טוען אירועים

« כל האירועים

  • אירוע כבר עבר.

מאה נשים תשתלבנה בהייטק במסגרת כנס החדשנות של אוניברסיטת תל אביב

יולי 16, 2018 @ 10:00 am - יולי 17, 2018 @ 10:00 pm

סטודנטיות ובוגרות האוניברסיטה יגויסו לתפקידי ניהול ופיתוח

 

 

 

יוזמה חדשה לשילוב נשים בהייטק הישראלי תחבר בין 100 סטודנטיות ובוגרות של אוניברסיטת תל אביב, עם חברות הייטק המעוניינות לשלב כח אדם מוכשר בתפקידי ניהול ופיתוח.

 

התוכנית לחיבור בין המועמדות למיזמי הייטק ישראלים תתקיים במסגרת כנס החדשנות Tau Innovation של אוניברסיטת תל אביב. במטרה לעזור לחברות הייטק להתמודד עם האתגר העיקרי בענף לגיוס כח אדם מוכשר.

 

החברות הקולטות ביצעו התאמות שיוכלו להקל על המועמדות, כמו הצעת משרות שניתן לבצען מהבית למקרים שיש צורך לשלב בין קריירה להורות. אפשרות בחירה לעבור ראיון עבודה אצל מראיינת, מאחר ויש מועמדות שמרגישות כך נוח יותר. עידוד של המועמדות להציע עצמן לתפקידים גם אם הן לא עונות על מרבית הדרישות, בדומה לגברים המציעים עצמם לתפקיד גם אם הם עונים רק על חלק מהדרישות.

 

לדברי אוהד גולוב, מנהל כנס Tau Innovation: "חברות טכנולוגיה בונות מוצרים המסייעים לנו להתנהל טוב יותר בעולם. אך שבודקים את מגדריות האנשים שבונים את הטכנולוגיה, רואים שמרבית המוצרים והפתרונות בהייטק נבנים במחלקות גבריות ותחת ניהול גברי. לכן יש מקרים שמוצרים טכנולוגיים נוטים להתאמה לגברים ומקפחים העדפות של 52% מהאוכלוסייה שהן נשים. זו סיבה נוספת מתוך רבות מדוע ענף ההייטק רק ירוויח אם נשאף לאיזון מגדרי גם בתפקידי ניהול ופיתוח."

 

כנס החדשנות Tau Innovation של אוניברסיטת תל אביב יתקיים השנה בסימן של 70 שנים ליזמות וחדשנות ישראלית, הכנס ייערך בין 16-18 ביולי.

פרטים

התחלה:
יולי 16, 2018 @ 10:00 am
סיום:
יולי 17, 2018 @ 10:00 pm
אירוע תגיות:
,

ITPortal.co.il

דילוג לתוכן