HP Inc משיקה את הטבלט הראשון בעולם שתוכנן לאנשי עסקים

מחשב HP Elite x2 1012 הוא הראשון שמשלב אבטחה ברמת גבוהה עם יכולת ניהול ארגונית ותחזוקה נוחה במארז מעוצב

חברת HP Inc. הכריזה על מחשב HP Elite x2 1012, טבלט בעל יכולות מגוונות שמציע את מלוא הפרודוקטיביות של מחשב נוטבוק בשילוב עם הנוחות של טבלט, שתוכנן במיוחד לצרכים של אנשי מקצוע ניידים.
המחשב החדש בנוי מאלומיניום ועוצב ברמה גבוהה עם דגש על אסתטיקה. עוביו 8.1 מ"מ בלבד והוא שוקל 1 ק"ג בלבד. הוא מצויד ברגלית הניתנת להטיה של 150 מעלות. ניתן למקמה באופן זקוף לצפייה נוחה והקלדה במקלדת או לקפלו לגמרי לצורך הקלדה במסך. המסך בגודל 12 אינטש (30 ס"מ) תומך ב-Full HD, עם יחס ממדים של 3:2. הוא מתאים את עצמו באופן אוטומטי לתנאי אור משתנים.
ה- HP Elite x2 1012מריץ את מערכת ההפעלה Windows 10 והוא מצויד במעבד אינטל דור 6 מסוג Core M vPro לביצועים גבוהים וחסכוניים בצריכת הזרם. זיכרון SSD של עד 512GB מציע חוויית מחשוב נטולת רעש, ללא כל מערכת אוורור וללא כל חלקים נעים. במחשב שולבו רמקולים באיכות גבוהה תוצרת Bang & Olufsen וכן תוכנה של HP להפחתת רעשים. באמצעותם יוכלו משתתפים בשיחות ועידה ליהנות מאיכות קולית ברמה גבוהה מסוגה.
הדגם החדש, בדומה לכל קו מחשבי HP Elite, תוכנן לעמידות גבוהה של תקן MIL-STD והוא יעמוד בתנאים סביבתיים קשים ככל שיידרשו. לצורך כך הוא מצויד גם במסך Corning Gorilla Glass 4 עם סגסוגת אלומיניום (דרגה 2) שמבטיחה יחס נכון בין עוצמה ומשקל.
בטבלט החדש שולבו מגוון כניסות הנדרשות כיום על ידי משתמשים עסקיים: Thunderbolt 3 ו-USB-A. כן מוצעת אופציה למודם סלולרי פנימי 4G LTE שמאפשר קישוריות נוחה מכל מקום ללא כל צורך בקישורים פיסיים. מודם Snapdragon X5 LTE של חברת קוואלקום מספק קישוריות מהירה ואמינה ותמיכה ברוב רשתות 3G/4G.
כדי לאפשר יצירת תכנים גמישה בשטח צויד המחשב החדש בעט אקטיבי עם מטעין אפליקציות, המבוסס על תקן WACOM. בעט שולבו חיישני לחץ שמסייעים לשליטה על עובי הקווים בעת איור וכתיבה במסך. כן שולב בעט מטעין אפליקציות (App Launch) כפתור שניתן לתכנות מבוסס Bluetooth שמאפשר הטענה מהירה של OneNote או כל אפליקציות Windows אחרת.
משתמשי HP Elite x2 1012יוכלו לבחור בין שתי מקלדות חיצוניות אופציונאליות, שתיהן בגודל מלא, עם תאורה אחורית ובסיס אלומיניום מוצק. המאפיינים הללו מספקים יציבות ונוקשות שמתחרות במקלדות של נוטבוקים. מקלדת HP Advanced Keyboard כוללת חיישן NFC במשטח המגע וקורא כרטיסים פנימי שמעלה את רמת האבטחה בכניסה למערכת. כשמנתקים את המקלדת המחשב מתנתק אוטומטית מהדומיין כדי לשמור על בטחון המידע. מקלדת HP Travel Keyboard מציעה פתרון דק יותר וקל יותר: מקלדת במשקל 395 גרם בגובה 1.5 מ"מ שמציעה הקלדה אמינה ונוחה בשטח.
הטבלט החדש מוצע עם 3 פתרונות אופציונאליים לעגינה: כניסת Thunderbolt 3 מתחברת בקלות ל-HP Elite USB-C Docking Station לקישור שני מסכי 2K או ל-HP Elite Thunderbolt 65W Dock לקישור שני מסכי 4K. כן ניתן לחבר הטבלט לתחנת HP Advanced Wireless Docking Station באמצעות טכנולוגיית WiGig.

טבלט שאנשי IT יאהבו
אבטחה וניהול הן שתי סוגיות מרכזיות לאנשי IT שכן הן מאפשרות למצות את פוטנציאל העבודה של עובדים ניידים. על מנת להתמודד עם האתגרים הללו משלב הטבל החדש לראשונה בשוק בין אבטחה ברמת ה-BIOS לבין מערכת הניהול HP Sure Start, הכוללת את HP Touchpoint Manager.

ה- HP Elite x2 1012כולל מספר רב של תכונות אבטחה פנימיות, לא תוספים שהוברגו למערכת. הן כוללות את HP Sure Start עם Dynamic Protection וכן HP Client Security, TPM. כן מוצע קורא טבעיות אצבעות אופציונלאי או קורא כרטיסים – המיועדים כולם לאבטחת המכשיר, הנתונים וזהות המשתמש. עם מעבד אופציונאלי Intel Core M vPro יכולים אנשי ה-IT לנהל את המכשיר מרחוק, הן ברשתות אלחוטיות והן ברשתות קוויות.

המכשיר תוכנן באופן שמאפשר תחזוקה ושירות קלים ונוחים. ניתן להחליף את הרגלית באמצעות פתיחה נוחה של שני ברגים. אם המכשיר נופל אן זקוק לתחזוקה ניתן לטפל במהירות ובקלות ברכיבים הפנימיים, להחליפם או לתקנם במהירות – ולצמצם בכך את משך ההשבתה.

כדי לסייע באינטגרציה של ה- HP Elite x2 1012בתשתית קיימת של IT מעמידה HP לרשות הלקוחות שורה של שירותים ותמיכה של 24/7 ב-180 מדינות, כולל 230,000 שותפי הפצה. כן ניתן לרכוש את המכשיר באמצעות SKU גלובאלי.

למידע נוסף:www.hp.com/go/elitex21012

אודות Inc. HP
חברת HP Inc. יוצרת טכנולוגיה שמשפרת את חיי כלל המשתמשים, בכל מקום. אנו מפתחים חוויות מדהימות באמצעות סל המוצרים שלנו: מדפסות, מחשבי PC, מכשירים ניידים ושירותים. למידע נוסף אודות HP (נאסדק: HPQ) ניתן לפנות ל: http://www.hp.com

 

 

 

דילוג לתוכן