HP מכריזה על הפתרון המלא הראשון בתעשייה בתחום ה- Software-Defined Network

חברת HP חשפה היום פתרונות תקשורת נתונים הבנויים על ארכיטקטורת FlexNetwork המספקת פי שניים יותר יכולות הרחבה ומפחיתה את מורכבות הרשת ב- 75 אחוזים, תוך הפחתה של הקצאת זמני רשת מחודשים לדקות – דבר המאפשר גמישות עסקית מירבית ללקוחות.ארכיטקטורות הרשת הקיימות תחת מתקשות לעמוד בדרישות לספק גישה מיידית ליישומים ושירותים הנדרשת על מנת להבטיח חווית משתמש איכותית, גם בעת מעבר לסביבות ענן. ארגונים מתקשים לטפל במורכבותה של ארכיטקטורת הרשת הקיימת במרכזי המידע, אשר דורשת מהם טיפול ידני בכל מכשיר בנפרד, דבר אשר מפחית ביצועים ויוצר מגבלות ליישומים עתירי רוחב פס.

כדי להיענות לצרכים אלה, הכריזה HP על סדרה של פתרונות רשת מוגדרת ע"י תוכנה– Software Defined Network (SDN). מדובר במתגים במרכז הנתונים (Data Center) המספקים יכולות אוטומציה מתקדמות ויכולות הרחבה המובילים מסוגם בתעשייה ומיועדים עבור יישומים עתירי רוחב פס כדוגמת Hadoop. פתרונות אלה כוללים את ה- 12900 FlexFabric החדש של HP, שהוא מתג הליבה הראשון בתעשייה הפועל על OpenFlow. מתג זה מסוגל לעמוד בדרישות גוברת של עומסי עבודה וירטואליים.

"במשך עשרים השנים האחרונות, רשתות מרכז הנתונים פיגרו ביכולות התמיכה שלהם בדרישות ארגוניות חדשות לענן, וירטואליזציה ונתונים גדולים", אומרת בתאני מאייר, סגן נשיא בכיר לתחום התקשורת ב- HP. "רק HP מסוגלת לספק פתרונות SDN שהם השלמים ביותר מסוגם בתעשייה, עם חדשנות המאפשרת ללקוחותינו ליצור תשתית רשת שתענה על הצרכים שלהם היום וגם בעתיד."

לפשט את מבנה הרשת והתפעול

על ידי פישוט עיצוב ותפעול הרשת, הפתרונות החדשים של HP מאפשרים ללקוחות:
לשפר את תפוקתם על ידי איחוד וירטואלי ופיזי באמצעות התוכנה של HP FlexFabric Virtual Switch 5900v, אשר בשיתוף עם המתג הפיזי של HP FlexFabric 5900 מספקת פונקציות רשת מתקדמות כגון מדיניות ואיכות השירות לסביבת VMware. באמצעות יציאת Ethernet משולבת וירטואלית (VEPA), מצליחה טכנולוגיה זו לספק הפרדה ברורה המתבטאת בפשטות תפעולית.

על מנת להפחית את העקבה (footprint) של מרכז הנתונים ה- HP Virtualized Services Router (VSR), מאפשר לשירותים להיות מועברים על גבי מכונה וירטואלית (VM) וכן מאפשרלבטל חומרה מיותרת, על ידי מימוש פתרון SDN הראשון מסוגו בתעשייה (NFV).

"רשתות מרכז הנתונים של היום הינן סטטית ומוגבלות ביכולת הגידול שלהן. הן גם מורכבות ודורשות הקצאה ידנית ליישומי ענן ווירטואליים", אמר רוהיט מרה, סגן נשיא לתשתית רשת, IDC. "פורטפוליו הפתרונות של HP הכולל מתגים פיסיים ווירטואליים, כמו גם יכולות ה- SDN המובנות מצביעות על הנכונות לטפל ברבים מאתגרים אלו, כדי לספק ללקוחות פשטות, יכולת הרחבה ואוטומציה להפעלת שירותים ויישומים חדשים עבור מרכז הנתונים."

פתרונות המאפשרים ביצועי יישום משופרים

פתרונות HP FlexFabric משפרים את חוויית משתמש קצה ומאפשרים ללקוחות:

• לשפר את התמיכה באפליקציות מורכבות, הדורשות רוחבי פס גבוהים עם סדרת HP FlexFabric 12900, אשר מנהלת את רוחבי הפס באמצעות פרוטוקול TRILL סטנדרטי המאפשר להניע עד פי שלוש פעמים יותר נתונים על פני הרשת לכל יציאת 40-Gigabit Ethernet )GbE) בהשוואה למתחרים מובילים.

• לשפר ביצועי יישומים וירטואליים בשיעור של עד 50 אחוזים עם 11908 FlexFabric של HP, שהוא מתג שכבת הביניים הראשון בתעשייה המבוסס OpenFlow , אשר מספק 10/40 GbE לשרתי להב כגון שרתי C-Class של HP עם מודולי Virtual Connect FlexFabric , המאפשרים פריסה גמישה וחסכונית למרכזי נתונים.

• לשפר את יכולות הגמישות על ידי פישוט אספקת שירותי רשת, עם סדרת נתבי HP HSR 6800, המאחדים את הניתוב, חומת אש והמיתוג, ומבטיחים פי חמש יותר שירותי אבטחה לעומת פתרונות אחרים המיועדים למכשיר אחד שתומך באלף משתמשים.
אוטומציה של הרשת עם ניהול ו-SDN

כלי הניהול הייחודיים של HP שופרו והותאמו והם מאפשרים היום גישה להתקני רשת SDN לצד רשתות מסורתיות למרכז הנתונים, לקמפוס ולסניף. בכך הלקוחות יכולים:

• לשפר ביצועי יישומים באמצעות תבניות לשירותי רשת ובכך לפשט ולמכן תצורות רשת עבור יישומים מקצה לליבה עם התוכנה וירטואלית לניהול HP IMC.
• לנהל באופן פשוט את ה- SDN לצד תשתית רשת מסורתית עם HP IMC SDN, הראשון בתעשיית תצורה המלאה, לניטור וליישום תוכנת ניהול לקמפוס, לסניף ולמרכז הנתונים.
 
להתמקד בחדשנות

אגף השירות של HP מסייע ללקוחות להתפתח ולפעול ברשתות מרכז הנתונים מורכבות כדי להקצות מחדש משאבים לחדשנות ולצמיחה עסקית. שירותים חדשים כוללים:
·         סדנה המסייעת ללקוחות להשיג רשת שהיא ניתנת לגידול, תחת אסטרטגיה מוגדרת ובכך, לקבל רשת שמותאמת לצרכי העסק למטרותיו:
·         HP IPv6 – מפת דרכים המספקת גישה ליועצים מנוסים, כדי לפתח תוכנית מעבר ל-IPv6 תוך התחשבות בכל ששת התחומים שיכולים להפגע משינויים אלה: רשת, אבטחה, תשתיות, התקנים, יישומים, ניהול וכספים.
·         טיפול HP Datacenter לרשת – נקודת קשר יחידה לשירותי תמיכה ושירותים יזומים המאפשרים ללקוחות לפתור במהירות בעיות ברשת.
 

דילוג לתוכן