HP Inc. ממציאה מחדש את תחום המדפסות הרחבות עם הצגת המכשיר המשולב (MFP) הקומקפטי ביותר בתעשייה עם מחיר נוח מסוגו

הסל המורחב של DesignJet מפשט את האופן שבו ארכיטקטים, מהנדסים ומהנדסי בנין מבצעים הדפסות, סריקות והעתקות מהמשרד לאתרי הבנייה

חברתHP Inc. חשפה היום 5 דגמים חדשים בסדרת המדפסות הטכניות HP DesignJet וביניהן ספינת הדגל HP DesignJet T830 Multifunction Printer MFP וכן HP DesignJet T730 Printer ממציאים מחדש את האופן שבו ארכיטקטים, מהנדסים ומהנדסי בנין מדפיסים, סורקים ומעתיקים מסמכים. הם תוכננו לעמוד בתנאי סביבה תובעניים והופכים את ההדפסות בפורמאט רחב מהמשרד לאתרי בנייה למהירות ונוחות יותר.
"גם בעת שמהנדסים, ארכיטקטים ומתכנני מוצרים הופכים לניידים יותר, הם עדיין מעדיפים לערוך ולבחון תוכניות בדפים מודפסים", ציין חאבייר גרסיה, סגן נשיא ומנכ"ל מדפסות רחבות, HP. "המדפסות הרחבות והמכשירים המשולבים החדישים של HP מפשטים את שיתוף הפעולה באמצעות תכונות ברמה גבוהה יותר ויכולות ניידות שיסייעו למקצוענים כמו ארכיטקטים ומהנדסים להתמודד עם המציאות המורכבת הזאת, בכל עת ובכל מקום שבו הם נמצאים".
דגם HP DesignJet T830 Multifunction Printer MFP, אידיאלי למהנדסי בנייה, קבלנים וצוותי תיב"מ (CAD), הוא המכשיר המשולב הקומפקטי ביותר, הנייד ביותר והאטרקטיבי ביותר במחירו בתעשייה. מימדיו קטנים ב-50% בהשוואה למכשירים אחרים בקטגוריה, והוא זהה לשטח הרצפה של מדפסת HP DesignJet Printer. המכשיר מציע ביצועים גבוהים, עמידות גבוהה גם בסביבות תובעניות בשטח, סורק פנימי ולוח פיקוד קדמי שניתן להרחבה ולתפעול ממחשב טבלט.
המכשיר המשולב החדש מיועד לסביבות תובעניות שמחייבות עמידות בפני אבק, ניוד בין אתרים שונים, מכות פוטנציאליות – תופעות אופייניות לאתרי בנייה. מארז קשיח מיוחד, המוצע כאופציה, מציע הגנה מורחבת בפני נזקים ואבק. בנוסף, גלגלים מחוזקים ורגליות הצמודות לקרקע הופכות את ההדפסה בשטח לנוחה יותר.
סורק בגודל של 36 אינטש מאפשר למשתמשים לעדכן תוכניות, לסרוק אותן ולשתף עם חברים בצוות העבודה במשרד או באתרי בנייה באמצעות מכשירים ניידים. מסך המגע האינטואיטיבי של המכשיר מציג תצוגה מוקדמת וריאליסטית של ההדפסה לפני ביצועה.
הדגמים HP DesignJet T830 MFP ו-HP DesignJet T730 חולקים מספר תכונות משותפות:
• נוחות גדולה ומהירויות גבוהות, הדפסות איכות בגודל A1/D תוך 25 שניות בלבד
• מזין נייר אוטומאטי, מאפשר הדפסה נוחה של חצי גיליון ברוחב של עד 13 אינטש, תוך מניעת בזבוז נייר והעבודה הכרוכה בחיתוך ידני של הדפסות.
• הזנת נייר off-axis המאפשרת שימוש גמיש במחסניות דיו במגוון גדלים: 40 – 300 מיליליטר, תוך התאמה לפרופיל השימוש של כל לקוח. תכונה זו מונעת הוצאות מיותרות ובעיות תפוגה שאופייניות לסביבות עבודה שבהן היקף השימוש נמוך.
• מצב חיסכון (Econofast) חוסך דיו ואת הזמן המוקדש להדפסה של טיוטות ומסמכים בתהליכי הכנה.
• מעמד שניתן לניתוק, שמקל על העברת המכשירים מאתר לאתר.
• רשת Wi-Fi פנימית (Wi-Fi Direct) מקילה על הקישוריות ומאפשרת למכשיר ליצור רשת Wi-Fi ייעודית לו. היא מאפשרת הדפסות ממכשירים ניידים ללא צורך בתשתית נוספת.
• לוח בקרה קדמי עם ממשק מגע שמתופעל כמו סמארטפון.
שני הדגמים – HP DesignJet T830 MFP ו-HP DesignJet T730 – מסייעים לפתור את הבעיות ונקודות הכאב האופייניות להדפסות עד עתה. הם מאפשרים למשתמשים להדפיס באופן חסכוני הדפסות עבור ישיבות, לבצע שינויים בזמן אמת ולחלוק בקלות מסמכים עם חברים ובעלי עניין, תוך ייעול תהליכי העבודה.
מגוון מדפסות DesignJet הטכניות מגדילות הפריון והאבטחה הארגונית
חברת HP מציגה שלוש מדפסות רחבות נוספות שמאפשרות למקצוענים להגיע לרמות חדשות של איכות, נוחות, ניידות ושיתוף פעולה עם חברים בצוות העבודה:
ה- HP DesignJet T930 Printer- תוכננה לצוותי עבודה קטנים – בינוניים בתחומי הארכיטקטורה, הנדסה והנדסת בניין. המדפסת מגדילה את פריון העבודה והיא מציעה פרוטוקלי אבטחה מורחבים שמסייעים להגנה על המידע, תוך אספקת הדפסות באיכויות גבוהות, באמצעות 6 מחסניות צבע מקוריות של HP , כולל אפור ושחור להדפסות פוטו.
ה- HP DesignJet T1530 Printer – מדפסת בגודל 36 אינטש המצוידת בשני גלגלי הזנת נייר, 6 מחסניות צבע מקוריות של HP, מגש מיוחד לשידוך של עד 50 עמודים, פרוטוקולי אבטחה מתקדמים ותכונות נוספות המגדילות את פריון העבודה והאבטחה בסביבות עתירות עבודה
ה-HP DesignJet T2530 MFP – מכשיר משולב נוח לתפעול, בעל לוח בקרה נוח ואיטואיטיבי לתפעול באמצעות מגע של פונקציות ההדפסה, הסריקה וההעתקה ובחירה בין שני גלילי הנייר. המכשיר מספק לצוותי הנדסה ותכנון מוצרים הדפסות בגודל A1/D תוך 21 שניות וסריקות צבע בקצב של 2.5 אינטש לשנייה. המכשיר מציע בנוסף הדפסות מאובטחות והוא נוח לניהול בכל הנוגע לעדכונים ואינטגרציה עם הרשת.
יכולות חדשות בתחום ההדפסות הניידות מגדילות שיתוף הפעולה
ה-HP All-in-One (AiO) Printer Remote היא אפליקציה סלולר חדשה המוצעת בחינם. היא מאפשרת ביצוע הדפסות וסריקות מרחוק בכל המדפסות והמכשירים המשולבים של HP המקושרים לאינטרנט – באמצעות מכשירי אנרואיד או אפל. באפליקציה משולבות תכונות להדפסה ניידת כולל איתור מדפסת באמצעות אינטרנט אלחוטי, הדפסות ישירות באמצעות Wi-Fi Direct ו-NFC בכל מדפסות HP ePrint – שהופכות את ההדפסות בשטח לקלות כמו במשרד. אפליקציה זו הופכת את הסריקה והשיתוף של מסמכים לקלים יותר, עם גישה ישירה למאגרי מידע כמו דרופבוקס, גוגל דרייב ועוד.

דילוג לתוכן