טוען אירועים

« כל האירועים

  • אירוע כבר עבר.

"דע את האויב" בזירת הסייבר

אוקטובר 14, 2015 @ 2:00 pm - 5:00 pm

CYBERSECURITY CLUB

בואו להיכנס לנעליו של ההאקר ולהגן על הארגון מזווית חדשה
בכנס מועדון אבטחת המידע של MadSec ו- Mellanox
להיכנס לנעליו של ההאקר ולהגן על הארגון מזווית חדשה – זהו מוקד העניין בכנס ה- 4 של מועדון אבטחת המידע של MadSec ו-Mellanox , אשר יתקיים ב- 14 לאוקטובר, יום רביעי הקרוב.
במהלך הכנס יחשוף לראשונה ההאקר יוסי דהן, כיצד הוא פועל ברשת האפלה כ"האקר לבן" על מנת לגלות פרצות אבטחה בארגוני ענק סביב העולם וכיצד הוא מסייע להם להגן על עצמם. דהן, מנהל אבטחת מידע מוסמך, ידגים ויסביר בהרצאתו "מיומנו של האקר" את הלך המחשבה של ההאקר ואופן פעולתו וכיצד ניתן להשתמש במידע זה על מנת לתכנן אסטרטגיות הגנה בארגון.
עוד במהלך הכנס, עו"ד אביב אילון, מומחה בטכנולוגיה ומשפט, ירצה אודות הגנת הפרטיות, רגולציה וסוגיות משפטיות רלוונטיות למנהל אבטחת המידע. במהלך הרצאתו יציע אילון כלים יישומיים לטיפול בסוגיות אבטחת המידע בעתות פריצה ובעתות שקט.
נמרוד קרביקס, מנהל פיתוח עסקי אירופה בחברת Ixia, ישבור בהרצאתו כמה מיתוסים מקובלים ויסביר אודות הפערים בין ההבטחות המוצהרות של חברות אבטחת המידע לבין המציאות בפועל ומהן יכולותיהן האמתיות של הטכנולוגיות בתחום.
הכנס יתקיים במטה חברת Mellanox בתל אביב, ובו צפויים להשתתף בכירי חברות, ביניהם מנכ"לים, סמנכ"לי מערכות מידע, סמנכ"לי כספים וסמנכ"לי טכנולוגיה. מועדון אבטחת המידע, אשר הוקם על ידי עמית בר-און מחברת Mellanox, ניר אמקייס מחברת MadSec ודורון סיון מחברת Cronus, פועל על מנת להעלות המודעות והידע אודות איומי סייבר בקרב דרג המנהלים הבכיר בארגונים הישראלים, ובמטרה לקדם שיתוף מידע בתחום. בקבוצה פעילים כיום מנהלי אבטחת מידע ומנמ"רים מלמעלה מ- 250 חברות.
מועדון אבטחת המידע CYBERSECURITY CLUB בפייסבוק: https://www.facebook.com/groups/876164402443492/ .
הכנס מתקיים ביום רביעי, 14.10.2015 במטה Mellanox בתל אביב, רמת החייל, רחוב הברזל 6, כניסה B, קומת לובי, בין השעות 14:00 ל- 18:00.
הכניסה ללא תשלום, אך מחייבת הרשמה מראש.
פרטים אודות הכנס והרשמה בלינק: http://cybersecurityclub.wix.com/oct14

פרטים

תאריך:
אוקטובר 14, 2015
זמן:
2:00 pm - 5:00 pm
אירוע תגיות:
, , ,

ITPortal.co.il

דילוג לתוכן