Fujitsu מכריזה על הדור הבא של תחנות עבודה גראפיות ממשפחת CELSIUS

-תחנות עבודה  Fujitsu CELSIUS H780 ו- H980 מציעות ביצועים תוך כדי תנועה עם תחנות העבודה הניידת המובילות בעולם בביצועי VR

– תחנת העבודה VR Ready הקטנה ביותר בתעשייה, Fujitsu CELSIUS W580power + מספקת ביצועים אדירים, יכולת שירות ואמינות, הפעלת יישומי מציאות וירטואלית עבור מהנדסי CAD אדריכלים ומעצבים

– ללא פשרה בין הכוח לגודל: CELSIUS J580 הוא תחנת הכוח של Small Factor, היחידה בעולם שמאכלסת כרטיס גרפיקה בגובה מלא ובמארז קטנטן בנפח 10 ליטר בלבד!

 

 

 

Fujitsu מציגה ארבעה דגמים חדשים למשפחת תחנות העבודה הגראפיות CELSIUS, המשלבות יכולות מחשוב רבות עוצמה עם תכונות אבטחה חזקות במיוחד. תחנות העבודה של Fujitsu CELSIUS הן הפלטפורמה האידיאלית להאצת החדשנות ועיצוב הנתונים העשיר עבור חוויות ויזואליזציה חווייתיות כגון מציאות מדומה (VR).

 

תחנות העבודה החדשות הן VR-Mobile CELSIUS H780, CELSIUS H980, microtower CELSIUS W580 / W580power + התחנה הננסית שבחבורה CELSIUS J580. כל הדגמים מושתתים על הטכנולוגיות העדכניות ביותר מבית אינטל ו NVIDIA, ומקפיצות את תחנות העבודה לעידן חדש של מעבד וגרפיקה מואצת מחשוב. במקביל, Fujitsu שיפרה לאין ערוך את האבטחה הפיזית והביומטרית, מה שמאפשר עבודה מאובטחת עבור כוח עבודה נייד יותר ויותר, ועמידה בדרישות התאימות המחמירות ביותר.

 

תחנות העבודה הניידות CELSIUS Fujitsu מציעות אימות ביומטרי. עבור הדגמים הניידים של CELSIUS H780 ו- CELSIUS H980, חיישני Fujitsu PalmSecure של Fujitsu ללא מגע משולבים במארז העליון – אמצעי נוסף להגנה מפני אובדן נתונים במקרה של גניבת התקן או סיסמה, בנוסף לקורא משולב של כרטיסים חכמים ואיתחול מאובטח TPM 2.0 – -.

עבור תחנות העבודה הנייחות מוצעת מקלדת עם חיישן PalmSecure מובנה, וכן לא פחות משלושה מנגנוני נעילה: מפתח, Kensington או מנעול. בנוסף, יציאות וכבלים בחלק האחורי של CELSIUS W580 מוגנים על ידי כיסוי כבל נשלף.

 

ביצועים ללא פשרות למעצבים, אדריכלים ומהנדסים

תחנות העבודה הניידות של Fujitsu הן שילוב ללא פשרות של ביצועים מיטביים ועיצוב קל. CELSIUS H780
ו CELSIUS H980 מספקות את הביצועים הדרושים למשתמשים יצירתיים וחדשניים. בתחנות אלו נעשה לראשונה שימוש במעבד Intel hexacore Xeon  ובכרטיסי הגראפיקה מהדור החדש של NVIDIA. תחנת העבודה הניידת של 17.3 אינץ' מצוידת ב NVIDIA Quadro P5200 התומך בזיכרון  16GB of GDDR5 בעלי 2560 ליבות  CUDA – המאפשרים ביצועים סופר-גבוהים בתחנות עבודה ניידות בכדי להשוות את הביצועים של תחנת עבודה הניידות לאלו הנייחות. בתחנות הניידות סט מלא של יציאות קישוריות.

 

 

 

 

 

Fujitsu CELSIUS W580/W580power+

תחנת העבודה השולחנית VR Ready הקטנה ביותר בתעשייה, ה- Fujitsu CELSIUS W580 / W580power + 2, ארוזה אמנם במארז קטן של 21 ליטר אבל מציעה ביצועים חזקים במיוחד.  לקוחות יכולים לבחור בין מודל צריכת החשמל הנמוכה (280W) לבין המודל Power עם ספק 400 וואט וחיבור ישיר לכרטיסי גראפיקה הצורכים הספק גבוה. במארז התחנה אופציה לגישה קדמית לשליפת הכוננים הקשיחים לשם החלפה או שדרוג קלים. תחנת עבודה זו מציעה את הפרודוקטיביות המקסימלית עבור עריכת וידאו, MCAD / CAD חשמלי ויישומים אדריכלות, הנדסה ובנייה, והיא מסוגלת לתמוך במציאות מדומה. גודל קטן, פעולה שקטה ויכולות VR הופכת את התחנה לבחירה אידאלית לעבודה בסביבות משרדיות.

 

Fujitsu Workstation CELSIUS J580

תחנת העבודה של Fujitsu CELSIUS J580 היא תחנת עבודה שולחנית קטנה בעלת צורה מיטבית לתכנוני CAD דו-ממדיים ותלת-ממדיים, וכן לחיבור לתצוגות מרובות. על אף גודלה הננסי בצורת מארז 10 ליטר, היא תומכת בכרטיס גרפיקה בגובה מלא של עד NVIDIA Quadro P2000 תמיכה 1024 ליבותCUDA , מה שהופך אותה לקטנה עם הביצועים ברמה הזו. התחנה תומכת גם עד 11 צגים, אידיאלי עבור חדרי בקרה, מעקב, רצפות המסחר אולמות תצוגה עם הצורך לתמיכה בפורמט 4K עבור תוכן על קיר לתצוגה.

 

כל תחנות העבודה של Fujitsu CELSIUS מתוכננות ומיוצרות בגרמניה, ומיועדות לשימוש 24/7. הן מאושרות וממוטבות לשימוש עם יישומי תוכנה מובילים, כולל Autodesk, Dassault Systèmes, PTC ו- Siemens PLM.

 

זמינות:

כל הדגמים זמינים לאספקה אצל המשווקים המורשים של חברת Fujitsu בישראל.

דילוג לתוכן