HP מעוררת כוח חדש בגלקסיה עם נוטבוק בגרסה מיוחדת ל-Star Wars

המשתמשים ישחררו את הצד האפל שלהם באמצעות מחשב אישי מרשים שעוצב בהשראת האימפריה הגלקטית, כולל גישה לתכנים נדירים של מלחמת הכוכבים

חברת HP חשפה מחשב נוטבוק בגרסה מיוחדת ל- Star Wars – שיספק חוויה מדהימה למעריצים מסביב לעולם המצפים להשקת הסרט החדש בסדרה: Star Wars :The Force Awakens" (מלחמת הכוכבים: הכוח מתעורר).
HP" מספקת חווית Star Wars מדהימה כיצרנית ה-PC היחידה החתומה על שיתוף פעולה עם דיסני ולוקאס פילם לבניית מחשב יחיד מסוגו זה", כך לדברי לואיס פרין(Louis Perrin) , מנהל קבוצת מוצרי צריכה, מדפסות ומערכות אישיות ב-HP אירופה והמזרח התיכון. "במסגרת שיתוף הפעולה קיבלנו גישה לארכיון המדיה של לוקאס-פילם ליצירת שומרי מסך מותאמים, רקעים לדסקטופ ופרופילי שמע ייחודיים הניתנים להתאמה ע"י המשתמש".
עוצב להפעלת הצד האפל
הנוטבוק בגרסת Star Wars עוצב בהשראת ה"אימפריה הגלקטית" עם מראה מלחמתי מחוספס, והמילים "Galactic Empire" מוטבעות בפונט הייחודי Star Wars Aurebesh , ממשק העכבר משקף את מערכת הניווט של ה-x-wing בחלליות הסטריט פייטר והמקלדת עם התאורה האחורית האדומה משלימה את העיצוב בהשראת הצד האפל.

בנוטבוק Star Wars שולבה סוללה לפעילות של עד 7 שעות. המסך בגודל 15.6 אינטש תומך ברזולוציה ברמת Full HD והוא מוצע כחלופה גם בגרסת מסך מגע. הרוכשים יכולים לבחור בין מעבדי אינטל Core דור 6: i5 או i7.
הנוטבוק מגיע עם זיכרון קשיח של עד 2TB וזיכרון RAM של עד 12GB ואופציה לבחירה בין שני סוגים של מעבדים גרפיים: Intel HD Graphics 520 ו- NVIDIA GeForce 940M. בנוטבוק שולב גם כונן אופטי שיאפשר למשתמשים ליהנות גם מסרטי Star Wars.
במהלך צפייה בסרטים והאזנה למוזיקה, יזכו המשתמשים ליהנות גם מחוויית שמע ברמה גבוהה במיוחד בזכות הרמקולים הכפולים של מותג האודיו B&O Play .
את החוויה הכוללת יוכלו המשתמשים לשדרג את הנוטבוק עם כיסוי תואם, גם הוא במהדורה המיוחדת של Star Wars.
חווית Star Wars אקסקלוסיבית
גרסת הנוטבוק המיוחדת ל-Star Wars פותחת את הדלת לחוויה יחידה מסוגה באמצעות תוכנה, תוכן ואודיו על מחשבי Windows 10. המשתמשים לוחצים בשולחן העבודה על אייקון הסמל האימפריאלי Imperial Cog)) ומועברים ישירות למרכז הפיקוד של Star Wars לצפייה בכל הגלריות וערכות הנושא של סדרת הסרטים. למשתמשים תהיה גישה לתוכן ייחודי ולאוספים של מעל 1,100 תמונות שנאספו על פני היסטוריה של 40 שנות Star Wars. התוכן כולל תמונות נדירות מאחורי הקלעים, סטורי-בורדים, קבצי אמנות, תמונות קלאסיות, עיצוב הסט והתלבושות וקבצי קול.
• ערכות הנושא מציעות התאמה אישית של אוספי אודיו, שומרי מסך ורקעים לדסקטופ. הערכות מאפשרות לרוכשים להחליף את צלילי המערכת הסטנדרטיים של Windows עם שמונה קטגוריות שונות של צלילי Star Wars איקוניים, כולל R2-D2 ו-lightsaber. בנוסף, ניתן לבחור רקעים שונים לדסקטופ ובהם אוספי תמונות של כוכבים המבוססים על תמונות סטילס מהסרטים עצמם ליצירת החוויה האישית הייחודית.
• הגלריות מכילות מספר קטגוריות המאפשרות למשתמשים לחקור את תכני ה- Star Wars המוצעים. ניתן לצפות במודעות ובפוסטרים המקוריים מהסרטים, או לחקור את התפישה האמנותית שליוותה את תהליך העיצוב בסרטים המקוריים, כולל הרעיונות הראשוניים לדמויות, תלבושות ותפאורה. איורים וציורים מנציחים את Star Wars בעבודות אמנות שונות, כולל איורים בשחור ולבן, אמנות קומיקס ועוד.

הנוטבוק בגרסת Star Wars כולל מספר פיצ'רים נוספים להגברת חווית המשתמש, בכלל זה גישה לקומיקס הראשון מסדרת Star Wars, קטעי e-book מתוך מבחר כותרי Star Wars וכן טריילרים של Star Wars. את כל הפיצ'רים ניתן למצוא בקלות על הדסקטופ.

מעריצים שרופים יעריכו את הניואנסים המיוחדים שהוספו לנוטבוק וביניהם: פונט Aurebesh שממוקם ביחד עם שאר הפונטים הרגילים בספריית הפונטים, מאפשר למשתמשים להקליד בשפה הגלקטית הבסיסית. הומאז' נוסף ל- Star Wars ניתן לזהות באייקון ה-Death Star שמחליף את אייקון פח המחזור – הוא אינו מושמד כשהפח ריק ומושמד כשהוא מלא.

 

דילוג לתוכן