איתן קירשנבוים, סמנכ"ל השיווק של ERM Advanced Telematics

ERM Advanced Telematics משיקה את ה-StarLink Tracker with Wi-Fi

ERM Advanced Telematics משיקה את ה-StarLink Tracker with Wi-Fi, יחידת Connected Car מלאה, שמשלבת במוצר יחיד יכולות מתקדמות למעקב אחרי כלי רכב, אבחון התנהגות נהג, מניעת גניבות רכב, תקשורת בלוטות' Wi-Fi ו 4G סלולארי

ERM Advanced Telematics, ספקית בינלאומית של טכנולוגיות רכב, שמוצריה מותקנים ביותר מ-1.5 מיליון כלי רכב ברחבי העולם, משיקה את ה-StarLink Tracker with Wi-Fi, מוצר טלמטיקה ורסטילי שמשלב במכשיר יחיד יכולות מתקדמות למעקב אחרי כלי רכב, אבחון התנהגות נהג, מניעת גניבות רכב ויכולות תקשורת בלוטות', Wi-Fi ורשת סלולארית 4G. ה-StarLink Tracker with Wi-Fi הוא המוצר הראשון במסגרת אסטרטגיית ה-Wireless Connect החדשה של ERM שמטרתה לעשות שימוש בטכנולוגיות אלחוטיות על מנת לספק יתרון תחרותי לשותפיה של ERM דוגמת חברות המנהלות ציי רכב, יצרני רכב, יבואני רכב וחברות המבטחות כלי רכב. בנוסף לכך, ה-StarLink Tracker with Wi-Fi הנו פתרון מודולרי המתאים להתקנה הן בפס הייצור של כלי הרכב והן לשוק ה-aftermarket של כלי רכב שיצאו מפס הייצור והופך כל כלי רכב עליו יותקן, לרכב מקושר. המודולריות של המוצר מאפשרת להוסיף בכל רגע נתון יכולות נוספות על בסיס מוצרי Add-ons של החברה או של צד שלישי, על פי דרישת הלקוח וללא צורך להחליף את ה StarLink Tracker with Wi-Fi המשמש כיחידת האיתור והתקשורת המרכזית בכל פתרון כזה.

פיתוחו של ה-StarLink Tracker with Wi-Fi ארך כשנה ו-ERM Advanced Telematics כבר קיבלה הזמנות ראשונות לאספקת המוצר מלקוחות בארה"ב, הודו ואוסטרליה.

חלק מהיתרון התחרותי שיספק המוצר החדש נשען על היכולות האלחוטיות המורחבות של המוצר ועצם ייעודו ליישום לאפליקציות של Connected Car. עד כה, התקנות רבות של מוצרי טלמטיקה למעקב אחרי כלי רכב ואנליזה של מצבים שונים ומקרים שונים ברכב והתנהגות הנהג, דרשו חיבור של חוטים פיזיים, בעוד שאת ה-StarLink Tracker with Wi-Fi ומוצרים עתידיים שתשיק ERM Advanced Telematics במסגרת אסטרטגיית ה-Wireless Connect, ניתן להתקין במהירות רבה יותר ועם הרבה פחות התעסקות בהעברת והסתרת חוטים ובשימוש במכשיר סמארטפון סטנדרטי של המתקין המתקשר דרך חיבור בלוטות' לביצוע קונפיגורציה והתאמות הדרושות במידת הצורך.

בנוסף ליכולות תקשורת אלחוטית שונות, לאיתור מיקום הרכב ופונקציות טלמטיקה אחרות, ה-StarLink Tracker with Wi-Fi מצויד במיקרופון ורמקול שמאפשרים הוצאה וקבלה של שיחות קוליות ואפשרות לחייג למספרי חירום, כך שלחיצה על כפתור החירום ביחידת האיתור תאפשר לקיים שיחה בין הנוכחים ברכב לבין אנשי מוקד חירום שביכולתם לשמוע את המתרחש ברכב ולזהות אירועים דוגמא איומים על הנהג או תאונות. המוצר יספק גם מידע בנוגע להתנהגות הנהג, נהיגה חריגה ובכלל זה נהיגה רשלנית, תאונות, חריגה מהמהירות המותרת ועוד – מידע שעשוי לשפר באופן משמעותי את היכולת והביצועים של ניהול ציי רכב. בין היתר, המוצר, שמאופיין במשקל קומפקטי (כ-120 גרם) החוסך זמן ועלויות התקנה, מספק Wi-Fi hotspot לכמות של עד 8 מכשירים; מודם 4G; מודול איתור מיקום באמצעות GPS/GLONASS/Galileo ואפשרות לניווט בתוך חניונים או במכרות מתחת לאדמה; אנטנות פנימיות של סלולר, GPS, Wi-Fi ובלוטות'; תמיכה בכפתור חירום; data logger מובנה עם עד 8,000 רשומות; זיהוי מובחן של עד ל-500 נהגים; אפשרות לנעול את הרכב מרחוק; קישוריות אלחוטית עם קשת רחבה של מוצרים נוספים מבית ERM וצד שלישי ותכונות רבות נוספות. שימוש במוצר כתשתית לרכב המקושר, מרכז את כל צרכי תקשורת האינטרנט לרכב מכרטיס ה-SIM הבודד של יחידת האיתור ללא כל צורך בכרטיס SIM נוסף.

על פי הצורך, ניתן יהיה להרחיב את הפתרון המבוסס על המוצר החדש גם לחיבור ל-CAN Bus ברכב ולקבל התראות על פי קומבינציות ערכים של מידע העובר בין הסנסורים השונים ומחשבי הרכב.

 

ה-StarLink Tracker with Wi-Fi יאפשר לנוסעים לצרוך תכנים מקוונים של מולטימדיה ולגלוש באינטרנט בעת הנסיעה. יכולות הבלוטות' של המוצר יאפשרו למתקינים, לנהגים ולמשתמשי הקצה חיבור למכשירים סלולריים, קבלת מידע ואפשרות להגדיר קונפיגורציות שונות, בלא צורך במודמים נוספים ביחידות המולטימדיה ברכב המקושר. יכולות ה-4G של ה-StarLink Tracker with Wi-Fi יספקו תקשורת בפס רחב עבור יישומים דוגמא האזנה למוסיקה מהאינטרנט או צריכת וידאו.

"אחת המטרות העליונות אליה אנו חותרים מדי יום היא יצירת יתרונות תחרותיים לשותפינו העסקיים ברחבי העולם. ERM כחברה טכנולוגית מובילה, עם תפיסת עולם ייחודית וניסיון של יותר מ 30 שנה בתחום הרכב, מתבססת על יכולותיה הטכנולוגיים הנרחבים והמוכחים על מנת ליצור יתרון תחרותי לשותפיה יצרני הרכב, ספקי השירותים לציי רכב, יבואני רכב וגופים אחרים בענף. אנו מסייעים להם לבסס עליונות טכנולוגית הנשענת על תמיכה בקשת רחבה של פונקציונאליות, ביצועים גבוהים ויעילות תפעולית בכל שוק בהם הם פועלים או מעוניינים לפעול", אמר איתן קירשנבוים, מנהל השיווק הראשי  של ERM Advanced Telematics. "אסטרטגיית ה-Wireless Connect שלנו מאפשרת להם להשיג שלוש מטרות אלה בו זמנית וה-StarLink Tracker with Wi-Fi כמוצר הראשון במסגרת אסטרטגיה זו ממחיש זאת היטב. לצד היכולות הטכנולוגיות המרשימות של המוצר, יכולתו למזער זמן ועלויות של התקנת פתרונות טלמטיקה מסייעת מאד לשותפינו העסקיים. מנהל צי רכב או יבואן רכב שרוכש מוצר טלמטיקה, אך משלם פי כמה ממחירו על התקנה מסובכת וארוכה, יתקשה להשיג יתרון תחרותי. כדי לספק מענה לבעיות מסוג זה, אסטרטגיית ה-Wireless Connect תחתור לבטל את הצורך בחוטים בתהליך ההתקנה ככל הניתן, למזער זמנים ועלויות של התקנות מוצרי טלמטיקה ברכב ולספק ערך מוסף כספי ללקוחותינו ולשותפינו העסקיים".

דילוג לתוכן