טוען אירועים

« כל האירועים

  • אירוע כבר עבר.

העולם צועד קדימה אך איך יגן על עצמו מפני סכנות האש?

מרץ 25, 2020

העולם צועד קדימה אך איך יגן על עצמו מפני סכנות האש?
כנס העמותה הישראלית למיגון מפני אש ( 
NFPA-il ) ינסה לחזות את השינויים בתחום ההתמודדות עם האש לקראת שנת 2030

הכנס ייערך ביום רביעי, 25.3 באולם סמולרש, באוניברסיטת ת"א

הכניסה בתשלום לפרטים והרשמה: באתר העמותה

בניית מגדלים לגובה, מנהרות וכבישים תת-קרקעיים, תעשיית רכב מתקדמת ועוד. העולם צועד קדימה ואיתו נושא ההגנה והבטיחות מפני אש. על פי מומחים כבר תוך עשור, ב-2030, נראה שינויים דרמטיים בתחומים אלה.
מי שעוקבת אחר השינויים הללו ובמקביל פועלת במגוון הרחב של מיגון מפני אש ובכלל זה פיתוח מודעות ציבורית בנושא מיגון נגד אש, מניעת דליקות, תקינה בארץ ובעולם, אמצעי מיגון וכיבוי אש, קידום מחקר, היא העמותה הישראלית למיגון מפני אש. העמותה הוקמה בשנת 2017 ע"י מספר חברים בעלי ניסיון רב שנים בתחום ההתמודדות עם סיכוני אש ודרכים למניעתה. העמותה הוקמה והוכרה כשלוחה של ארגון ה-NFPA האמריקאי המונה כ 70,000 חברים. (National Fire Protection Association).

כעת, עורכת העמותה בישראל את הכנס השנתי שלה תחת הכותרת "בטיחות אש בשנת 2030 – שינויים טכנולוגיים ואנרגיה חלופית" שייערך ביום רביעי, 25.3 באולם סמולרש, באוניברסיטת ת"א.
אורחי כבוד בכנס יהיו נשיא NFPA העולמי, ג'ים פולי, שייתן את תחזית ה – NFPA לשנת 2030, נציב כבאות והצלה רב טפסר דדי שמחי שיציג את אתגרי הכיבוי וההצלה לשנת 2030.
בהמשך יזכו המשתתפים לשמוע את הרצאתה של ד"ר כרמית רפופורט מאוני' חיפה על "התנהגות אנושית במצבי חירום" והרצאות נוספות מפי מומחים ברמה העולמית בנושאי אנרגיה חלופית.

נושא האנרגיה החלופית שנחשב לאחד הנושאים המעניינים והאקטואליים כיום בעולם יקבל, במה בכנס. נציג חברת נובל אנרג'י ירצה על שיקולי בטיחות אש באסדת הפקת גז טבעי. המומחה הבינ"ל ד"ר גיגו דה פריינטה ירצה על "סוללות ליתיום – התמודדות עם סיכוני אש". בהמשך היום, יסכם את הנושא טפסר/מ  רן שלף שירצה על אירועי אש בשנה החולפת.

לדברי אינג'. ד"ר שמואל נתנאליו"ר העמותה : "השימוש ההולך וגובר באנרגיה חלופית, הבניה המודרנית לגובה , הבניה הירוקה, הרחבת המינהור התחבורתי  וצמצום הרגולציה מציבה אתגרים מקצועיים בפני העוסקים בתחום. בשנת 2019 נהרגו 21 איש ונרשמו כ 50,000 ארועי שריפה בישראל.  לדבריו: "הכנס נועד להעניק לכל מי שעוסק בישראל בתחום בטיחות האש על גווניו השונים, מידע,  מגמות וחידושים בנושא.  אתגר הבטיחות על רקע השינויים הטכנולוגיים  מורכב וההתמודדות איתו מחייבת ריכוז מאמץ של בעלי מקצוע רבים עם נקודות מבט שונות. על אף העלייה בסיכוני-האש, הנזקים קטנו במשך השנים ומספר ההרוגים מאש, הולך וקטן, כל זאת בהתייחס למדינות שיש להם קודים, סטנדרטים, תקנים ותקנות".

לפרטים נוספים והרשמה לכנס: באתר העמותה : nfpa-il.org.il

פרטים

תאריך:
מרץ 25, 2020
אירוע תגיות:
,

ITPortal.co.il

דילוג לתוכן