ceuticalsQuark Pharma – QBI בחרה את פתרון ה- ERP החדשני S/4HANASAP

הפרוייקט כולל פתרון לניהול פיננסי, לוגיסטי, ניהול מסמכים מבוסס Open Text ואירוח תשתיות במודל ענן . היקף הפרוייקט מוערך בכשני מליון שקלים ומתוכנן להסתיים תוך חצי שנה. את הפרוייקט תיישם מלם מערכות, שותפה עסקית של SAP

חברת מלם מערכות זכתה בפרוייקט ליישום פתרון ה- ERP החדשני SAP S/4HANA ב- Quark Pharmaceuticals – QBI, הנחשבת למובילה בפיתוח תרופות מבוססות RNAi . הRNAi- הינו מנגנון גנטי שמשתיק או מעכב ביטוי של גנים ספציפיים בתא. באמצעות רצף קצר של (siRNA) RNAמיוצר סינטטית ומוחדר לתאים הרצויHם QBI נלחמת במחלות שונות על ידי עיכוב ביטויים של גנים שבין גורמי המחלה. לחברה מרכזי מחקר ופיתוח בנס ציונה, וקליפורניה ומשרדי הנהלה בארה"ב, ישראל ויפן.

הפרויקט יכלול התקנת הגירסה העדכנית ביותר של SAP S/4HANA – 1610 והוא מבוסס על סוויטת הפתרונות מבית מלם הכוללת מודול פיננסי, מודול לוגיסטי (מלאי ורכש), ניהול פרויקטים ופתרון ניהול מסמכים של Open Text. פתרון ה- ERP ישמש את מחלקת הכספים, הרכש וקבוצות מחקר ופיתוח בחברה והוא אבן ייסוד מרכזית בתוכניות הצמיחה והפיתוח של QBI – Quark Pharmacuticals.
הפרויקט צפוי להימשך כ- 8 חודשים.

פתרון SAP S/4HANA הוא הדור הבא של פתרונות ה- ERP הדיגיטלי ומאפשר ניהול ארגונים בצורה פשוטה וחדשנית יותר. SAP S/4HANA פועל על פלטפורמת הIn-memory – המתקדמת SAP HANA, תוך שילוב טכנולוגיית ממשק משתמש חדשניות ביותר, SAP Fiori המתאימה לכל מכשיר נייד. השימוש במערכת מאופיין בחיסכון בעלויות, זמנים ובמשאבים.

כחלק מחבילת SAP S/4HANA תשולב בפרויקט מערכת OpenText מותאמת פלטפורמת SAP המהווה פתרון לניהול ידע ומסמכים ומסייעת למפות נתונים מובנים, ארכוב ועולמות תוכן שונים ברחבי הארגון.

תומר נתן, CFO ב- Quark Pharmaceuticals מציין כי "SAP S/4HANA מספק פתרון שלם ומצעיד את הארגון קדימה, כחלק מהמהפכה הדיגיטלית בארגון. הבחירה ב- SAP S/4HANA ומתודולוגית היישום הייחודית של מלם המתבססת על הידע שצברה בפרויקטים דומים, מאפשרת עליה מהירה לאוויר ועמידה בייעדי לוחות זמנים ותקציב כפי שהוגדרו על ידינו. יישום המערכת יאפשר למנהלי החברה שליטה בתכנון תקציב גלובלי, ניהול רכש מרכזי, שליטה בתקצוב פרוייקטי מו"פ ועוד".

לדברי עינת זרמי, מנהלת חטיבת היישומים במלם מערכות: מלם מערכות פיתחה מומחיות בשנים האחרונות ביישום פתרון S/4HANA והינה בעלת ניסיון ייחודי בתחום. מלם בנתה סוויטה של חבילות מובנות, המאפשרות יישום מהיר ואיכותי של פתרון ומביאות ערך עסקי משמעותי והחזר מהיר של ההשקעה תוך הנחת תשתית S/4HANA שמאפשרת גידול עתידי של הארגון.
SAP S/4HANA מספק חדשנות ופשטות עבור לקוחות ובכלל זה בתעשיית התרופות, עם קיצור זמן במחזורי ייצור וזרימת חומרים יעילה בהזמנות ייצור (MRP) , שקיפות מוגברת וקבלת תובנות חדשות בנוגע למלאי וחומרי גלם, ייעול שרשרת האספקה, קבלת החלטות בזמן אמת , אינטגרציה מלאה עם הרשת העסקית, לוח בקרה חדש לניהול הזמנות מכירה, זיהוי מיידי של בעיות וצווארי בקבוק ועוד. תועלות אלו משפיעות על התהליכים הארגוניים החיוניים בכל התחומים העסקיים כגון: כספים, מכירות, שירותים, שיווק, מסחר, תפעול, רכש, ייצור, שרשרת אספקה, ניהול נכסים, מחקר ופיתוח, משאבי אנוש ועוד".

רמי מנחם, ראש תחום SME ו- OEM בחברת SAP מוסיף: "לחברת Quark Pharmaceuticals – QBI היו שלוש מערכות נפרדות בכל אחד ממרכזי החברה בעולם ובמסגרת הפרוייקט נעביר את החברה לשימוש במערכת אחודה, המהווה פלטפורמה להתפתחות העתידית של Quark Pharma . הפרוייקט יבוצע על פי הסטנדרטים המחמירים ביותר של יציבות ואבטחה הנדרשים מחברות העוסקות בתחום הפארמה".

 

דילוג לתוכן