CA Technologies הכריזה על יכולות חדשות לאבטחת מידע, ממוקדות תוכן, המספקות מענה לחשיפות ולצורך לעמוד בתקנים

הצגת Introducing CA Data Content Discovery

CA Technologies (נאסדאק: CA) המיוצגת בישראל ע"י NessPRO, קבוצת מוצרי התוכנה של נס, הכריזה על שיפורי הגנה על נתונים במוצרים CA Data Content Discovery ו- CA Compliance Event Manager. מוצרים אלו מפשטים את ניהול אבטחת המידע ברחבי הארגון ומאפשרים הגנה מקיפה מקצה לקצה על נתונים בתנועה ממובייל למיינפריים. הפתרון מאפשר לארגונים מכל הגדלים לנהל טוב יותר את הנתונים שלהם ולטפל בצרכי אבטחת המידע והעמידה בתקנות.
השיפורים מספקים לכל צוותי ה-IT את הדברים הבאים:
• תובנות הנוגעות לכל רחבי הארגון, ה"מייצאות" ל-Splunk את אירועי אבטחת המידע הקשורים למיינפריים, לצורך תצוגה משולבת של הסיכונים. התובנות מאפשרות לאנשי מקצוע בתחומי אבטחת המידע וה-audit לנהל טוב יותר את אבטחת המידע בארגון, מקצה לקצה.
• תמיכה בנתונים בתנועה המסייעת למנוע אובדן נתונים רגישים על המיינפריים, עם כיסוי מוגבר של Data Sets כדי לאבטח את כל יישומי הליבה.
• אבטחת מידע ועמידה בתקנות בצורה פשוטה יותר, באמצעות דיווח אירועים חדש ומועשר, עבור מומחים שאינם מתחום המיינפריים, על מנת לסייע ב-Triage מהיר יותר.
מאחר ועובדי ה-IT נוטים כיום להיות צעירים יותר ו"רעבים" לנסיון, CA פיתחה תכונות חדשות במטרה לספק לוח מחוונים פשוט, ויחד עם זאת קפדני, המספק לצוותי ה-IT בכל רמת מיומנות את היכולת לראות ולהגיב לנקודות תורפה פוטנציאליות ברחבי הארגון.
הניסיון הוא לא הבעיה היחידה ש-CA פותרת. על פי דיווח שפורסם לאחרונה*, 62% ממקצועני אבטחת המידע אינם יודעים היכן הנתונים העסקיים הרגישים שלהם נמצאים. על פי Verizon Data Breach Report לשנת 2016** שבעים אחוזים מהחדירות לנתונים כוללים שימוש לא חוקי במידע פנים, דבר שלוקח חודשים או שנים לגלות.
"אנו רואים ש- CA Data Content Discovery מסייע ללקוחותינו לזהות, בצורה אינטליגנטית ונגישה, איזה data sets במיינפריים מכילים נתונים רגישים שיש להגן עליהם מנקודת המבט של ה-governance והרגולציה" אמר קן גרוס, מומחה לתוכנות מיינפריים מ-Mainline Information Systems.
מחשבי מיינפריים מבצעים 80 אחוזים *** מהטרנזקציות של נתונים ארגוניים, כולל נתוני לקוחות ונתונים פיננסיים, ומשחקים תפקיד קריטי ככל שעולים הנפח והמהירות של המיחשוב הנייד וה-IoT. ככל שרגולציות חדשות נכנסות לפעולה, כגון הסכם "מגן הפרטיות" האירופי-אמריקאי, ותקנות הגנת פרטיות הנתונים של האיחוד האירופי (GDPR), פתרונות אלו מבטלים את הצורך ב-audits ידניים, באמצעות בידוד מהיר של נתונים רגישים, שהוא הצעד הראשון ב-GDPR.
CA Data Content Discovery ו- CA Compliance Event Manager הם פתרונות מניעת אובדן הנתונים היחידים בשוק הפועלים במלואם על המיינפריים ולמענו, וכוללים את כל אפליקציות המיינפריים תוך דיווח וכיסוי פשוטים יותר. פתרונות אלו מספקים אבטחת מידע ארגונית אחודה תוך שהם מסייעים להגביר את התאימות לתקנות בכל הפלטפורמות, החל מאיתור ומיון ועד להתרעה ופיקוח.
"המיינפריים של הדור הבא יהיה הפלטפורמה הנבחרת עבור עומסי עבודה במשימות חיוניות. ככל שחברות מתחילות לקחת בחשבון כיצד מתנהלים עסקי הטרנזקציות שלהן ומתחילים לאמץ טכנולוגיות חדשות יותר כמו למידת מכונה, בינה מלאכותית ובלוקצ'יין, כך אבטחת המיינפריים והנתונים שבתנועה יהיו בעלי חשיבות מכרעת" אמר אשוק רדי, מנהל כללי של תחום המיינפריים וה- Workload Automation ב-CA Technologies. "פתרונות אבטחת המיינפריים של CA נועדו לתמוך בנתונים בתנועה ובעבודה על פני מחזור החיים של אבטחת המידע – מבקרת גישה והגנת נתונים ועד לעמידה בתקנות".
על פי IDC, "דאגות הקשורות לעמידה בתקנות עומדות בראש מעייניהן של חברות ויש להן השפעה גדולה על החלטות רכישה" אומר רוברט איוב, מנהל מחקר בתחום מוצרי אבטחת מידע ב-IDC. "חברות מחפשות דרך לרתום את הכמות ההולכת וגדלה של נתונים זמינים כדי לסייע להתמודד עם בעיות אבטחת מידע".

 

 

דילוג לתוכן