Fujitsu מכריזה על הדור רביעי של השרתים, מבוססי טכנולוגיית Xeon E5/E7 v5 למענה לדרישות המחשוב של העולם הדיגיטלי המודרני

– שרת הדגל של Fujitsu PRIMERGY CX400 M4 מרובה הצמתים משלב את הדחיסות של שרתי להב עם הפשטות של מערכות שרתי מדף
– המודל העסקי של דור שרתי PRIMERGY החדש של Fujitsu עם שניים וארבעה מעבדים ו-PRIMREQUEST בעל שמונה מעבדים לעיבודי משימות קריטיות למרכזי עיבוד גדולים המאפשר לארגונים ליישם את התשתית לטרנספורמציה דיגיטלית
– פלטפורמת Intel® Xeon® החדשה מעניקה שיפור עצום בביצועים המושג באמצעות ליבות רבות יותר על כל מעבד (עד 28 ליבות) ומהירות יותר לעומת הדור היוצא (10.4GT/s), ערוצי זיכרון מהירים יותר וקישור ל PCIe רחב ומהיר יותר.

Fujitsu מכריזה על זמינות קו חדש של שרתי PRIMERGY עם שניים וארבעה מעבדי הדור החדש (E5 v5) ושרתי PRIMEREQUET בעלי שמונה מעבדים (E7 v5) – מערכות שרתים קריטיות שנועדו למעבדי Intel® Xeon® הסקלביליים. שרתים אלה משלבים ביצועים יוצאי דופן, אפשרויות קונפיגורציה גמישות ותכנון מערכות שהותאם למתן מענה לתביעות המחשוב המשתנות של הדיגיטציה, לרבות אנליטיקה מתקדמת ובינה מלאכותית. בדגמי השרתים החדשים, Fujitsu מציעה שרתים מותאמים לעומס עבודה, היוצרים את התשתית המושלמת לבניית מרכזי נתונים מאובטחים, גמישים ומרובי עננים: זוהי ארכיטקטורת המחשוב לעולם דיגיטלי הממוקד באדם.

החידושים האחרונים בשרתים מייצגים כמה מההתפתחויות הגדולות ביותר שהושגו בעשור האחרון בתכנון פלטפורמות. את קו השרתים מוביל ה-PRIMERGY CX400 M4 – מארז קומפקטי בגובה 2U ומודולארי המאכלס עד ארבעה סוגים שונים של שרתים המותאמים ליישום או לסביבת המחשוב הספציפית ועל-פי עומס העבודה.
ה-PRIMERGY CX400 M4 משלב את הדחיסות והיעילות של שרתים דמויי להב, עם הפשטות והחסכוניות של מערכות שרתי מדף ומציע פלטפורמת ורסטילית שתוכננה במבט אל העתיד להקמת מערכות משולבות וטכנולוגיות מוגדרות תוכנה. הוא אידיאלי לתשתיות שרתים מודולריות וממוטבות לסביבות מחשוב וירטואליות ומספקות מחשוב עתיר ביצועים, ענן ורשת hyper-converged ובשילוב עם יכולת לאחסן עד 24 דיסקים שליפים תחת מתח באותו המארז.

בנוסף, מוכרזים שרתי Dual Socket במארזי 1U (Primergy 2530M4) ובמארז 2U (Primergy 2540M4) וכן שרתי Quad Socket (Primergy 4770M4).

הדור החדש של שרתי PRIMERGY ו-PRIMEREQUEST של Fujitsu מצויד במעבדי Intel® Xeon® החדשים ונועד כולו לספק ביצועים יוצאי דופן בהתאם לעומס העבודה ואבטחה המשופרת באמצעות חומרה. כשרתים שנבנו לספק נתונים אמינים, הדגמים החדשים מייצגים קפיצות משמעותית מבחינת ביצועי I/O, זיכרון מהיר, אחסון וטכנולוגיות רשת. מעבר לביצועים רבי העוצמה וליעילות, שרתי הדור הבא מטויבים במערך עשיר של תכונות שנועד לתת מענה למגוון הרחב ביותר של תרחישי יישומים, ומציעים תהליכים דיגיטליים ובסיסי נתונים קריטיים, מערכות hyper-converged, סביבות ענן וסביבות וירטואליות ויישומים עתירי נתונים כגון אנליטיקה בזמן אמת של ביג דאטה, מציאות מדומה
ובינה מלאכותית.

מערכות הדור הבא עם שיפורי טכנולוגיה רבים
המאפיינים הטכניים כוללים מודולי זיכרון DDR4 ברוחב פס הגבוה ב 50% (6 ערוצים לעומת 4 ערוצים) מהדור היוצא וקיבולת של עד 6 טרה בייט בשרת PRIMERGY עם ארבעת המעבדים, העברת נתונים בקצב מהיר עד 50% יותר (48 lanes per CPU) לכיוון ה- PCIe, כונני אחסון עם קיבולת עצומה הניתנים ל"שילוב וערבוב" ויחידות עיבוד גרפיות (GPU) המתקדמות ביותר. כל אלה מאיצים עוד את המחשוב עתיר הביצועים, את ההתרחבות ואת עומסי העבודה על מרכזי הנתונים הארגוניים. אפשרויות הקישוריות כוללות LAN לאת'רנט ו-Dynamic LoM לדרישות מוגדלות.
מערכות PRIMEQUEST משלבים את היעילות של-ארכיטקטורת x86 עם רמות אמינות המאפיינת את שרתי ה-יוניקס והמיינפריים. זה הופך אותם לאידיאלי עבור עיבוד נתונים גדולים, עיבוד בתוך הזיכרון (in-memory solutions)
שרתים אלו מספקים ביצועים וקיבולת זיכרון חסרי תקדים לצורך הרצת מערכות וירטואליות רבות ויש להם יכולת עיבוד משימות קריטיות לעסק הדורשות חומרה חזקה, בעלת שרידות מירבית ויכולת יוצאת מן הכלל למניעת שגיאות ויכולות לריפוי עצמי. שרת PrimeQuest פופולארי מאוד בסביבת SAP HANA והוא מציב שיא למעטפת הביצועים של עד ל-12 טרה בייט בבסיס הנתונים בזיכרון!!
יתרון השרתים האלו הוא בפופולאריות שלהם, והם מותקנים בלמעלה מ-5000 אתרי לקוחות ברחבי העולם, יותר מכל שרת דומה אחר.

בד בבד עם הכרזת השרתים החדשה הוכרזה גם גירסא חדשה לניהול השרתים, המבוססים על שבב אשר משובץ בכל שרת ומאפשר ניהול עצמאי ברמת החומרה הפנימית של השרת באמצעות ניהול מרחוק.
השרתים זמינים בישראל בבד בבד עם הכרזתם בעולם החל מ 11 ביולי, והם מיוצרים במפעלי Fujitsu עטורי הפרסים באוגסבורג, גרמניה על פי המפרט אותו מגדיר הלקוח (configure and build-to-order).

דילוג לתוכן