טוען אירועים

« כל האירועים

  • אירוע כבר עבר.

כנס ה- WordPress העולמי יתארח בעזריאלי מכללה להנדסה בירושלים

מרץ 28, 2016 @ 8:30 am - 5:00 pm

ביום ב', 28.3.16 תארח עזריאלי מכללה להנדסה והאקסלרטור AtoBe בירושלים, את הכנס הרשמי של קהילת וורדפרס בארץ,. במסגרת הכנס, שנקרא וורדקמפ ישראל, ישתתפו מעל 400 בלוגרים, מתכנתים, סטארט-אפיסטים, אנשי טכנולוגיה ומשתמשי WordPress.
WordPress הינה מערכת מובילה לניהול תוכן המובילה בעולם, אשר מבוססת על קוד פתוח.
מטרת הכנס היא להרחיב את ידע המשתמשים ולהקנות להם כלים וטיפים שיוכלו לעזור להם לשימוש יעיל יותר במערכת.
בין ההרצאות שיועברו ילמדו המשתתפים כיצד אפשר לבצע אוטומציה, לשפר את ביצועי האתרים, טכניקות לשיפור ולשדרוג העיצוב של אתרי וורדפרס ועוד.
האירוע זוכה לשיתוף פעולה מצד הקהילה העולמית,ולחסות של גופים בינלאומיים ומקומיים ויתארח בו מרצה בינלאומי מהשורה הראשונה שיגיע במיוחד לכנס.
מיכאל מזרחי – מנהל האקסלרטור AtoBe במכללה להנדסה: "תפקידו של האקסלרטור להוות שחקן מוביל בקהילה הטכנולוגית והיזמית בירושלים, לשמש כבית לאנשים מירושלים וסביבותיה שמעוניינים להנדס את חלומם למציאות ולחבר ידע אקדמי ותמיכה טכנולוגית ומדעית לרעיונות פורצי דרך. כל אלה ברוח המנהיגות שמובילים יחד: פרופ' אבי דומב, נשיא המכללה ושלומציון לולו, מנכ"לית וסגנית נשיא עזריאלי מכללה להנדסה.
על כן בחרנו לפרוס את חסותנו על האירוע החשוב WordCamp לסייע ולדחוף לכך שיתקיים דווקא בירושלים, ולא במרכז הארץ, כי מעבר לפריחה המרשימה של האקו-סיסטם היזמי ירושלמי, ירושלים היא סמל ל 3000 שנה של חדשנות ויזמות. אנו מאושרים לראות כי למרות החשש הראשוני, האירוע התמלא לחלוטין וקצב הרישום היה מעל ומעבר למצופה"

פרטים

תאריך:
מרץ 28, 2016
זמן:
8:30 am - 5:00 pm
אירוע תגיות:
, , , ,

ITPortal.co.il

דילוג לתוכן