BMC משיקה חבילה חדשה של כלים לניהול התפעול:BSM for Proactive Operations

החבילה, ש-BMC ישראל השתתפה בפיתוחה, מסוגלת לצפות תקלות חמורות ולמנוע אותן לפני שגרמו נזקים לארגוןרת BMC השיקה היום בישראל וברחבי העולם חבילת חדשה של פתרונות ניהול: BSM for Proactive Operations שמבססת את מעמדה כמובילת תחום ניהול השירותים העסקיים (BSM). כלי הניהול החדשים יסייעו לארגונים לעבור לתפישה פרו-אקטיבית מונעת, בעלת יכולות חיזוי בתפעול מערכות ה-IT. החבילה החדשה מבוססת על פתרונות BladeLogic ו-Atrium של BMC שלהן נוספו עתה יכולות חדשות.
 
עודד טיץ, מנהל הפיתוח ב-BMC ישראל: "אנחנו בישראל שמחים להיות חלק ממאמץ הפיתוח של BMC שמביא פתרונות חדשים ללקוחות בעידן זה של דינמיות עסקית כה רבה. ההתקדמות של BMC בכלל ו-BMC ישראל בפרט לעבר פתרונות מלאים לסביבות ענן מציבה את החברה בעמדה מצוינת לענות על דרישות השוק העולמי והמקומי."
 
זהר רונן, מנהל אזורי, BMC: "ככל שגדלה המורכבות של מרכזי הנתונים, כך גדלה הדרישה של ארגונים לתפישה ניהולית שתמנע השבתות ותחסל התופעה של 'כיבוי שריפות' שעלותן גבוהה וכרוכה בטעויות. בניגוד לפלטפורמות מתחרות שמציעות גישה ריאקטיבית ממוקדת מוצר, BMC מציעה עתה גישה פרו-אקטיבית לניהול תפעולי של מערך ה-IT בצורה מהירה, יעילה ודאית במונחי עלות/תועלת. הפתרונות החדשים תומכים הן בסביבות מבוזרות והן בסביבות מיינפריים באמצעות כלי Discovery for z/OS".
 
פלטפורמת ה-BSM של BMC מסייעת מזה שנים לארגונים לפשט את מערך ה-IT ולהפכו לאוטומאטי. הכלים החדשים ש-BMC משיקה עתה יסייעו לעסקים ליישם במהירות גישה תפעולית פרו-אקטיבית בארבעה תחומים:
 
ניהול פרו-אקטיבי של ביצועים וזמינות – שילוב של יכולות חיזוי יחד עם פעולות מניעה אוטומאטיות בזמן אמת מאפשר למנהלי ה-IT להתמקד במניעת השבתות במקום בתגובה לתקלות שהתרחשו. הגרסאות החדשות של BMC Event and Impact Management ו-BMC ProactiveNet Performance Management מסייעים ללקוחות לצפות בעיות לפני שהשפיעו על הלקוחות ולתקנן באופן אוטומאטי, תוך צמצמום המורכבות והעלויות.
 
אוטומאציה של ניהול קונפיגורציות – מספקת ללקוחות פלטפורמה אחודה לניהול אוטומאטי של שינויים בסביבות הפיסיות, הווירטואליות והענן, לרבות הרשת הארגונית. יכולת זו מאפשרת למנהלי ה-IT להגיב במהירות לדרישות עסקיות, להחיל תאימות לתקנות באופן שיטתי ולשפר התפוקות – ללא כל השקעות נוספות. הגרסה החדשה של BMC BladeLogic Server Automation מצמצמת באופן משמעותי את הזמן והמאמצים הנדרשים להקצות משאבי IT ולהגדיר קונפיגורציות בסביבות פיסיות ווירטואליות. זאת תוך מניעת שיבושים בשירות ומניעה של טעויות הנובעות מהגדרה ידנית של קונפיגורציות.
 
אופטימיזציה של נפחים – מערכת שמספקת תחזיות ומאזנת באמצעותן בין ביקוש לשירותים עסקיים לבין משאבי ה-IT הנדרשים לכך, הן בסביבות ווירטואליות והן בסביבות פיסיות. יכולת זו מספקת ניראות גדולה יותר לרמות הביצועים ולנצילות של השירותים העסקיים בארגון – מרכיב קריטי בתחומים כמו קונסולידציה ווירטואליזציה. מערכת BMC Capacity Management מבטיחה נפחים ורמות ביצועים שעומדים בדרישות העסקיות, תוך צמצמום למינימום של תקלות ואי עמידה ברמות ביצועים נדרשות. גרסה 7.5 החדשה של המערכת מוסיפה תמיכה ביוניקס, ובפלטפורמות ווירטואליזציה x86 לרבות: VMware, HP, מיקרוסופט, סולאריס ויבמ.
 
ניתוחים תומכי תפעול – מערכת שהופכת מידע על קונפיגורציות, ביצועים ותלות בין מערכות למידע תומך החלטות שמאפשר למנהלי ה-IT לקבל החלטות איכותיות יותר המבוססות על עובדות. הגרסה החדשה של חבילת BMC Atrium מציעה יכולות מתקדמות של אוטומאציה לקבלת החלטות בפלטפורמת ה-BSM ותצוגה של מדדי ביצועים קריטיים באמצעות לוח מחוונים גראפי. כך נהנים ארגונים מתצפית טובה יותר על אופן תפקוד השירותים העסקיים, מידת הניצול של משאבים ומידת הסיכון הכרוך בשינויים בשירותים.              
 
דבורה קרטיס, סגנית נשיא גרטנר למחקר: "ארגוני IT רבים ממשיכים להסתמך על קריאות שירות של משתמשים למרכז התמיכה שמדווחים על נפילות, תקלות ובעיות ביצועים. עקב כך מנהלי ה-IT נכנסים למצב תגובתי והם נאלצים להתמודד עם בעיות שכבר התרחשו, לבודד ולפתור אותן . מניעה פרו-אקטיבית של בעיות, חיזוי של בעיות פוטנציאליות ותיקונן לפני שהן גורמות נזק לעסק הופכים את מערך ה-IT ליעיל יותר ומשפרים את שביעות הרצון של הלקוחות".

דילוג לתוכן