אלון בר שני

HP אינדיגו עולה לאוויר עם הפתרון המקיף של ServiceNow לעולם של שירות לקוחות

דיקומנו לאבס, מקבוצת One1, שותפה מובילה של ServiceNow הובילה את ההטמעה המוצלחת ; היקף הפרויקט: למעלה ממיליון דולר

HPאינדיגו בחרה להטמיע את סוויטת הפתרונות המלאה לעולמות השירות (Customer Support) של חברת (NYSE:NOW), ServiceNow, מובילה עולמית באוטומציה חכמה של תהליכי עבודה בענן. הפרויקט בוצע על ידי דיקומנו לאבס, מקבוצת One1, השותפה הישראלית המובילה של ServiceNow, בשיתוף פעולה הדוק עם מחלקת מערכות מידע של HP אינדיגו. היקף הפרויקט, שעלה לאוויר בנובמבר, נאמד בלמעלה ממיליון דולר.
לאחר התמודדות מאתגרת מול הפתרונות המובילים בשוק, בחרה HP אינדיגו בפלטפורמה של ServiveNow, ובחברת דיקומנו לאבס כמיישמת של הפרויקט. תהליך ההטמעה המורכב כלל כ- 30 מימשקים עם מערכת ה- ERP, תוך שימוש בטכנולוגית BUS שתאפשר שדרוגים מהירים וקלים בעתיד. במסגרת הפרויקט יישמה החברה את פתרון שירות הלקוחות המלא של ServiceNow, הכולל בין השאר, מודול לניהול השירות והתמיכה, מודול לניהול מהנדסי שטח (Field Service), מודול ניהול המלאי והרכש ומודול לניהול ידע כאשר כל התהליכים מתבצעים, באופן אוטומטי, באמצעות אפליקציה במובייל, לנוחיות המשתמש.
"אני מאמין גדול במיכון ובפישוט של תהליכים מורכבים ובמתן חווית שירות מעולה ללקוח ואת כל זה אנחנו מיישמים ומגשימים היום באמצעות הפלטפורמה של ServiceNow. כמי שהיה מעורב אישית בפרויקט, מתהליך ההיגוי ועד העלייה לאוויר, מצאתי ב- ServiceNow ובדיקומנו לאבס שותפים מקצועיים לדרך, עם צוות מומחים מנוסה, בקיא ושירותי, אשר העניק לנו ליווי צמוד תוך שימוש במתודולוגיות עבודה מתקדמות" אמר אלון בר שני, מנכ"ל HP אינדיגו. "החזון שלנו – להפוך את הקשר בין החברה ללקוחותיה, לקשר בלתי אמצעי – הולך ומתממש לנגד עינינו."

לדברי גילי סהר, מנכ"ל דיקומנו לאבס, מקבוצת One1: "לראשונה הגיע לקוח שביקש ליישם את פתרון השירות ההוליסטי והכולל של ServiceNow, מן הרגע הראשון. בזכות שיתוף פעולה יוצא דופן בין שלושת הגורמים המעורבים – HP אינדיגו, ServiceNow ודיקומנו לאבס – עמדנו באתגר בהצלחה יתרה. המערכת עלתה לאוויר בנובמבר, בצורה חלקה וכבר היום מערך השירות של הלקוח עובד בצורה מאד מהירה ומעניק ללקוחות חווית שירות מתקדמת, שיפור ניכר בביצועים, ובשורה תחתונה – תורם לשורת הרווח."

"HP אינדיגו בקשה למכן את כל תהליך השירות והתמיכה בלקוחותיה, ברחבי העולם. החברה רכשה את פתרון שירות הלקוחות המלא שלנו (Customer Support) והיום המהנדסים שלה יכולים לדווח על תקלה, להזמין חלפים או לבקש כל בקשה שעולה על רוחם, באמצעות הפורטל שפותח על בסיס הפלטפורמה, ואשר עובד כמובן על גבי אפליקציית מובייל. יתרה מכך, כחברה שמתמחה בטכנולוגיות AI, מכונות הדפוס עצמן, מזהות מראש בעיות, ומדברות באופן עצמאי עם האפליקציה, פותחות קריאה במערכת ומתארות את הבעיה" אמרה לימור אפיק, מנהלת אזורית, ServiceNow. "הפרויקט המוצלח הוא תולדה של שיתוף פעולה יוצא מן הכלל בין שני הגופים המיישמים – דיקומנו לאבס ומחלקת ה- IT של HP אינדיגו, ובשילוב תמיכה מלאה מ- ServiceNow."
HP אינדיגו מוכרת מכונות דפוס לבתי דפוס ולגופים גדולים בעולם, לרבות הדרכה ותמיכה שוטפת במוצרים ובלקוחות. החברה מונה כ- 5,000 עובדים, ומעניקה שירות ליותר מ- 4,000 לקוחות, ב- 120 מדינות.

דילוג לתוכן