CA מספקת הגנה כוללת על הנתונים, התאוששות וזמינות

חברת CA (NASDAQ: CA) הכריזה על השלב המתקדם ביותר בהתפתחות של המוצרים ממשפחת ARCserve של CA, אשר מספקים למערכות, ליישומים ולנתונים של הלקוחות יכולות של הגנה כוללת, התאוששות וזמינות.הגרסאות החדשות של המוצרים CA ARCserve Backup, CA ARCserve Replication, CA ARCserve High Availability (לשעבר CA XOsoft Replication and High Availability), וכן המוצר החדשני לגיבוי מדיסק-לדיסק ושחזור – CA ARCserve D2D – יסייעו לארגונים לשלוט על הנתונים הקריטיים בכל מקום, בכל עת, בהתאם לשינויים בצרכים העסקיים.
 
חבילת ARCserve r15 של CA שהוכרזה מבוססת על חבילת ARCserve r12.5 עטורת הפרסים של CA, אשר כללה שיפורים בתחום הווירטואליזציה, מנגנון מובנה למניעת כפילויות של נתונים (Deduplication) ותפקודים חדשים דוגמת המחשה של התשתיות ושחזור פרטני של Microsoft Active Directory – כדי להוסיף ולסייע לחברות לצמצם הוצאות ולהגביר את יעילות התפעול.
 
הגרסה החדשה כוללת גם את המוצר החדש ARCserve D2D של CA, להתאוששות כמעט מיידית, ואת טכנולוגיית I2 שמוגנת בפטנט ובדומה למניעת הכפילויות מסייעת להפחית בצורה דרסטית את נפח האחסון, התעבורה ברשת והעומס על שרתי הייצור.
 
"לקוחותינו חייבים להסתייע בטכנולוגיות חדשות ובפתרונות מתקדמים כדי לתת באמצעות המיחשוב מענה יעיל יותר לדרישות העסקיות התובעניות של ימינו" אמר אדם פמולרו, סגן נשיא בכיר והמנהל הכללי בחטיבה של CA לניהול התאוששות ודגימת נתונים. "בעזרת המוצרים ממשפחת ARCserve של CA נוסיף לספק הגנה רחבה יותר על הנתונים וזמינות גבוהה שיסייעו ללקוחות להשיג יעדים אלה".
 
במוצרים מגרסה r15 התמקדה CA בהגנה כוללת על המיחשוב העסקי הקריטי, בהתאוששות ובזמינות. זאת באמצעות הרחבת היכולות של מנהל המערכת להגן על המערכות, היישומים והנתונים, ללא תלות בשינויים המתבצעים בסביבה – דוגמת הרחבה של משרדים או סניפים מרוחקים; שינויים שנעשים במדיניות כדי לעמוד בתקנות; פעילות של מיזוגים ורכישות; ותמורות טכנולוגיות דוגמת התקנה של יישומים חדשים ושדרוג – למשל של Microsft SharePoint, שרתים וירטואליים והעברת נתונים.
 
עם תמיכה ביותר מ-20 יישומים ופלטפורמות, מעניקים המוצרים ממשפחת ARCserve של CA אסטרטגיה מלאה לניהול נתונים בכל סביבה – משרת פיזי בודד ועד סביבות מיחשוב מרובות שרתים, אשר משלבות בין מערכות פיזיות למערכות וירטואליות.
 
"כיום ניצבים בפני מנהלי המיחשוב אתגרים רבים, והדרישות העסקיות מחייבות אותם להגדיר את המאפיינים של אבטחת המידע באופן שיעניק הגנה מלאה לנתונים העסקיים הקריטיים" אמר רוברט אמטרודה, מנהל מחקר להגנה על נתונים והתאוששות בחברת IDC. "פיתרון ARCserve r15 של CA מעמיד לרשותם של מנהלי המיחשוב מערך משולב של כלים, ומסייע להם לתמוך בתרחישים רבים של הגנה וזמינות – ממערכות מסורתיות ועד למערכות ההפעלה והשרתים הווירטואליים והפיזיים המתקדמים ביותר".
 
 
פיתרון ARCserve החדש של CA כולל את המוצרים הבאים:
 
ARCserve Backup r15 של CA
 
במוצר ARCserve Backup של CA הורחבו ההגנה המקיפה על הנתונים, הניהול המרכזי והתפקודים המתקדמים על מנת לסייע למחלקת המיחשוב להפיק יותר מפחות, בעלות נמוכה יותר; לצמצם את הסיכון של אובדן נתונים; ולהבטיח את השלמות והזמינות של הנתונים. כעת משלב הפיתרון עתיר הביצועים בין יכולות חדשניות לגיבוי בדיסקים וקלטות – ובכלל זה מניעת כפילויות של נתונים, שחזור פרטני והמחשה של התשתיות – לבין טכנולוגיות מתקדמות שתורמות לגיבוי יעיל, מקצרות את זמן הניהול, מונעות השבתות בלתי מתוכננות ומעניקות החזר מהיר על ההשקעה במערכות Microsoft Windows, UNIX, Linux ו-Netware, הן בסביבות פיזיות והן בסביבות וירטואליות.
 
ARCserve D2D של CA
 
המוצר החדש שנוסף למשפחת ARCserve של CA מעניק הגנה פשוטה, מהירה ואמינה, וכן יכולות התאוששות, לשרתי Windows שכוללים דיסקים, ותומך בפלטפורמות Windows מרובות וביישומים רבים של Microsoft. הוא מאפשר לשחזר קובצי מערכת (Bare metal restoration) גם לציוד חומרה אחר ושונה, והטכנולוגיה החדשה של CA לגיבוי מתווסף (Incremental backup) ברמת הבלוק מצמצמת באופן משמעותי את דרישות הגיבוי מבחינת מערכת ההפעלה Windows, תעבורה ברשת ונפח אחסון בדיסק, ואת הפגיעה של הגיבוי והשחזור בביצועים של יישומים עסקיים. את מוצר ARCserve D2D של CA אפשר להוריד ולהתקין במהירות והוא משפר את התפוקה והשיתוף באמצעות ממשק Web 2.0 לשימוש קל בדפדפן. אפשר להשתמש בו כבמוצר עצמאי או בשילוב עם מוצרים אחרים ממשפחת ARCserve של CA – כדי לנהל סביבות שכוללות קלטות או מחייבות שעתוק של הנתונים למשרדים מרוחקים.
 
 
ARCserve Replication r15 של CA
 
מוצר ARCserve Replication של CA (לשעבר XOsoft Replication של CA) מסייע לאנשי המיחשוב להבטיח הגנה רציפה על הנתונים, וכן העברה מהירה וקלה של נתונים במרכז הנתונים ובמשרדים מרוחקים. המוצר משלים כל פיתרון גיבוי וניתן להתקין ולנהל אותו בקלות ובמהירות באמצעות לוח פיקוד אחוד, מבוסס אינטרנט. המוצר משלב בין שעתוק תוך מודעות ליישומים לבין הגנה רציפה על הנתונים (CDP) כדי להבטיח הגנה על יישומים, קבצים, דואר אלקטרוני ומסדי נתונים, וכן יכולות שחזור, בפלטפורמות Windows, Linux ו-UNIX – הן בסביבות פיזיות והן בסביבות וירטואליות.
כן מסייע המוצר ללקוחות להעביר נתונים משרתים ישנים לשרתים חדשים (הן שרתים פיזיים והן שרתים וירטואליים), ממשרדים מרוחקים למרכז הנתונים וממרכז הנתונים למקומות מרוחקים לצורך התאוששות מאסונות. המוצר מסייע לאנשי המיחשוב להבטיח שהנתונים ששועתקו יהיו זמינים ושניתן יהיה לשחזרם במקרה הצורך. מנגנון מובנה של VSS Snapshot Management מאפשר לערוך גיבויים תוך שמירה על עקביות היישומים בשילוב עם CA ARCserve Backup, CA ARCserve D2D או פתרונות גיבוי אחרים שמוצעים בשוק.
 
 
ARCserve High Availability r15 של CA
 
מוצר ARCserve High Availabilty של CA (לשעבר XOsoft High Availabilty של CA) מסייע להשיג זמינות ומשך פעולה מרביים של המערכת, היישומים והנתונים, כדי לעמוד בהסכמים תובעניים של רמת שירות (הסכמי SLA ) ובאסטרטגיות להתאוששות מאסונות. המוצר מגן על כל שרתי הקבצים, היישומים או מסדי הנתונים, בפלטפורמות Windows, Linux ו-UNIX, ובכלל זה Microsoft Exchange, SQL Server, SharePoint, IIS ו-Dynamics CRM, וכן על שרתי Oracle ו-BlackBerry, בשרתים וירטואליים ובשרתים פיזיים. המוצר כולל את כל התפקודים של CA ARCserve Replication r15, בתוספת ניטור ברמת השרת וברמת היישום, מעבר אוטומטי או בלחיצת כפתור לשרת גיבוי, וחזרה לשרת המקורי בלחיצת כפתור. CA ARCserve Assured Recovery מאפשר לערוך בדיקה אוטומטית, ללא הפרעה, של יכולת השחזור כדי להבטיח שמערכות הגיבוי יפעלו היטב במקרה הצורך.
 
מידע נוסף על המוצרים ממשפחת ARCserve של CA בכתובת http://ARCserve.com.

דילוג לתוכן