חן עמית, מנכ״ל חברת הפינטק Tipalti

Deloitte: טיפלתי דורגה ברשימת החברות עם הצמיחה המהירה ביותר בצפון אמריקה

 

 

תל אביב, 18 בנובמבר 2018. חברת הפינטק הישראלית Tipalti, ספקית גלובלית מובילה של פלטפורמה לאוטומציה של ניהול ספקים ותשלומים, שובצה ברשימת Deloitte’s Technology Fast 500™, המדרגת את 500 החברות עם הצמיחה המהירה ביותר בצפון אמריקה בתחומי הטכנולוגיה, המדיה, הטלקום, מדעי החיים והאנרגיה. Tipalti גדלה בשלוש השנים האחרונות ביותר מ-300%. ב-2018, חצתה החברה את רף חמישה מיליארד הדולרים בהיקף העברות הכספים השנתי, כשמספר הספקים הגלובליים העובדים באמצעות הפתרונות של החברה עולה על שלושה מיליון.

 

לדברי חן עמית, מייסד משותף ומנכ״ל Tipalti, הצמיחה המהירה נובעת מצורך ברור בשוק לפתרון החדשני של Tipalti לאוטומציה של תשלומי ספקים, מהובלה ברמות שביעות הרצון של הלקוחות ומצוות עובדי החברה, שמחויב כולו למשימת שינוי השוק העולמי של אוטומציית תשלומי הספקים. הפתרון של Tipalti מסייע לצוותים הפיננסיים בחברות המתמודדות עם הנטל הכרוך בטיפול בתשלומים ובחשבוניות ידניות, ומשחררם למשימות אסטרטגיות יותר. ״עסקים שעושים שימוש בפלטפורמה של Tipalti מרוויחים יתרון תחרותי בצמיחה ובגמישות התפעול, שכן הם מסוגלים לצמצם ב-80 אחוז, או יותר, את זמן העבודה המוקדש לתפעול התשלומים לספקים״.

 

״ברכות ל- Tipaltiעל ההישג המרשים״, אומרת סנדרה שיראי, סגנית יו״ר Deloitte LLP. ״החברות המנצחות שמופיעות ברשימת Deloitte 2018 Technology Fast 500  הן חברות חדשניות שהמירו רעיונות מהפכניים למוצרים, לשירותים ולניסיון שיכולים למשוך לקוחות חדשים ולהניע צמיחה חסרת תקדים״.

 

״שתיים מכל שלוש חברות ברשימה שלנו הן חברות תוכנה, והן ממשיכות לייצר את הטכנולוגיות המלהיבות ביותר של המאה ה-21, כולל חדשנות בתחומים דוגמת בינה מלאכותית, אנליטיקה חיזויית ורובוטיקה״, אומרת מוהאנה דיסאנאיאקה, שותפה ב- Deloitte & Touche LLP. ״אלה חברות שמשנות את הדרך שבה אנו עושים עסקים, באמצעות  שילוב של פריצות דרך מחקריות, של פיתוח, יזמות וצמיחה מהירה״.

דילוג לתוכן