VMware," אמר ג'יימי אורת', סמנכ"ל ניהול מערכות ב- CenterState Bank. "בין הפתרונות שבחנו, רק InfiniBox™ היה מסוגל לספק את הביצועים וקנה המידה שהיינו צריכים במחיר שהיה הגיוני לנו. אנחנו גם מצאנו שהארכיטקטורה הייחודית והרובסטית של הפתרון הפכה את היישום והניהול לקל יותר באופן משמעותי, בהשוואה לפתרונות מתחרים. InfiniBox™ ספקה את האיזון המושלם עבורנו".

ITG Brands
"אחרי שבחנו טכנולוגיות אחסון רבות, תוך שאנו לוקחים בחשבון את הגידול של העסק שלנו, בחרנו ב- InfiniBox," אמר רון הוגנתורן, מנהל תשתיות IT ב- ITG Brands. " אנחנו מרגישים ש- INFINIDAT משנה את כללי המשחק בשוק האחסון עם הקלות שהיא מציעה, סט היכולות העשיר בפלטפורמות רבות וביכולתה לספק ביצועים גבוהים בקנה מידה של אנטרפרייז, בעלות נמוכה וניתנת לחיזוי. אנחנו משוכנעים ש- INFINIDAT תהיה שותפה אמיצה ל- ITG גם בעתיד".

Commvault
INFINIDAT המשיכה לייצר שותפויות חזקות ומצליחות, והביאה לשוק פתרונות משותפים רבי ערך העונים על צורך הלקוחות בשרותי אחסון חסכוניים ובעלי ביצועים גבוהים לאורך כל מחזור החיים של המידע. שותפות מסוג זה יצרה לאחרונה יישום עוצמתי לאינטגרציה של סנאפשוטים עם Commvault® Data Platform. על ידי הצמדת טכנולוגית Intellisnap® של Commvault עם מנוע הסנאפשוטים המתקדם של InfiniBox, InfiniSnap®, לקוחות יכולים לקבל באופן שגרתי שיעורי ingest מהירים פי 2.5 ב- MediaAgent יחיד, בהשוואה לפלטפורמות מתחרות. הדבר משקף ערך אדיר ללקוחות האנטרפרייז, המחפשים הזדמנויות חדשות ורבות השפעה לקונסולודציה של תשתיות וחסכון בעלויות.
"ראינו הזדמנות גדולה בשילוב טכנולוגיות ניהול המידע וההגנה המתקדמות שלנו עם הביצועים, קנה המידה ויהכולות העשירות של InfiniBox על מנת לספק פתרון בעל ערך אמיתי ללקוחות המשותפים שלנו," אמר בראיין ברוקוואי, סמנכ"ל טכנולוגיות ב- Commvault. "אנחנו מאפשרים למשתמשי Commvault® Data Platform ב- InfiniBox ליהנות מביצועים יוצאים מהכלל, יעילות תפעולית אדירה ואמינות גבוהה ויציבה, בה INFINIDAT ידועה. זהו מצב של win-win עבור לקוחותינו ועבור שני הארגונים".

ביצועי ערוצי שיווק
INFINIDAT המשיכה לחזק את המודל רב הביצועים והנמרץ של מכירות הערוצים שלה, עם יותר מ- 58% מהמכירות שהגיעו דרך שותפיה בערוצים ברבעון – עליה פי 2.6 שנה אחר שנה, בהשוואה לרבעון המקביל אשתקד. במרץ, INFINIDAT זכתה בכבוד Logicalis Growth Partner of the Year Award לשנת 2017.
"פתרונות INFINIDAT היו תוספת אדירה לפורטפוליו של Logicalis," אמר Vince DeLuca, מנכ"ל Logicalis. "העבודה עם INFINIDAT, הן עם ההנהגה והן ברמת השטח הייתה חוויה אדירה, והמשוב שקיבלנו מלקוחותינו, היכן שהטמענו את פתרונות InfiniBox, היה חיובי בצורה מדהימה. אנחנו צופים עוד שנים רבות של שותפות ויצירת ערך גבוה ללקוחותינו עם INFINIDAT".

למידע נוסף אודות INFINIDAT ופתרונות הדור הבא לאחסון נתונים, בקרו באתר: www.INFINIDAT.com

דילוג לתוכן