COMMVAULT מגדירה מחדש את שוק הגנת הנתונים: חושפת תוכנת הדור הבא ופלטפורמת נתונים פתוחה

הגרסה החדשה לתכנה של Commvault עונה על הדרישות המתרחבות להגנת נתונים, ארכיב וענן, במטרה לסייע ללקוחות להתנהל לאור שינויים משמעותיים המתרחשים בטכנולוגיה ובצורכי השוק

Commvault מציגה מודל עסקי חדש המספק חדשנות באמצעות אפליקציות ופלטפורמת נתונים פתוחה, אשר מאפשרים ללקוחות וחברות חיצוניות לייצר חדשנות ולהוסיף ערך

Commvault, מובילה עולמית בהגנת נתונים ארגוניים וניהול מידע, הכריזה על הדור הבא של מערך התוכנה שלה, המספק חדשנות בהיקף נרחב שנועדה לסייע ללקוחות לענות על האתגרים הגוברים של ניהול נתונים ומידע תחת סביבות עסקיות גלובליות המשתנות במהירות.

ההיצע החדש של Commvault מגדיר מהיסוד את שוק הגנת הנתונים, הארכיב ונתוני הענן, כאשר: כל המכשירים הופכים לבעלי מודעות לאפליקציות, חלונות גיבוי מחוסלים, אחזור מיידי הופך לתו התקן החדש, נתונים הופכים נגישים בנייטיב מכל האתרים ובכל הגרסאות, התאוששות מאסון היא אוטומטית, ומשאבים עוברים אופטימיזציה ותיאום (אחסון, מחשוב ורשת). חדשנות זו ממצבת את Commvault באופן הטוב ביותר בראש השוק כדי לסייע ללקוחות מכל הגדלים לעבור מתשתית מסורתית לתשתית היפר מאוחדת מודרנית, להפעיל טכנולוגיות חדשות, ולחשוף לעומק את יתרונות הענן עבור עומסי עבודה חיוניים לעסקים.

השילוב העוצמתי בין פלטפורמת הנתונים האחודה של Commvault והשירותים המקצועיים, מספק לארגונים רמות חסרות תקדים של פתיחות, ומאפשר ללקוחות גמישות בבחירת ספקי תשתית, פלטפורמה, מחשוב ואחסון. ללקוחות יש כעת הזדמנויות חדשות להפחתה של הוצאות IT מסורתיות, להשתחרר מ"נעילת" ספקים, למצוא אפיקי מעבר לסביבות מודרניות יותר, לקדם יעילות משופרת ולהאיץ הפעלה אסטרטגית של משאבי ITלצורך השגת חדשנות, יצירתיות והגדלת הערך העסקי.

התוכנה החדשה,הפלטפורמה של Commvault כוללים טווח רחב של חדשנויות, שכולן נועדו להוסיף תובנות וערך עסקי עבור הלקוחות, כשהן מגדירות את השוק מחדש בתחומים מרכזיים:

– גישה פתוחה, מבוססת סטנדרטים: הפעלת נייטיב בסביבה מסורתית מקומית, בסביבות הייפר מאוחדות, ולרוחב עננים פרטיים, היברידיים וציבוריים, לצורך הגנה, שימור גישה ועמידה ברגולציה.
– גישה התומכת בשינויים בשוק: גישה אחת לניהול נתונים מאוחד מאפשרת אימוץ של טכנולוגיות חדשות ומסייעת לחברות להתמודד עם חוסר וודאות הקיים לאור שינויים משמעותיים בשוק.
– סוף עידן "נעילת" ספק (Vendor Locking): התלות המסורתית בספק אחד מסתיימת, ונקבע סטנדרט חדש לאפשרויות בחירה של חומרה ותשתית עבור הלקוחות
– מעבר אל הענן: יצירת גשר ממערכות מסורתיות לענן היברידי ולניצול אמיתי של ענן ציבורי. הקלת מעבר הנייטיב אל הענן וממנו כדי לאפשר DR; ביצוע הגירה מלאה של עומסי עבודה חיוניים לעסקים (כולל עמידה ברגולציה, שליטה בנתונים וגיבוי) אל הענן
– הגדרה מחדש של הארכיב: הפיכת מאגרים בלתי נגישים של נתונים דיגיטליים אל מערכי מידע פעילים הנגישים ישירות באמצעות חווית משתמש מוכרת (סייר קבצים, אאוטלוק, מובייל וכו')
– מוכנות למערכי חומרה ותשתית מאוחדת והיפר מאוחדת: הובלה של התעשייה בניהול רפליקציה ו- snaps לרוחב מערכי חומרה ותשתית, מספקת לארגונים גמישות ואפשרויות בחירה.
– משילות לאורך מחזור חיי הנתונים: יישום משילות פעילה מרגע יצירת הנתונים בהתבסס על הקשר ותוכן. בשונה מהפעלת מתודולוגיה רק אחרי שהמידע נוצר.
– הפניית והפחתת הוצאה על IT מסורתי באמצעות IT חכם יותר: האצת הזמן לערך, איחוד של פתרונות נקודתיים, הפניית משאבים מערך נמוך לערך גבוה באמצעות הוצאה לפועל מהירה יותר של תהליכים עסקיים ואוטומציה מוגברת
– חיפוש טוטאלי: חיפוש לרוחב מידע (חי ובגרסאות), בכל האתרים, לרוחב מידע מובנה ובלתי מובנה.

החדשנות של Commvault תאפשר ללקוחות לאמץ בקלות גדולה יותר טכנולוגיות חדשות, על מנת להתפתח מסביבות מסורתיות, לסגור פערים ביכולות, לחסל כאבי ראש של אינטגרציה ופתרונות נקודתיים שונים, ולטפל בטווח של צרכים מתרחבים של נתונים, החל מדרישות נקודתיות ועד לפרויקטים בהיקפי-DC. בנוסף, הפתרונות החדשים של Commvault יכולים לסייע להגן על לקוחות מפני דאגות הנובעות משינויים בשוק הנובעים מאיחודים, תוך הבטחה להגנת נתונים, אבטחה ועמידה ברגולציה. התוכנה החדשה של Commvault ופלטפורמת הנתונים של Commvault הם הגרסה האחד עשרה במספר של פתרונות החברה.

"תוכנת ופלטפורמת הדור הבא של Commvault תוכננו במיוחד כדי לסייע ללקוחות להפעיל את המידע שלהם, ולהוציא תובנות עסקיות חיוניות ולקדם ערך חדש מתוך ההשקעות שלהם בטכנולוגיה", אמר רוברט האמר, יו"ר, נשיא ומנכ"ל Commvault. "ההשקה החדשה של Commvault מבצעת זינוק קדימה מבחינת יכולות מעל ספקי פתרונות נקודתיים, תוך שהיא גם מציגה את היתרונות של אסטרטגית ניהול נתונים הוליסטית מבחינת ביצועים והשקעות. עבור לקוחות, הפלטפורמה החדשה שלנו מאפשרת לנהל טוב יותר את האתגרים הנובעים משינויים בשוק, בין אם הם מחפשים לאמץ טכנולוגיה חדשה שתחליף מערכות מסורתיות, לעבור ממערכות סגורות לפתוחות, או להבטיח אסטרטגיה יציבה לניהול נתונים במהלך תקופה זו של שינויים ואיחודים חסרי תקדים בשוק. כעת, יותר מאי פעם, חברות מכירות בצורך בשותף אמין אשר יבטיח קרקע יציבה לניהול נתונים – Commvault היא הקרקע הזו".

פתיחות בליבת עיצוב התוכנה; נחשף מודל עסקי חדש לפלטפורמה

Commvault ביצעה מהפך בפתרונות ובפלטפורמה שלה באמצעות מיקוד בפתיחות בליבת פלטפורמת ניהול IT, לצד טווח רחב של כלים וטכנולוגיות שנועדו לייעל את ניהול הנתונים. התוכנה החדשה תופעל בצורה חלקה עבור לקוחות Commvault קיימים שישדרגו מגרסאות קודמות, ותהיה זמינה עבור לקוחות חדשים לרוחב טווח רחב של תרחישי שימוש, יחד עם הטווח הרחב ביותר בתעשייה של אפשרויות בחירה בחומרה ובענן.

כדי לענות על בקשות מצד גופים רבים אשר מעוניינים למנף את העוצמות של פלטפורמת Commvault, החברה עוברת למודל עסקי חדש אשר יציע את פלטפורמת הנתונים של Commvault כסביבת פיתוח נרחבת ליצירת חדשנות. מתוך הכרה כי רעיונות גדולים וחדשנות בטכנולוגיה מגיעים יותר יותר מכיוון מערכי ה- IT של לקוחות, יחד עם שותפים ומפתחים חיצוניים, האפשרות לפתוח את הפלטפורמה תחשוף את החברה ושותפיה בפני שווקים חדשים. Commvault מצפה לפתח ולטפח אקו-סיסטם חדשני סביב הפלטפורמה בתחילת השנה הבאה.

כשהיא מתוכננת כדי לעמוד בטווח רחב של תרחישי שימוש לניהול נתונים, תוך סיוע ללקוחות לאמץ טכנולוגיות בצמיחה, Commvault חשפה חידושים מרכזיים בתוכנת הדור הבא שלה:

– ארכיטקטורת API פתוחה המספקת גישה אוניברסלית לנתונים מנוהלים בפורמט הלכידה הסטנדרטי שלהם, ללא נעילת ספק.

– הובלת התעשייה באמצעות הפעלת מכונה וירטואלית עם ניידות קלה של עומסי עבודה לרוחב סביבות, כולל VMWare, Hyper-V, Azure ו- AWS, וכן OpenStack (2016( .הדבר יקדם שימוש יעיל יותר ופעילות Test/Dev משופרת.

– אפשרות ליותר ארכיבים פעילים, עם היכולת ליצור עותקים משניים הנגישים בנייטיב (REST/FS/API) – כאשר גיבוי אינו הגיוני מבחינה כלכלית, ביצועים או נגישות, כגון במדיה עשירה, תמונות, גנומיה, וידאו וכו'.

– הגנת וירטואליזציה מורחבת, המשתמשת בטכנולוגיות וב- API העדכניים ביותר של VMware, עם הרחבת כיסוי ל- Xen, OpenStack ו- Acropolis (תחילת 2016)

– באמצעות פתיחות חסרת תקדים של הפלטפורמה שלה, Commvault מספקת כעת ללקוחות ולשותפי תוכנה חיצוניים, את היכולת לכתוב את האפליקציות שלהם ישירות על פלטפורמת הנתונים של Commvault. הדבר מאפשר להגדיר מדיניות שליטה בנתונים עבור כל הנתונים, החל מרגע יצירתם ולכל אורך מחזור החיים. לקוחות יכולים להרוויח משירותי ניהול נתונים אחידים של הפלטפורמה לרוחב כל משאבי המידע.

– חיסול של חלונות גיבוי באמצעות לכידה אינקרמנטלית חכמה של קבצים ואפליקציות. זו מאפשרת הפחתה משמעותית של עומסי עבודה במהלך פעילות הגנה על נתונים, תוך יצירת יעילות בתהליכי עבודה של אחסון ורשת. קריאה והעברה של הדלתא בלבד, ואחסון של בלוקים של נתונים ששונו בלבד, מפחיתים את דרישות האחסון ורוחב הפס עבור פעילות אחזור מתמשכת, ומשפרים משמעותית מהירות של RPO ו- RTO.
– אחזור מיידי מחסל למעשה זמני השבתה באמצעות הפעלת גישת נייטיב מהפלטפורמה הפתוחה אל עותקים של נתונים בזמן

– מודעות לאפליקציות מבטיחה כי המידע תמיד זמין בפורמט הנדרש, ללא כתיבה מחדש מהאחסון המסוים ופרוטוקולים של אינדקס.

– חיפוש טוטאלי מתקדם מאוד אשר הורחב כעת גם אל מקורות נתונים חיים. מפעיל ומחלץ נתונים חיים והיסטוריים באמצעות שאילתת חיפוש עוצמתית לרוחב מגוון פתרונות נתונים ואתרי אחסון, כולל המאגר הוירטואלי של Commvault, SaaS ופתרונות ענן, ללא העברת הנתונים.

– הרחבת שירותי אספקת נתונים על פי דרישה או בנייטיב אשר מספקים גישה כמעט מיידית (נקודות אחזור) מתוך מאגר CVLT בפורמט המבוקש על ידי האפליקציה. התוצאה היא הפחתה במאמצי תפעול, בזמן ובסיכון.

– התאוששות מאסון עם טכנולוגיות לתיאום ותזמון, אשר מאיצות ומפשטות את התכנון וההוצאה לפועל של התאוששות מאסון

דילוג לתוכן