Dell משיקה מחשבי Tower ו-Rack חדשים מסדרת Precision

• תחנות העבודה החדשות מסדרת Dell Precision Tower 5810, 7810ו-7910 מאפשרות ביצועיים מרשימים בהשוואה למערכות הדור הקודם
• תחנת Dell Precision Rack 7910 מציעה את הפתרון הטוב מסוגו לגישה וירטואלית או גישה מרחוק עם ביצועים חסרי תקדים, מדרגיות ואבטחה, ו• תחנות העבודה החדשות מסדרת Dell Precision Tower 5810, 7810ו-7910 מאפשרות ביצועיים מרשימים בהשוואה למערכות הדור הקודם
• תחנת Dell Precision Rack 7910 מציעה את הפתרון הטוב מסוגו לגישה וירטואלית או גישה מרחוק עם ביצועים חסרי תקדים, מדרגיות ואבטחה, והכל במארז 2U
• Dell Precision Optimizer v2.0 מציע יכולות נרחבות ופרופילים חדשים לעבודה עם מגוון תוכנות

חברת Dell מרחיבה את קו תחנות העבודה ומכריזה על מחשבים חדשים במארזי Tower ו-Rack. ה-Dell Precision Tower 5810, Tower 7810, Tower 7910 וה-Rack 7910 הן מערכות חזקות ואידיאליות ליישומים התובעניים ביותר. המערכות מגיעות במפרטים מעודכנים הכוללים את מעבדי Xeon החדשים של אינטל, זיכרון 2133MHz, מעבדי NVIDIA ו-AMD ונפח זיכרון כפול בהשוואה לדור הקודם. בנוסף, משחררת Dell גרסה חדשה של Dell Precision Optimizer v2.0, המאפשרת הגדרה אוטומטית לתצורת תחנות העבודה.

תחנות ה-Tower וה-Rack החדשות מאפשרות ביצועים אולטימטיביים
קו מוצרי תחנות ה- Dell Precision במארזי Tower כולל את ה-Tower 5810 בתושבת אחת וה-Tower 7810 המצויד במעבד כפול. כמו כן, ה-Tower 7910, מאפשר הרחבה משמעותית ומכיל כוננים קשיחים בשחרור מהיר, ספק כוח חיצוני ונגיש לחיבור ללא כלים, ומסגרת קדמית ננעלת לאבטחה נוספת. העיצוב חדשני מספק ביצועים אקוסטיים משופרים ופעולה שקטה ב-49% בהשוואה לדור הקודם של תחנות ה-Tower של Dell.

תחנת העבודה Dell Precision Rack 7910 החדשה מציעה את כל תכונותיו של ה-Tower 7910 במארז 2U, כולל הסמכה מלאה לעבודה עם תוכנות Citrix XenServer ו-VMware ESX לתמיכה בווירטואליזציה של תחנות עבודה. זוהי גם תחנת העבודה הראשונה מסדרת Dell Precision הכוללת בקר iDRAC ((Integrated Dell Remote Access Controller לחיזוק האבטחה באמצעות ניהוליות מלאה מרחוק של מרכז הנתונים – אפילו בסביבת "כיבוי אורות".

תחנות ה-Tower וה-Rack החדשות יעילות משמעותית בהשוואה למערכות מהדור הקודם. המערכות מצוידות במעבדי Intel Xeon והן זמינות גם עם כרטיסי המסך המקצועיים מסדרת AMD FirePro ו-NVIDIA Quadro. התחנות מציעות ביצועי I/O משופרים וזמינות נתונים עם זיכרון DDR4 RDIMM C בנפח של עד 1TB, המאפשר ניהול מהיר וקל של מערכי נתונים מורכבים. זמינותה של טכנולוגיית Thunderbolt 2 על מחשבי ה-Tower מאפשרת תמיכה בקצבי העברת נתונים של עד 20Gb/s, להעברה סימולטנית של וידיאו באיכות 4K.

שיפור תפוקת העבודה וביצועי היישומים עם Dell Precision Optimizer v2.0
המערכות החדשות מציגות את הגרסה המתקדמת ביותר של תוכנת שיפור הביצועים Dell Precision Optimizer v2.0 (DPO), אשר תותקן כסטנדרט על קו תחנות ה-Tower החדשות של Dell החל מאמצע אוקטובר. ה- DPO v2.0, עובדת בלעדית עם תחנות Dell Precision ומספקת כוונון ביצועים אוטומטי בהתאם לצרכי היישום. התוכנה מאפשרת מעקב אחרי ניצולת המערכת, כמו גם דיווחים ועדכוני מערכת. מבחני הביצועים הסטנדרטיים בענף הראו שתוכנת Dell Precision Optimizer מעלה את ביצועי היישומים ברמה של עד 121%.

ה- Dell Precision Optimizer v2.0 מאפשרת גישה לממשק משתמש גרפי מעודכן לצד יכולות ניהול משופרות ותמיכה מורחבת בשפות. העדכון מוסיף גם פרופילים חדשים לעבודה עם Autodesk 3ds
Max ו-Inventor, ומגדיל את סך הפרופילים הזמינים ל-13 ובכלל זה Adobe Creative Cloud ( Photoshop, Premier Pro, After Effectsו- Media Encoder), Autodesk (AutoCAD, Maya), Dassault Systèmes (CATIA, Solidworks) , PTC Creoו-Siemens NX.

בין השאר כוללות המערכות גם את תוכנת Intel Cache Acceleration Software for Workstations (Intel CAS-W), פתרון Caching התורם משמעותית לשיפור מהירויות האחסון והגדלת הביצועים.

תחנות העבודה המאובטחות, המנוהלות והאמינות ביותר של Dell
המערכות החדשות זמינות עם פתרונות אבטחה, ניהוליות ואמינות חסרות תקדים: Dell Data Protection מציע הגנה מפני תוכנות זדוניות, אימות זיהוי והצפנה, אחריות בסיסית ותמיכה כלל- ארגונית Dell ProSupport, טכנולוגיית Reliable Memory (RMT) למניעת נפילות הזיכרון, הרחבות Intel vPro לניהול ה-BIOS מרחוק גם כאשר המערכות אינן מחוברות וכן ערכת Dell Client Command Suite המספקת כלי אוטומציה חינמיים לייעול פריסת המערכות, ניטורן ועדכונן בסביבות IT מורכבות.

Dell עובדת בשיתוף פעולה עם ספקי תוכנה עצמאיים (ISVs) כגון Adobe, Autodesk ו-Dassault Systèmes SolidWorks לבדיקה והסמכה של מערכות ה- Dell Precision Tower 5810, Tower 7810, Tower 7910, ו-Rack 7910 ובכך מתאפשרת גישה מהירה לטכנולוגיות חדשות ומעבר קל לפלטפורמות חומרה חדשות. תכונה מתקדמת נוספת הזמינה לשימוש במערכות החדשות היא ה-Dell Quick Resource Locator (QRL), המספקת גישה מיידית למידע מקיף על המערכת כולל לסרטוני הדרכה מפורטים הזמינים גם בסמרטפון, וכן קוד QR תואם דגם, המסייע ביעילות ואפקטיביות בניהול החומרה.

בעקבות הרחבת השותפות של Dell עם Teradici, הציגו היום שתי החברות תוכנה חדשה לגישה ארגונית ניידת Teradici PCoIP Workstation Access המציעה גישה מרחוק בתוך דקות. התוכנת קלה מאוד להתקנה ותואמת למחשבי Tower 5810, Tower 7810, Tower 7910 ו-Rack 7910, כמו גם
לגרסאות קודמות של מערכות Dell Precision. התוכנה תהיה זמינה להורדה החל מה-20 באוגוסט 2014.

פתרונות Dell OEM מציעים גם הם גרסת XL של מחשבי ה-Tower וה-Rack החדשים מסדרת Precision, עם פלטפורמה יציבה שנועדה במיוחד לאפשר ללקוחות ה-OEM לנהל טוב יותר את מחזור חיי הפתרון שלהם.

זמינות מוצרים
תחנות העבודה החדשות Dell Tower 5810, Tower 7810, Tower 7910 ו-Rack 7910 זמינות ברחבי העולם החל מנובמבר 2014.
 

דילוג לתוכן