ASUS מציגה את מוצרי הלייף סטייל הטכנולוגיים לצרכנים ב-IFA 2018

הופעת הבכורה של מד לחץ הדם הלביש VivoWatch BP באירופה ותצוגה מקדימה של הצג, מחשב המיני והמקרן החדשים

·         מד לחץ הדם הלביש ASUS VivoWatch BP מספק מעקב מגמות של 24/7 בלחץ הדם תוך 20 שניות וחיי סוללה של 28 ימים

·          מחשב המיני ProArt PA90 והצג ProArt PA34VC הם שילוב רב-עוצמה עבור מקצועני קריאייטיב ומשתמשים מתקדמים, כמו גם דיוק צבעים מעולה

·          ASUS F1, מקרן ה-LED הנישא עם רזולוציית Full HD, מעניק הקרנות ברורות ובהירות של 1200 לומן בגודל של עד 210 אינץ' ושמע מרתק

ברלין, גרמניה, 30 באוגוסט 2018 — ASUS הציגה את המשפחה החדשה ביותר של מוצרים שתוכננו לסגנון החיים הטכנולוגי המודרני ב-IFA 2018, כולל ASUS VivoWatch BP, מחשב המיני ProArt PA90,צג ProArt PA34VC, צג נישא ZenScreen Go MB16AP ומקרן F1 Full HD LED.

VivoWatch BP, שערך את הופעת הבכורה שלו באירופה ב-IFA 2018, הוא מד לחץ הדם הלביש הראשון הכולל את טכנולוגיית ASUS HealthAI. VivoWatch BP מיועד להיות מלווה יומיומי של אנשים שמעוניינים לשמור על אורח חיים בריא ולעקוב אחר הכושר שלהם, ומעניק מעקב וניתוח מגמות של 24/7 בלחץ הדם עם חיי סוללה של 28 ימים.

הצמד הטכנולוגי רב-העוצמה, מחשב המיני ProArt PA90 והצג ProArt PA34VC מיועדים למקצועני קריאייטיב ומשתמשים מתקדמים, ומעניקים פלטפורמה רבת-עוצמה ונוחה לשימוש לעריכת וידאו, צילום ויצירת תוכן. מחשב המיני ProArt PA90 מעניק ביצועים מעולים הודות למעבדי Intel®‎, כרטיסי מסך NVIDIA® Quadro®‎ וטכנולוגיית Intel Optane™‎, בעוד שצג ProArt PA34VC בגודל 34 אינץ' מעניק דיוק צבעים מעולה ומצגים חזותיים זורמים עם תמיכה ב-Adaptive sync וקבצי ריענון של עד 100Hz.

ZenScreen Go MB16AP מיועד לאנשי עסקים ומקצועני קריאייטיב שנמצאים הרבה בדרכים והוא הצג הנייד Full HD הדק והקל בעולם בחיבור USB שמעניק מרחב רב יותר במסך לעבודה או מצגות בדרכים. מקרן ה-LED ‏F1 ברזולוציית Full HD מעניק הקרנות ברורות ובהירות של עד 210 אינץ' במרחק של שני מטרים, מושלם למצגות ופגישות עסקיות כמו גם לבידור ביתי.

החידושים האחרונים של ASUS ללייף סטייל ומשפחה שלמה של מוצרים יוצגו למבקרים בדוכן של ASUS ב-IFA 2018. הדוכן של ASUS ממוקם בדוכן 215 באולם 25 ב-Messe Berlin וייפתח למבקרים החל מה-31.08 ועד ל-05.09.2018 בין השעות 10:00 ו-18:00.

 

VivoWatch BP

ASUS VivoWatch BP הוא מד לחץ הדם הלביש הראשון בעולם עם טכנולוגיית ASUS HealthAI, ומעניק מעקב מגמות וניתוח נתוני בריאות מדויקים 24/7, כמו גם מעקב אחר הכושר ופונקציות של שעון חכם במכשיר קטן וקל. עם עיצוב בלעדי הכולל צמיד חיישני אק"ג ברמה רפואית וחיישן PPG אופטי, VivoWatch BP מעניק מעקב מגמות מדויק ובזמן אמת בלחץ הדםב-20 שניות, כך שהמשתמשים יוכלו לעקוב בקלות אחר המגמות בלחץ הדם שלהם במשך היום ולהישאר מעודכנים בנוגע לבריאותם.

VivoWatch BP כולל את טכנולוגיית ASUS HealthAI, שמשתמשת באלגוריתם בלעדי לניתוח אוטומטי של נתונים מחיישני אק"ג ו-PPG, ומדידות אחרות של נתוני בריאות מ-VivoWatch BP שמעניק עצות מותאמות אישית לגבי ניהול לחץ הדם, כגון יעדי צעדים ושינה יומיים. הוא אף עוקב אחר ההתקדמות לכיוון היעדים האלה, כך שהמשתמשים יכולים לשנות בקלות את אורח החיים שלהם באופן שיביא לתוצאות משמעותיות. חיישן GPS מובנה מאפשר למשתמשים לעקוב אחר אימונים ולהציג סטטיסטיקות פעילות כגון מהירות, מרחק ומשך בזמן אמת. הודות לחיי סוללה של 28 ימים בשימוש רגיל, VivoWatch BP מיועד להיות מלווה יומיומי שמסייע למשתמשים לשמור על אורח חיים בריא.

 

מחשב מיני ProArt PA90

מחשב המיני ProArt PA90 של ASUS הוא מחשב רב-עוצמה המתאים ליצירת תוכן מקצועני, וכולל מעבדי Intel®‎, כרטיסי מסך NVIDIA® Quadro®‎, ותומך בטכנולוגיית Intel Optane™‎ להעברה מהירה של קבצים גדולים או לשיפור קיבולת האחסון. פתרון קירור יעיל ושקט שמבטיח ביצועים יציבים ומעלים את הרעשים מסיחי הדעת של אזור העבודה. ProArt PA90 מספק הפעלה אמינה ותחזוקה קלה, מה שהופך אותו למתאים למשתמשים מקצוענים ומעצבים מודרניים.

 

ProArt PA34VC

ASUS ProArt PA34VC הוא צג IPS מקוער בגודל 34 אינץ' ורזולוציה של UWQHD ‏(‎3440 x 1440) עם יחס גובה-רוחב של 21:9, שמיועד למקצועני קריאייטיב, גיימרים ובידור ביתי. הוא מעניק דיוק מעולה של צבעים ומצגים חזותיים זורמים הודות לתמיכה ב-Adaptive Sync וקצבי ריענון של 100Hz. ASUS מכיילת את כל הצגים לפני מסירתם, כדי להבטיח הבדלי צבעים Delta-E נמוכים מ-2. המשתמשים יכולים לכוונן את הכיול לפי רצונם, וטכנולוגיית הכיול של ASUS ProArt מאפשרת למשתמשים לשמור פרופילי צבעים ישירות הצג במקום להסתמך כל המחשב.

לחיבור מקורות כניסה מרובים, ProArt PA34VC כולל חיבורי DisplayPort 1.2, שני חיבורי HDMI ושלושה חיבורי USB 3.0. שני חיבורי Thunderbolt™ 3 כוללים יכולת שרשור הודות למחברי USB-C™‎ שמספקים גמישות נוספת עם אספקת חשמל ומהירויות העברה של עד 40Gbps ליכולת העברה גבוהה ועבודה עם התקני אחסון חיצוניים.

 

ZenScreen Go MB16AP

במשקל של 850 גרם בלבד ובעובי של 8 מ"מ בלבד, ASUS ZenScreen Go MB16AP בגודל 15.6 אינץ' הוא מסך ה-Full HD ‏ (1080×1920) הנישא הקל והדק ביותר בעולם עם סוללה מובנית. ZenScreen Go MB16AP כולל חיבור USB-C™‎ היברידי שתומך בהעברת חשמל ושידור וידאו ומעניק תאימות לכל מחשב נישא בעל חיבור USB-C™‎ או USB 3.0. ZenScreen Go MB16AP מצויד בסוללת 7800mAh וניתן לחברו לכל מחשב נישא או מכשיר Android בלי לרוקן את הסוללה. ZenScreen Go MB16AP כולל כיסוי מתקפל ודק במיוחד בעובי 1 מ"מ שמספק הגנה ושניתן להפכו למעמד אופקי או אנכי. משתמשים שאין ברשותם תיק כזה יכולים פשוט להכניס עט לחור הממוקם בפינה הימנית-תחתונה של המסך כדי להעמידו.

 

מקרן F1 Full HD LED

מקרן ASUS F1 Full HD LED מצויד בעדשת זכוכית בעלת מרחק הקרנה קצר שמסוגלת להקרין תמונה בגודל 210 אינץ' במרחק של 3.7 מטרים. מקרן ברמת קולנוע שכולל עדשת מיקוד אוטומטי ורזולוציה מובנית של Full HD ‏‎1920 x 1080 שמעניקה חוויית צפייה באיכות גבוהה. הודות למקור אור RGB LED ו-1200 לומן, ‎100% צבעי NTSC, מקרן F1 Full HD LED מעניק תמונות בהירות יותר, חדות יותר ורוויות יותר מאשר מקרנים רגילים. מקרן F1 Full HD LED כולל מספר תכונות עיצוב ייחודיות, לרבות חורי אוורור ורמקולים שמשתמשים ברשת מתכת להענקת מאפייני חום ופלט קול יעילים יותר. הוא כולל אף רמקולי סטריאו בהספק 3W וכן וופר בהספק 5W לשמע ב-2.1 ערוצי שמע שפותח במיוחד עם טכנולוגיית שמע Harman Kardon®‎ לחוויות בידור ממכרות ומצגות מולטימדיה מרתקות יותר.

דילוג לתוכן