Cisco, NetApp ו-VMware הכריזו על הרחבת שיתוף הפעולה ארוך הטווח שלהם.

ארכיטקטורה מאובטחת חדשה של ריבוי משתמשים בסביבות וירטואליות משפרת את האבטחה באמצעות שיתוף משאבי מרכז הנתונים בין סביבות וירטואליות וסביבות ענן ארגוניותבזמן שארגונים עוברים למרכז נתונים וירטואלי לחלוטין, Cisco, NetApp (NASDAQ: NTAP) ו-VMware (NYSE: VMW) הכריזו על הרחבת שיתוף הפעולה ארוך הטווח שלהם כדי לספק ארכיטקטורות חדשות שיסייעו ללקוחות לפתח מרכזי נתונים וירטואליים יעילים יותר, דינאמיים יותר ומאובטחים יותר. שלוש החברות הציגו ארכיטקטורה מאובטחת של ריבוי משתמשים בסביבות וירטואליות מקצה לקצה, שמספקת אבטחה משופרת בסביבות ענן על-ידי בידוד משאבי טכנולוגיית המידע והיישומים של מחשבי לקוח, יחידות עסקיות או מחלקות שונים, המשתמשים בתשתית IT משותפת. כחלק משיתוף הפעולה, Cisco, NetApp ו-VMware יציעו גם מודל תמיכה שיתופי עבור ארכיטקטורות שנבדקו מראש ואושרו, כדי לסייע ללקוחות לבנות במהירות תשתית וירטואלית מאוחדת, הכוללת את פתרונות הרשת של סיסקו, כלי הוירטואליזציה של VMware ופתרונות האחסון של NetApp.
 
"אין ספק של-Cisco, NetApp ו-VMware יש הזדמנות נפלאה לחולל שינוי משמעותי במרכז הנתונים", אומר טום ג'ורגנס, נשיא ומנכ"ל NetApp. "קיימת התאמה בין החזונות שלנו בנוגע לרעיון של מרכז נתונים דינאמי שיהווה בסיס למחשוב ענן ויאפשר לארגונים, אינטגרטורים וספקיות שירותים לספק IT כשירות [lTaaS]. בתרחיש זה, IT יהפוך לנכס דינאמי יעיל יותר, שניתן יהיה להתאימו בצורה טובה יותר לצרכים העסקיים המשתנים. עידן חדש זה של טכנולוגיות המידע (IT) מציב דרישות תשתית מחמירות, שהחברות שלנו יכולות לעמוד בהן כיום – ביחד".
 
"וירטואליזציה של תשתית הרשת, השרת והאחסון מחוללת שינוי מהותי במבנה מרכז הנתונים של היום", אומר פול מריץ, נשיא ומנכ"ל, VMware. "מרכז הנתונים הדינאמי המבוסס על VMware° vSphereTM, יחד עם הטכנולוגיות של Cisco ושל NetApp®, יספק את הבסיס הן לעננים פרטיים והן לעננים ציבוריים, וכן את היכולת להעביר נתונים ויישומים בין עננים אלה. תשתית וירטואלית מחייבת לבודד משאבים עבור משתמשים שונים ובה בעת מספקת את רמות השירות המובטחות. שילבנו את הטכנולוגיה שלנו עם הטכנולוגיות של Cisco ושל NetApp, לא רק כדי להאיץ את תהליך מעבר מרכז הנתונים של הלקוחות שלנו, אלא גם כדי לספק חוויית לקוח יוצאת דופן".
 
"גישת הארכיטקטורה המאוחדת חשובה יותר מאי-פעם", אומר טוני בייטס, סגן נשיא בכיר ומנהל כללי, יחידת ארגונים, מסחר ועסקים קטנים ב-Cisco. "החזון המשותף שלנו עם מרכזי NetApp ו-VMware מתמקד באספקת ארכיטקטורה מאוחדת ללקוחות, המאפשרת להם לתכנן ולבנות מרכז נתונים וירטואלי לחלוטין, שייעל את הפעולות וישפר את הגמישות העסקית".
 
הארכיטקטורה המאובטחת החדשה של ריבוי משתמשים עומדת בדרישות האבטחה של וירטואליזציה וענן ארגוני
 
ארכיטקטורת ריבוי משתמשים מאובטחת היא ארכיטקטורת עיצוב מאושרת מקצה לקצה, שמבודדת את משאבי ה-IT להשגת אבטחה משופרת בסביבות וירטואליות וסביבות ענן ארגוני משותפות. הארכיטקטורה החדשה מסייעת ללקוחות ארגוניים, לאינטגרטורים ולספקיות שירות לפתח שירותי ענן פנימיים וחיצוניים שמבודדים מחשבי לקוח, יחידות עסקיות, מחלקות או אזורי אבטחה ומאפשרים אבטחה משופרת בכל שכבות המחשוב, הרשת, האחסון והניהול של תשתית מאוחדת. ארכיטקטורת ריבוי המשתמשים המאובטחת מספקת פרטים על תהליך ההטמעה וקביעת התצורה של הארכיטקטורה, וכן מציגה שיטות עבודה מומלצות לבנייה וניהול של הפתרונות הטובים ביותר מבית Cisco, NetApp ו-VMware. הארכיטקטורה החדשה משפרת באופן משמעותי את מהירות התגובה העסקית בכך שהיא מסייעת למנהלי IT לבסס את איכות השירות המתאימה לכל שכבת משאב ולספק רמות עקביות של ביצועי שירות עבור היישומים בכל שכבה.
 
" Examworksדורשת תשתית גמישה ודינאמית שתאפשר לנו לשל טכנולוגיות שונות, לבצע וירטואליזציה לאפליקציות מפתח ואז להציע אותם כשירות לחברות שלנו ברחבי העולם, דרך תשתית ענן פנימית ומאובטחת", ציין בריאן דנטון, CTO בחברת Examworks. " הפלטפורמה של Cisco, NetApp ו-VMware שילבה את הטכנולוגיות הטובות בתחומן, וסיפקה יעילות, חסכון בכסף וקלות פעולה חסרות תקדים. ארכיטקטורה זו של שלושת חברות מובילות אלה הן הכרח עבור חברות המחפשות לפתח שירותי ענן המבודדים את המידע לאורך תשתית מאובטחת ברמה הגבוהה ביותר".
 
ארכיטקטורת ריבוי המשתמשים המאובטחת מבוססת על Cisco Nexus® Series Switches ועל Cisco® Unified Computing System, על אחסון FAS של NetApp עם MultiStore° וכן על VMware vSphere ו-vShieldTM Zones. ארכיטקטורת העיצוב הבסיסית נבדקה ואושרה במשותף כ-Cisco Validated Design (עיצוב מאושר של Cisco), כך שלקוחות יכולים להעריך במהירות את הצרכים שלהם ולפרוס פתרונות משולבים של Cisco, NetApp ו-VMware, שעומדים בדרישות המחמירות של מרכזי הנתונים הדינאמיים שלהם. ניתן לעיין במדריך CiscoValidated Design Guide בכתובת www.netapp.com/us/cisco-vmware/.
 
"תעשיית ה-IT נמצאת בעיצומו של שינוי קיצוני, וחברות מחפשות ארכיטקטורות מחשוב גמישות ומאוחדות שיכולות לספק שירותים דינאמיים לפי דרישה בצורה חסכונית", אומר ראס פלווס, שותף בכיר, Evaluator Group. "הכוח המניע שעומד מאחורי שינוי זה הוא הצורך בהתאמת עלויות ה-IT עם העסק, על-ידי מעבר ממערכות IT סטטיות המשמשות למטרה אחת לשירותי IT חדשים לפי דרישה, שיהיו זמינים במרכזי הנתונים בעתיד. ארכיטקטורות אלה שנבדקו מראש ואושרו, יסייעו לארגוני IT להשיג את היעדים שלהם מהר יותר, ובה בעת ימזערו את הסיכון הכרוך במעבר למרכז נתונים וירטואלי חדש".
 
שירותים מקצועיים ושירותי תמיכה שיתופיים כדי לאפשר lTaaS
בזמן שלקוחות מתחילים בתהליך המעבר שלהם ל-ITaaS, Cisco, NetApp ו- VMware יספקו מערך שיתופי של שירותים מקצועיים כדי לספק חוויית לקוח יוצאת דופן ולסייע לשותפי ערוצים לפרוס ארכיטקטורת עיצוב של ריבוי משתמשים עם סיכון מינימלי לסביבה הנוכחית של לקוחותיהם.
 
כחלק משיתוף פעולה זה, Cisco, NetApp ו-VMware מציגות גם מודל תמיכה שיתופי גלובלי, 24 שעות ביממה. מודל זה מציע ללקוחות תגובה יעילה יותר של Cisco, NetApp ו-VMware כדי לזהות ולפתור בעיות פוטנציאליות הקשורות לפתרונות שנמצאים בשימוש בארכיטקטורת ריבוי המשתמשים המאובטחת. מודל זה חוסך ללקוחות זמן ומשאבים כאשר הם מבקשים תמיכה במוצרים ובטכנולוגיה.
 
זמינות
פתרונות האחסון המאוחדהארכיטקטורה, זמינים כיום על-ידי Cisco, NetApp ו-VMware וכן במרכזי נתונים של הפרוסים ברחבי העולם. גם שירותים מקצועיים שיתופיים ושירותי תמיכה זמינים כיום. לקבלת מידע נוסף על האופן שבו Cisco, NetApp ו-VMware, יחד עם ה- Ecosystem של שותפים שאליה הם שייכים, הכוללת שותפי ערוצים, משלבי מערכות וספקי שירות, עובדים יחד כדי לסייע ללקוחות לבנות ולעצב את מרכזי הנתונים הדינאמיים שלהם, בקר בכתובת www.netapp.com/us/cisco-vmware/., המחשוב המאוחד, העבודה ברשת והווירטואליזציה, שעומדים בבסיסה של
 
אירוע וירטואלי
Cisco, NetApp ו-VMware יארחו אירוע וירטואלי כדי לדון באופן שבו החברות עובדות יחד כדי לסייע ללקוחות לחולל שינוי במרכזי הנתונים הווירטואליים שלהם באמצעות ארכיטקטורת ריבוי משתמשים המאובטחת. האזן לדיון בין מנהלים, עם טוני בייטס מ-Cisco, טום ג'ורגנס מ-NetApp, ופול מריץ מ-VMware. הלקוחות יוכלו גם להשתתף במפגש חי של שאלות ותשובות עם מומחים טכניים משלושת החברות. כדי להירשם לאירוע, בקר בכתובת http://www.imaginevirtuallyanything.com/f20100126.html?referrer=http%3A%2F%2Fwww.netapp.com%2Fus%2F&REF_SOURCE=netappsITe.

דילוג לתוכן