DEEZER – שירות הזרמת המוזיקה מהמובילים בעולם מושק בישראל

DEEZER תיוצג בישראל על ידי לב מדיה גרופ שתחבר את השירות לתעשיית המוזיקה המקומית
• גישה בחינם לקטלוג הסטרימינג הגדול בעולם עם 44 מיליון כותרים – כולל מוזיקה ישראלית

• איכות שמע מרשימה (Hi-Fi) המאפשרת האזנה באיכות Free Lossless Audio Codec (FLAC) שהיא צלולה פי 5 מאיכות MP3

• -DEEZER FLOW פלטפורמה ייחודית להתאמת מוזיקה אישית וגילוי שירים חדשים

• Song Catcher ב- DEEZER מאפשר זיהוי שיר מתנגן מחוץ לאפליקציה בלחיצת כפתור. בעתיד הקרוב תופעל מערכת זיהוי השירים גם לזמזום מנגינה על ידי המשתמש.

• ממשקים לעשרות מכשירים כולל טלוויזיות חכמות, מערכות שמע מתקדמות, מולטימדיה ברכב ועזרי קול כגון Google Home

• השירות יוצע חינם עם אפשרות שדרוג למנויPremuim+ ומינוי משפחתי מוזל.
++++
DEEZER, שירות הזרמת המוזיקה מהמובילים והגדולים בעולם (מעל 12 מיליון משתמשים עם קצב גידול שנתי דו ספרתי) ולו אלגוריתם ייחודי FLOW – הלומד ומתאים עצמו לצרכים ולהרגלי ההאזנה של כל משתמש, מושק היום בישראל.
DEEZER שירות הסטרימינג בעל הפריסה הגלובלית הרחבה ביותר, פעיל ומצליח ב- 185 מדינות ומציע מגוון מוזיקלי רב ורחב הפונה בעצם לכל משתמש.
גם בישראל תתמקד החברה באמצעות נציגתה הבלעדית בישראל, חברת "לב מדיה גרופ" בהרחבת הקטלוג המקומי ובקידום יצירה ותוכן ישראליים ותמיכה באומנים ישראלים שמעתה יוכלו למצוא בית של ממש בפלטפורמה בינלאומית עם גישה למיליוני מאזינים ופוטנציאל הכנסות ייחודי.

החל מהרבעון הראשון של שנת 2018 תציע DEEZER קטלוג מוזיקה עשיר, שיכלול את כל התוכן הישראלי הרלוונטי וכן אפשרות חיפוש נח, ידידותי, אינטואיטיבי ועם היתרון העצום של הגשה בשפה העברית.
גולן שקד, סמנכ"ל השיווק והסחר של DEEZER: "אנחנו שמחים להשיק את DEEZER בישראל ומצפים להגדיל את כמות המשתמשים מידי רבעון. צריכת המוזיקה עוברת שינוי משמעותי בשנים האחרונות ולנו כחברה טכנולוגית, צעירה ודינמית יש את הכלים להיות צעד לפני ולזהות את המגמות בשוק. הקהל בישראל, שהוא קהל מאמץ חדשנות, הורגל עד היום לצרוך מוזיקה דרך אתרי אינטרנט באיכות קול ירודה או דרך מפעילים מקומיים עם קטלוג שירים מוגבל. אנחנו נציע קטלוג מוזיקה בינלאומי ולוקאלי, פי'צרים מתקדמים וממשקים להנאת צרכני המוזיקה הקיימים והחדשים שלנו." הוסיף שקד.
השירות החדש בישראל יושק במספר מודלים:
1. כחודש חינם Premium+ למשתמשים חדשים, ולאחר מכן שרות Basic בחינם לכל משתמש ללא הגבלת זמן.
2. שירות Premium + להאזנה באיכות HD במחיר חודשי של 19.90 ₪ ו-29.9 בחבילה משפחתית הכוללת עד 6 מנויים.
3. שירות Hi Fidelity (Hi Fi) לצרכני על במחיר 39.90 לחודש.
*השימוש החינמי לחלוטין וללא הגבלה הינו במודל של פרסומות, אפשרות מוגבלת למעבר בין שירים, איכות רגילה ואי יכולת לשמור שירים Offline.
DEEZER Hi-Fi:
DEEZER מציעה את קטלוג המוזיקה העצום שלה באיכות סאונד גבוהה ודומה לאיכות של CD.
במטרה לא לאבד צלילים ומידע מוזיקלי כפי שקורה בדחיסת קובץ ל-MP3, אלגוריתם DEEZER מיישמת שימוש בהזרמת מדיה HiFi ב- 16-Bit / 44.1 kHz באיכות FLAC המאפשרת לשמוע את כל הרבדים המוזיקליים ואת המנעד המקורי בין הצלילים הגבוהים והנמוכים.
Flow
מתוך כוונה לחדש, ללמד ולגלות עולם מוזיקלי ושירים חדשים למאזינים ל- DEEZER יישום בלעדי שהינו ה- זרם- Flow אשר בנוסף להיותו (Playlist) הוא פסקול אישי ומראה מדויקת של אהבות וצרכים של כל מאזין שהולכת, משתפרת ומזדקקת עם הזמן באמצעות "למידת מכונה" שמתבססת על פעולותיו של כל משתמש. בלימוד האוטומטי של ה- Flow משולבים למעלה מ 14 אלגוריתמים שונים, מיפויי מאזינים והצלבת טעמים מוזיקליים. בנוסף המלצות מותאמות אנושיות של עורכי המוזיקה של DEEZER כך שחוויית ההאזנה וחשיפה למוזיקה חדשה הנה אישית, איכותית, מבוקרת ועמוקה. בעתיד הקרוב תוסיף החברה מידע קונטקסטואלי באישור המשתמש בכדי למקד את המלצות המוזיקה לזמן ולמקום.
כל זאת בנוסף לאלפי רשימות השמעה זמינות למשתמש ומותאמות לסגנונות מוזיקה ופעילויות שונות.

 
Song Catcher
לאור הדיווחים האחרונים על רכישה אפשרית של אפליקציית שאזאם על ידי אפל מיוזיק, החליטה DEEZER לחשוף כי פונקציית זיהוי טביעת אצבע מוזיקלית Song Catcher כבר קיימת ב- DEEZER ונמצאת בשימוש בקרב 10% מהלקוחות לקראת הרחבה לכלל הלקוחות בשבועות הקרובים.
פונקציית Song Catcher DEEZERנמצאת מתחת לסרגל החיפוש ב- DEEZER ומאפשרת זיהוי שיר מתנגן מחוץ לאפליקציה בלחיצת כפתור. לאחר זיהוי השיר, ניתן להקשיב ואף לצרף אותו אל רשימת שמע מועדפת.
ב- DEEZER מתכננים בעתיד הקרוב להרחיב את מערכת זיהוי השירים גם לזמזום מנגינה על ידי המשתמש.

שיתוף הפעולה עם מועדוני הכדורגל:
ל-DEEZER יש מספר הסכמי שיתוף פעולה ייחודיים ובלעדיים עם מועדוני כדורגל המובילים בעולם ובהם ברצלונה ומנצ'סטר יונייטד. בכך הפכה DEEZER לשותפה מוזיקלית רשמית של המועדונים. במסגרת עסקה ייחודית זו, ייצרו DEEZER ערוץ רשמי עבור הקבוצות המפנקת את האוהדים הרבים של הקבוצה ברחבי העולם פלייליסטים שנוצרו על ידי המועדון ומספר מכוכביו הגדולים.
שיתוף הפעולה עם מותגי הסאונד המובילים בעולם:
DEEZER – המותאמת לכל הפלטפורמות והמכשירים הניידים ללא יוצא מהכלל- מאפשרת לראשונה גם פיקוד קולי באמצעות Google Home ובקרוב גם Amazon Alexa והיא מוטמעת ביותר מ-80 מוצרים שונים כגון BOSE, B&O, SONOS, ועוד.
עמרי דולב, ממייסדי לב מדיה גרופ: "לראשונה יש התייחסות של שחקן סטרימינג בינלאומי בתחום המוזיקה גם לשוק המקומי בשילוב של זמרים ואומנים בשירותי הזרמת תוכן. השת"פ בין DEEZER ללב גרופ מדיה רק מדגיש את תשומת הלב לזירה ולתוכן המקומי ואנו מקווים כי בכך נקדם אומנים ויוצרים ישראליים וצרכי הקהל המקומי ייקבלו מענה מקסימלי ושוטף ".
מתחרים:
category Deezer Apple Music Spotify
Catalogue size 44 million 40 million 30 million
Availability worldwide 185 countries 116 countries 61 countries
User base 12 million NA 140 million
Personalized, one-click Flow ✓ ✗ ✗
Free option ✓ ✗ ✓
Special non-music recordings (audiobooks, podcasts) ✓ ✗ ✓
Chromecast playback ✓ ✗ ✓
Exclusive music partner of Manchester United and FC Barcelona (player content, live football matches in select markets) ✓ ✗ ✗
Desktop app with lossless quality audio ✓ ✗ ✗
Hi-Fi integration and subscription plans ✓ ✗ ✗
Integration on TVs : Roku, Samsung TV, Android TV… ✓ ✗ ✓
Integration in cars : BMW, CarPlay, Parrot, MINI… ✓ ✗ ✓
Sound systems compatibility : Google Home, Sonos, Yamaha, Bose… ✓ ✗ ✓
Open in Israel ✓ ✓ ✗
Search in Hebrew ✓* ✓ Not available
Israeli artists ✓ ✓ ✓
Visible lyrics ✓ ✓ ✓
HI-Fi quality ✓ ✗ ✗
Special feature Flow
Song Catcher
Premium price 19,90 ILS 19,90 ILS Not available
Premium Family Price 29,90 ILS 29,90 ILS Not available
Hi Fi 39.90 Not Available Not Available
אז איך הכל התחיל?
ב- 2007 דניאל מהרלי בן 23 התחיל לעבוד על פרויקט כדי לפשט את הגישה למוסיקה עבורו ועבור חבריו.
הוא עבד בתחילה מחדר השינה שלו בפאריז, עד מהרה זיהה את הפוטנציאל של הרעיון שלו ואסף קבוצה קטנה יחד איתו. זה לא לקח זמן רב עבור משקיעים ולייבלים של מוזיקה אשר התעניינו בשירות החדש שהציע. כיום Deezer זמין ביותר מ -180 מדינות, נמצא בשותפות עם אלפי לייבלים הן גדולים והן עצמאיים ומחזיק את אחד הקטלוגים הגדולים ביותר עם 43 מיליון שירים.

 

דילוג לתוכן