טוען אירועים

« כל האירועים

הפורום של דל מגיע לישראל

יוני 18

במסגרת הכנס יתקיים האירוע "נשים ב-IT" שמטרתו לקדם תרבות ארגונית המאפשרת שילוב נשים בתפקידים טכנולוגיים; מנהלות בכירות ב-Dell EMC ב-EMEA ישתפו מניסיונן בקידום הקריירה הפרטית שלהן

 

Dell Technologies Forum, הכנס הגלובלי של דל טכנולוגיות, אשר מתקיים בשבעים מדינות בעולם, יגיע לישראל ב-18 ליוני (מרכז הירידים, ביתן 2), ויתמקד בנושא מימוש השינוי הדיגיטלי בארגונים.

 

ליאור פוני, מנכ"ל Dell EMC ישראל: "בעידן של שינויים עסקיים אינטנסיביים ותזוזות טכנולוגיות מהירות, הדרך להשגת יתרון תחרותי היא בהשגת המידע העדכני ביותר על השינוי העסקי הנדרש. כנס דל טכנולוגיות מאפשר לקבל ביום אחד את כל הכלים והתובנות הדרושים למנהלים בארגונים, ולא רק למנהלי  מערכות מידע, כדי להצליח לבצע את הטרנספורמציה הדיגיטלית ולהשפיע על ליבת העסקים של הארגון. הכנס מהווה במה עבור המומחים הטכנולוגיים שלנו ושל השותפים שלנו, כדי להדגים בתערוכה ובתכנים, כיצד עוזרים לארגון להשתנות ומחברים את ליבת העסק שלו ליכולות, למוצרים, לפתרונות ולאסטרטגיות הדרושים לו כדי להצליח בעידן הדיגיטלי. לשם כך, מנהל ה-IT צריך לצאת מהצללים, להשיל מעצמו את תפקידו הקודם כספק שירות לארגון ולצאת לקדמת הבמה כמניע השינוי ושותף לכל דבר באסטרטגיה העסקית של הארגון".

 

מרגרט פרנקו, סגנית נשיא בכירה לשיווק לאזור EMEA ב- Dell-EMC, תהיה דוברת המפתח במליאת הפתיחה ותציג את נקודת המבט הייחודית על שיתוף הפעולה הנדרש בין מנהל מערכות המידע (CIO) למנהל השיווק (CMO), כשלב הבא של הטרנספורמציה הדיגיטלית. שיתוף הפעולה בין ה-CIO שרואה את הפוטנציאל של הטכנולוגיה להתחבר לעסק ולשוק, לבין ה-CMO שמתמקד בצורכי השוק ומתאים אותם לעסק, מספק לחברה פרספקטיבה מלאה ומגדיל את הסיכויים של הארגון לבצע את הנדרש על מנת לעקוף את המתחרים בשוק ולהצליח.

דוברים נוספים במליאה: אריאל פיסצקי, סמנכ"ל תפעול ו-IT ב-Taboola, ירון סברדלוב, מנמ"ר Amdocs, אנדרו מור, סמנכ"ל הדיגיטל ב-Intel וכן רונאן סמית', מנהל אזורי לפתרונות דל טכנולוגיות ב- Microsoft.

לאחר המליאה יתפצל הכנס לארבעה מסלולים, במסגרתם יינתנו כעשרים הרצאות טכנולוגיות בנושאים: טרנספורמציה דיגיטלית, טרנספורמציית ה- IT, הטרנספורמציה בעולם המחשוב והטרנספורמציה בסביבת העבודה.

במתחם התערוכה יוצג כל המרחב הטכנולוגי של דל טכנולוגיות, החל ממערכות לניהול תשתית המידע ומרכזי נתונים, הכוללות טכנולוגיות מתקדמות לאחסון, גיבוי, ניהול ואבטחת מידע וסייבר, באתר פיזי ובענן, ועד עשרות מכשירי קצה לסביבת העבודה, בהם תחנות עבודה נייחות וניידות, ממשפחות Latitude, XPS, Precision, OptiPlex ו-Canvas וכן מסכים ומוצרי VR/AR  , אביזרים וציוד היקפי.

כחלק מהמדיניות הגלובלית של Dell Technologies לקדם תרבות ארגונית המאפשרת שילוב נשים בתפקידים טכנולוגיים, יתקיים גם השנה במסגרת הכנס, אירוע Women in IT, במסגרתו מרגרט פרנקו ואניה מונרד, מנהלת אזור EMEA ב-Dell EMC, ישתפו את הקהל מניסיונן העשיר בקידום וניהול הקריירה הפרטית שלהן.

למידע נוסף על הכנס ורישום – https://www.delltechnologies.com/he-il/events/forum/index.htm

פרטים

תאריך:
יוני 18
אירוע תגיות:

ITPortal.co.il

Skip to content