CellSavers השלימה גיוס סיד בהיקף 3 מיליון דולר שהובילה סקויה קפיטל ישראל

חברת הסטארט-אפ CellSavers, המספקת שירות תיקוני סמארטפון לפי דרישה (on-demand), הכריזה היום על השלמת גיוס סיד בהיקף 3 מיליון דולר שהובילה קרן ההון סיכון סקויה קפיטל ישראל. האנג'ל רוברט אנטוקול, מנכ"ל חברת Playtika, השתתף גם הוא בסבב הגיוס כמשקיע פרטי. בעקבות סבב הגיוס, גילי רענן, שותף בסקויה יצטרף למועצת המנהלים של CellSavers.

CellSavers מעמידה לרשות לקוחותיה מערך של טכנאים מומחים עצמאיים ואמינים המתקנים במהירות מכשירי סמארטפון בזמן ובמקום שבו בוחרים הלקוחות. החברה הוקמה השנה על ידי אייל רונן ואיתי הירש, צוות יזמים בעלי ניסיון בהקמה וניהול של חברות וצוותים בינלאומיים בתחום ה- B2C. אייל רונן הקים בשנת 2000 את CMATE שנמכרה לאוברון מדיה. באוברון מדיה כיהן אייל רונן במשך 6 שנים בתפקידים בכירים ביניהם סגן נשיא לפיתוח משחקים. בהמשך הקים גם את GOTIGO שעסקה בפיתוח טכנולוגיה למשחקים מרובי משתתפים. איתי הירש הוא בעל ניסיון עשיר בהקמה וניהול חברות בתחום השירות, תפעול אופרציה נרחבת ושירות לקוחות.

חברת CellSavers, המעסיקה כיום 14 עובדים בישראל ובארה"ב, ומנהלת מערך של מאות טכנאים בארה"ב, כבר פעילה בכמה ערים גדולות ברחבי ארצות הברית והשיקה לאחרונה פעילות בסן פרנסיסקו. ההון שגויס יסייע ל-CellSavers לקדם את הלוגיסטיקה מבוססת הטכנולוגיה שלה ולהתרחב לערים גדולות אחרות בארצות הברית ולנגוס נתחים נוספים בשוק תיקוני הסמארטפון, שהיקפו הוא כ4 מיליארד דולר בארה"ב בלבד.

תהליך ההזמנה המקוון של CellSavers הוא חלק ומהיר. התהליך מבוסס על מחירים קבועים מראש וללא הפתעות, סיוע של מומחה שעבר תהליך סינון ומסופק בדרך כלל בתוך 30 דקות או פחות, חלקי חילוף באיכות מעולה ואחריות לכל החיים. החברה כבר תיקנה אלפי סמארטפונים ברחבי ארצות הברית, תוך אספקה של שירות המגדיר את רף השירות בתחום וזוכה באופן עקבי לשבחים מצד לקוחות.

אייל רונן, מייסד משותף ומנכ"ל CellSavers: "אנחנו מתכוונים לשדרג את האופן שבו אנשים מקבלים שירות מכל סוג לטלפונים החכמים שלהם. החזון שלנו הוא להיות מוקד בכל מה שקשור לטיפול בטלפון הסלולרי, מתמיכה ועד תיקון ולוודא שבעת הצורך הלקוחות ישארו מינימום זמן בלי המכשיר הדיגיטלי החשוב ביותר שלהם, תוך שמירה על איכות ושירות ברמה גבוהה בהרבה ממה שהורגלו אליו". אייל רונן הוסיף: "אנחנו ב-CellSavers הולכים רחוק עבור הלקוחות שלנו, לעיתים קרובות גם במובן המילולי של הביטוי, בכדי לתקן את הטלפונים של לקוחות בכל מיקום, החל מחדרי כושר ואפילו אתרי פיקניק משפחתיים. זהו זינוק באיכות השירות שאנשים מקבלים עבור המכשיר הדיגיטלי החשוב ביותר שלהם".

"מכשיר סמארטפון מקולקל הוא אסון אמיתי עבור כל אחד", אמר גילי רענן, שותף בסקויה ישראל. "חברת CellSavers מקלה על תיקון הטלפונים שלכם בזמן ובמיקום שנוחים עבורכם. אנחנו שמחים
ליצור שותפות עם אייל, איתי וכל צוות CellSavers. הם זוכים לחוות דעת מעולות מהלקוחות שלהם ומהטכנאים ברשת שלהם".

"אנחנו גאים ושמחים ליצור שותפות עם סקויה קפיטל", אמר איתי הירש, מייסד משותף ונשיא CellSavers. "הניסיון של סקויה בהצמחה של חברות שמספקות שירות על פי דרישה היא ללא תחרות. סקויה מסייעת לחברות מובילות כגון Airbnb, DoorDash ו-Instacart לגדול ולהפוך לשמות המוכרים בכל בית. אנחנו נרגשים לקבל את גילי רענן למועצת המנהלים. הניסיון שלו בליווי חברות המספקות שירותים לצרכנים דוגמת Moovit, Snaptu (שנרכשה על ידי פייסבוק) ו-Onavo (שנרכשה גם היא על ידי פייסבוק) הופך אותו לשותף המושלם עבור החברה שלנו. בעזרת סקויה, אנחנו מתכננים להפוך את CellSavers לסטנדרט בינלאומי לשירות תיקוני הסמארטפון לפי דרישה בעל הרמה הגבוהה ביותר של איכות, נוחות ואמינות".

דילוג לתוכן