F5 מציגה שלדה חדשה המעניקה חיסכון בהוצאות ויעילות תפעולית בטכנולוגיית ScaleN

שלדת VIPRION® 2200 החדשה ומארג השירותים עתיר הביצועים של F5 תומכים ביישומים ומעניקים כושר הרחבה לפי דרישה, איחוד וגמישות משאבים ללא צורך בהשבתהשלדת VIPRION® 2200 החדשה ומארג השירותים עתיר הביצועים של F5 תומכים ביישומים ומעניקים כושר הרחבה לפי דרישה, איחוד וגמישות משאבים ללא צורך בהשבתה
– VIPRION 2200 היא השלדה המודולארית הראשונה בענף עבור Application Delivery Controller בטביעת רגל של התקן (2U). היא מעניקה ללקוחות יחס חסר תקדים בין מחיר לביצועים וחיסכון של יותר מ-50% במחיר למופע בהשוואה להתקנים בודדים;
– הטכנולוגיה החדשנית ScaleN מעניקה גמישות משאבים וריבוי לקוחות. היא מרחיבה את הקיבולת של פתרונות F5 – וירטואלית ופיזית – להתאמה ואיחוד של שירותים לפי דרישה ובצורה חלקה;
– הלקוחות יכולים ליצור אשכולות של התקנים פעילים כדי להגביר את הניצולת ולחסוך את הצורך בהתקנים פסיביים במצב המתנה עבור זמינות גבוהה.

חברת F5 Networks (NASDAQ: FFIV) הכריזה היום על מוצר נוסף בסדרת VIPRION®. בשלדה החדשה בעלת שני החריצים, VIPRION 2200, שולבו היכולות של טכנולוגיות ScaleN™ ו-Clustered Multiprocessing™ של F5, על מנת לתת מענה לכל ההיבטים של הביצועים וכושר ההרחבה של שירותי היישומים החיוניים בארגונים. הלקוחות המשתמשים במוצרי VIPRION של F5 מדווחים על יכולת לאחד שירותים ולצמצם הוצאות גם בזמן שהם תומכים בצמיחה.
השלדה החדשה אידיאלית ללקוחות בסדר גודל בינוני שמעוניינים בכושר ההרחבה לפי דרישה של סדרת VIPRION, אבל סובלים מאילוצי שטח למסדים – או חוששים מסוגיות דוגמת דרישות כוח/קירור – ולכן חייבים טביעת רגל של התקן. שלדת VIPRION 2200 מציעה ביצועים חסרי תחרות בתצורה של 2U, ומאפשרת לארגונים אשר מבקשים לתגבר את התשתיות מבלי להקריב את הגמישות העתידית ליהנות מיתרונות אמיתיים של ביצועים, בתשלום לפי צמיחה. הודות לאפשרות להוסיף עוד להב לשיפור הביצועים, מציע ההתקן גמישות ונוחות מבלי להפריע לעבודה השוטפת. כך יכולים הלקוחות להגדיל בקלות את הקיבולת עם הצמיחה העסקית.
הוספה של משאבי התקנים למארג השירותים האלסטי של F5
F5 הייתה החלוצה באשכולות של שירותי התקנים (אשכולות DSC) בטכנולוגיית ScaleN, אשר הוצגה לראשונה בשנת 2011. היא מאפשרת ללקוחות להתאים את משאבי ההתקנים בתצורה בה כולם פעילים, על מנת לשפר את ניצולת המשאבים בהשוואה לצמדים מסורתיים של זמינות גבוהה (HA), שבהם התקן אחד פעיל והשני פסיבי. עם טכנולוגיית Virtual Clustered Multiprocessing (vCMP®) של F5, מספקת שלדת VIPRION פתרון ללקוחות מרובים, שהינו בעל הצפיפות הגבוהה בקבוצה, לאיחוד יעיל של שירותי יישומים ובקרים של הספקת יישומים (התקני ADC) המצויים בתת-ניצולת. את השלדה החדשה ניתן ליישם
להרחבת המארג מרובה הלקוחות של משאבי היישומים. על פי גישה זו, משתלבים פתרונות החומרה של F5 בצורה אלגנטית עם הפתרונות הווירטואליים של החברה, על מנת לקדם שירותי יישומים מוגדרי תוכנה שאותם ניתן להרחיב ממרכז הנתונים לענן.

שילוב הטכנולוגיות רבות העוצמה של F5 ליצירת ערך מוסף
שלדת VIPRION 2200 תוכננה להעניק יתרונות גם הודות לשילוב של מערך הטכנולוגיות האחוד של F5, ובכלל זה:
– iRules® ליכולות תכנות משופרות;
– iApps® לפרישה פשוטה של יישומים;
– iHealth® לנתונים יקרי ערך המסייעים באבחון, ניטור וניתוח;
– Good, Better, Best למודלים מרובדים של תמחור ואיחוד שירותים מעבר לאיזון עומסים;
– משאבי קהילה ב-DevCentral™ להרחבה נוספת של היכולות של פתרונות F5.
ביצועים וכושר הרחבה מעל לכל תחרות בקבוצה
שלדת VIPRION 2200 מציעה לארגונים שמתאפיינים בתעבורה גבוהה ומפעילים יישומי אינטרנט קריטיים את היכולות החשובות ביותר עבורם להספקת יישומים, ובכלל זה:
– קצב תקשורת של 160 G בשכבה L7, ו-4 מיליון בקשות לשנייה (RPS) בשכבה L7;
– קצב תקשורת של 72 Gbps בהצפנת SSL בטכנולוגיה של bulk crypto – פי שניים מהמתחרה הקרוב ביותר;
– דחיסת חומרה בקצב של 80 Gbps – פי חמישה מהמתחרה הקרוב ביותר;
– הגנה מואצת חומרה מפני יותר מ-50 מתקפות מבוזרות למניעת שירות (DDoS);
– עד 40 מערכות עתירות ביצועים של BIG-IP®(ועד 1280 מופעים באשכול בן 32 התקנים), מתארחות וירטואליות, עם חיסכון משמעותי במחיר למופע בהשוואה להתקנים אחרים המוצעים בשוק.
"אנו רואים שלקוחות תומכים במספר הולך וגדל של יישומים באמצעות מגוון של פתרונות – וירטואליים ופיזיים וכן בענן" אמר קרל טריבס, סגן נשיא בכיר לפיתוח מוצרים ומנהל טכנולוגיה ראשי בחברת F5. "עם שלדת 2200 יכולים ארגונים להוסיף כוח עיבוד בר הרחבה בתצורה של התקן, ולשמור על היכולת לשדרג מערכות לפי דרישה. בנוסף, עם טכנולוגייתScaleN ומודל הארכיטקטורה F5 Synthesis™, לקוחות שבוחרים ליישם חומרה ותוכנה ביחד יכולים לשלב משאבים בקלות מכל מקור במארג אחוד להספקת שירותים".
אודות F5
F5 (נסדאק: FFIV) מספקת פתרונות לעולם היישומים. החברה מסייעת לארגונים להתאים בקלות וביעילות את התעבורה והאספקה של שירותים בענן ובמרכז הנתונים על מנת להעביר בהצלחה יישומים לכל אחד, בכל מקום ובכל זמן.
F5 מציעה ללקוחותיה את ארכיטקטורת הסינתזה שלה, F5 Synthesis™, המשלבת אספקת שירותי יישומים מוגדרים בתוכנה (SDAS™) בסביבות היברידיות, מרכזי נתונים וענן. ארכיטקטורה זאת מאפשרת ללקוחות לספק לכל אחד ובכל זמן שירותי שכבת יישומים ללא אילוצים ומגבלות בצורה מהירה, יעילה וחסכונית.
הפתרונות של F5 מרחיבים את טווח ההגעה של מערכות המידע הודות לשימוש במסגרת עבודה פתוחה הניתנת להרחבה ולמערך עשיר של שותפים, הכולל ספקים ויצרנים מובילים בתחום התיאום והשילוב של מרכזי נתונים וטכנולוגיות. גישה זו מאפשרת ללקוחות למצוא את המודל התשתיתי המתאים ביותר לצרכיהם לאורך זמן. ארגונים ממשלתיים, מותגים צרכניים, ספקי שירותים ועסקים מובילים, כולם נעזרים ב-F5 כדי לשמור על מיקומם בחוד החנית של טכנולוגיות הענן, האבטחה והניידות. הסניף הישראלי של F5, השני בגדלו בעולם, ממוקם בתל אביב, ובו מועסקים כ-230 עובדים.

דילוג לתוכן