Geekapps – סטארטאפ ישראלי משיק פלטפורמה ייחודית שמאפשרת הקמת אפליקציה באופן אוטומטי

גיק אפפס הינה פלטפורמה ליצירת אפליקציה לבית העסק במחיר שווה לכל כיס, 14 ימי ניסיון ללא תשלום, חנות און ליין לכל עסק ומערכות ייחודיות לחוויית משתמש יוצאת דופן.

גיק אפפס הינה פלטפורמה ליצירת אפליקציה לבית העסק שמבקשת לבשר על מהפיכה בעולם האפליקציות, כמו גם בעולם המסחר האלקטרוני, חנויות און ליין והזנק לכל עסק מהקטן ביותר לגדול ביותר.
מדובר בפיתוח ישראלי, של אדי כץ וגיא עמר, אפליקציה בעלת ממשק "נייטיב" ללא יציאה לדפדפן בשום שלב, מה שיוצר חווית ייחודית עבור המשתמש. הפיתוח מאפשר לבעל האפליקציה לנהל את האפליקציה שלו, החל מבחירת הלוגו, טמפלט לבחירה, ריבוי שפות או ריבוי מטבעות, הצבעים של האפליקציה ועוד… להבדיל ממיזמים דומים, בהם הבחירה היא בהתאם לפייסבוק או כל גורם אחר. מדובר באפליקציה אישית, על שם העסק בגוגל פליי ובאפ סטור. בונה האפליקציה ייהנה ממערכת "התראות דחיפה", ללא כל עלות, כהתראה במכשיר הנייד כמו כן באפשרות שליחת הודעות פוש ללקוחות האפליקציה, כך שמדובר בכלי שיווקי יעיל וחינמי. בגיק אפפס, בעל האפליקציה מנהל את הפיצ'רים בתוך האפליקציה, הוא בונה את החנות שלו בעזרת מערכת פשוטה וקלה שמשמשת כ- SHOP ONLINEוהוא זה שבונה את מערכת הבוקינג, את הגלריה שלו ומזין פרטים "אודות" בית העסק. שום דבר לא מפנה החוצה, כל הממשקים הם "אין האוס".
מאפיין חשוב נוסף הוא הקשר של בעל האפליקציה עם הלקוחות שלו והקשר בין הלקוחות עצמם, בארטיגיק נמצא את אפשרות הצ'אט און ליין – היכולת של בעל עסק לשמור על קשר רציף עם הלקוחות שלו ויותר מכך, המערכת מאפשרת ללקוחות שלו לדבר בינם לבין עצמם. יחד עם הצ'אט ישנו ה"פיד", מערכת עדכונים, כל פוסט חדש מגיע לכלל הלקוחות שברשותם האפליקציה כפוש לנייד. כל לייק שמישהו עושה לפוסט שאחר העלה מגדיל את האינטראקציה בין לקוחות בית העסק. ( ניתן להתרשם מהמוצר, מהשירות, מהמחיר, להמליץ וכדומה…..). מערכת עדכון און ליין "סיגנל אר" היא כלי נוסף בממשק הניהול של בעלי האפליקציות, באירוע חדש תדע להתריע ע"י צליל ובועה כחולה. אין צורך לרענן את העמוד בכדי לראות אירוע חדש.
על מנת להתחיל בבניית האפליקציה, נכנסים לעמוד הנחיתה לבצע רישום למערכת או כניסה לאדמין פאנל ע"י הזנת שם משתמש וסיסמא. בכתובת- www.artygeekapps.com
עלויות האפליקציה הן חדשות מרעננות, מדובר במחירים שמאפשרים לכל מי שחפץ באפליקציה ובחנות און ליין להיהפך להיות בעלים של מיזם משלו תוך שעתיים, החל מדולר אחד בחודש לאפליקציה שמספיקה לרוב הצרכים כעסק.
ב- 49 דולר בחודש אפשר להגיע לאפליקציית חנות לכל דבר!! אנשי גיק אפפס הם שמעלים את האפליקציה לאוויר לגוגל פליי ואפ סטור ללא כל עלות נוספת מצד בית העסק ותוך ימים בודדים! אין דבר דומה לזה בעולם.

התוכניות המוצעות לבעל האפליקציה הינן בייסיק, פרופסונל ופרמיום:
תכנית "בייסיק" – עלות הקמת אפליקציה חד פעמית בסך של 99 דולר ותשלום חודשי קבוע של 1 דולר בחודש ללא כל התחייבות. בעל האפליקציה מקבל את כל הפיצ'רים האפשריים למעט חנות און ליין ומערכת בוקינג.

תכנית "פרופסונל" – עלות הקמת אפליקציה חד פעמית בסך של 99 דולר ותשלום חודשי קבוע של 49 דולר בחודש ללא כל התחייבות. בעל האפליקציה מקבל את כל הפיצ'רים האפשריים כולל חנות און ליין ולמעט מערכת בוקינג.

תכנית "פרמיום" – עלות הקמת אפליקציה חד פעמית בסך של 99 דולר ותשלום חודשי קבוע של 99 דולר בחודש ללא כל התחייבות. בעל האפליקציה מקבל את כל הפיצ'רים האפשריים כולל חנות און ליין ומערכת בוקינג – כלי לזימון תורים דרך האפליקציה. משתמש הקצה יכול לבחור את נותן השירות שהגדיר בעל האפליקציה באדמין פאנל ואת סוג השירות ואת התאריך שמתאים לו. שם משתמש הקצה יוכל לבחור שעה שפנויה. לאחר קביעת התור המערכת שואלת את משתמש הקצה האם ברצונו לשמור את התור שקבע ביומן האישי שלו בטלפון. תקף גם למכשירי אנדרואיד וגם למכשירי אפל.

רקע על החברה והמייסדים:
חברת ארטי גיק אפפס בע"מ הוקמה במאי 2016 ע"י אדי כץ וטארס טרסנקו (הבעלים של ארטי גיק ישראל) והיזםגיא עמר. משרדי החברה ממוקמים בירושלים ומכילים את המטה הראשי וחלק מיחידות הפיתוח, שאר יחידות הפיתוח, מוקד שירות ומוקד מכירות לארה"ב ממוקמים במשרדי החברה באירופה. החברה מעסיקה כיום למעלה מ- 50 עובדים בארץ ובחו"ל.
אדי כץ- בן 35, נשוי ואב לשלושה ילדים, ירושלמי (דור שמיני), יזם וסטארטאפיסט. רקע מתחום הפיננסיים והבנקאות.
גיא עמר- בן 23, רווק, ירושלמי, יזם וסטארטאפיסט.
טארס טרסנקו – בעלים של חברת ארטי גיק אירופה. נבחרה לחברת IT המובילה במזרח אירופה.

 

דילוג לתוכן