Amazon Web Services משיקה אזור חדש בשוודיה

 

 

אזור AWS אירופה (סטוקהולם) החדש מרחיב את הנוכחות הגלובלית של חלוצת הענן ומאפשר ללקוחות סקנדינביים להפעיל יישומים ולאחסן את התוכן שלהם במרכזי נתונים בשוודיה.

עשרות אלפי לקוחות ושותפים ברשת השותפים של AWS (APN) בסקנדינביה — דנמרק, פינלנד, איסלנד, נורווגיה ושוודיה — משתמשים באופן פעיל ב-AWS, ביניהם

Aktia Bank, Arriva, ASSA ABLOY, Bambora, Bonnier, Cargotec, Den Norske Bank, Finnair, Finnish Rail, Fortum, Husqvarna, Icelandair, IKEA, iZettle, LEO Innovation Lab, Nokia, Rovio, Scania, Schibsted, SOK, Stockmann Oyj, Supercell, Telenor, Telia, Tine SA, TopDanmark, Unibet, Vivino, Volvo, Wärtsilä

סיאטל, 12 בדצמבר 2018, (BUSINESS WIRE):

Amazon Web Services, Inc. (AWS), חברה של Amazon.com (NASDAQ: AMZN), הודיעה היום על הפתיחה של אזור AWS אירופה (סטוקהולם). עם ההשקה הזאת, AWS מספקת עכשיו 60 Availability Zones ב-20 אזורי תשתיות בכל העולם, עם עוד 12 Availability Zones וארבעה אזורים בבחריין, אזור המינהל המיוחד הונג קונג, איטליה ודרום אפריקה שיתחילו כולם לפעול עד המחצית הראשונה של 2020. אזור AWS אירופה (סטוקהולם) הוא החמישי של AWS באירופה ומצטרף לאזורים הקיימים בצרפת, גרמניה, אירלנד ובריטניה. עשרות אלפי לקוחות בסקנדינביה — דנמרק, פינלנד, איסלנד, נורווגיה ושוודיה — כבר משתמשים ב-AWS. החל מהיום, מפתחים, הזנקים ועסקים, וגם ארגונים ממשלתיים, השכלה וללא כוונת רווח יכולים להשתמש באזור AWS אירופה (סטוקהולם) החדש כדי להריץ את היישומים שלהם בשוודיה, לשרת משתמשי קצה בסקנדינביה עם השהיה קצרה יותר, ולנצל טכנולוגיות מתקדמות כגון אנליטיקה, מסדי נתונים, שירותי מובייל, ללא שרת ועוד כדי להניע חדשנות. הלקוחות יכולים להתחיל היום בכתובת https://aws.amazon.com/local/nordics/

"מהימים המוקדמים של AWS, ארגונים סקנדינביים משתמשים בטכנולוגיות הענן של AWS כדי לעזור להמציא מחדש ענפים שלמים, כגון Supercell ו-Rovio בגיימינג, וולוו וסקניה ברכב ונוקיה וטלנור בתקשורת", אמר אנדי ג'אסי, מנכ"ל, Amazon Web Services. "עשרות אלפי לקוחות בסקנדינביה משתמשים ב-AWS מאזורים ברחבי העולם, אבל רבים שיתפו שהם גם רוצים אזור AWS בסקנדינביה כדי שיוכלו להפעיל בקלות את עומסי העבודה שלהם שהכי רגישים להשהיה עבור לקוחות קצה בסקנדינביה תוך עמידה בכל הדרישות של ריבונות נתונים. אנחנו נרגשים לספק את אזור AWS אירופה (סטוקהולם) שלנו היום כדי למלא את הבקשות האלה של הלקוחות".

אזור AWS אירופה (סטוקהולם) מציע שלושה Availability Zones בהשקה. אזורי AWS כוללים Availability Zones, שהם תשתית טכנולוגית במקומות ג"ג שונים ונפרדים עם מרחק מספיק כדי להפחית משמעותית את הסיכון שאירוע אחד ישפיע על ההמשכיות העסקית, אבל קרובים מספיק כדי לספק השהיה קצרה ליישומים עם זמינות גבוהה. לכל Availability Zone יש חשמל, קירור ואבטחה פיזית בלתי תלויים והם מחוברים ברשתות עם יתירות והשהיה קצרה מאוד. לקוחות AWS שמתמקדים בזמינות גבוהה יכולים לתכנן את היישומים שלהם לפעולה בכמה Availability Zones כדי להשיג סבולת תקלות גבוהה אפילו יותר. בנוסף, לקוחות AWS מקומיים עם דרישות לתושבות נתונים יכולים עכשיו לאחסן את התוכן שלהם בשוודיה עם ביטחון שהתוכן שלהם לא יעבור ללא הסכמתם, ואילו לקוחות שבונים יישומים שמצייתים לתקנה הכללית להגנה על נתונים (GDPR) יש להם עכשיו גישה לעוד אזור תשתיות AWS מאובטח באיחוד האירופי שעומד ברמות הגבוהות ביותר של אבטחה, ציות והגנה על נתונים.

לקוחות ושותפי APN מקדמים בברכה את אזור AWS אירופה (סטוקהולם) החדש

מיליוני לקוחות פעילים משתמשים ב-AWS בכל חודש ביותר מ-190 מדינות ברחבי העולם, כולל מאות אלפים באירופה, ועשרות אלפי לקוחות בסקנדינביה. ארגונים בסקנדינביה מעבירים את עומסי העבודה הקריטיים שלהם ל-AWS כדי להשיג חיסכון בעלויות, להאיץ חדשנות ולקצר את ההגעה לשוק, ביניהם לקוחות ארגוניים כגון:

Aktia Bank, Arriva, ASSA ABLOY, Bonnier, Basware, Cargotec, Den Norske Bank, F-Secure, Finnair, Fortum, Gelato, Husqvarna, Icelandair, IKEA, Modern Times Group, Nokia, Scania, Schibsted, SOK, Stockmann Oyj, Telenor Connexion, Telia, Tine SA, TopDanmark, Unibet, Visma, Volvo Group Connected Solutions, Wireless Car, Wärtsilä, and XXL. AWS is also an enabler for the Nordics’ most successful startups and gaming companies such as Bambora, Evolution Gaming, Hemnet, iZettle, KRY, LEO Innovation Lab, Lingit, Lunar Way, Mapillary, Mathem, Mojang, Paradox Interactive, Quinyx, Rovio, Supercell, Tidal, Trustpilot, Tink, Vivino

לקוחות מהמגזר הציבורי, כגון VR (Finnish Rail), חברת הרכבות הפינית בבעלות ממשלתית, ו-Ambita, בבעלות משרד המסחר והתעשייה של נורווגיה והפורטל הגדול ביותר בנורווגיה של נתוני רכוש, מעבירים אף הם את רוב היישומים שבאתר הפיזי שלהם ל-AWS כדי לנצל את האמינות והאבטחה המוגברות כדי לספק שירות טוב יותר לאזרחים.

Volvo Group Connected Solutions, שהמטה שלה בגותנבורג, שוודיה, אחראית על פיתוח והספקה של פתרונות מחוברים בתוך קבוצת וולוו — אחת היצרניות המובילות בעולם של משאיות, אוטובוסים, ציוד בנייה ומנועים ימיים ותעשייתיים. קבוצת וולבו מעסיקה בערך 100,000 איש, יש לה מתקני ייצור ב-18 מדינות והיא מוכרת את מוצריה ביותר מ-190 מדינות. AWS היא ספקית הענן המועדפת של Volvo Group Connected Solutions, שמאפשרת לה לחבר יותר מ-800,000 נכסים בכל העולם, כולל משאיות, אוטובוסים וציוד בנייה. "AWS שינתה את אופן ההתנהלות שלנו כעסק, עזרה לנו לעבור לארכיטקטורה של מיקרו שירות ולהפעיל תשתית כקוד, וזה הגביר את האוטומציה בכל הארגון", אמר סטפן ברגרן, סגן נשיא לטכנולוגיה ב-Volvo Group Connected Solutions. "מאז שהעברנו את פיתוח היישומים שלנו ל-AWS, הגברנו את הגמישות והמהירות והפחתנו את הזמן שלוקח לעבור מרעיון לניסויים משבועות לדקות. כפי שאתם יכולים לתאר לעצמכם, גם ההשהיה חשובה כשמחברים כלי רכב ומספקים מגוון רחב של שירותים מחוברים ללקוחותינו. אנחנו מצפים לשימוש באזור AWS אירופה (סטוקהולם) החדש כי הוא יקרב את השירותים שלנו אפילו יותר ללקוחות שלנו".

Fortum היא ספקית מובילה של חשמל ושירותים ציבוריים, עם מטה בפינלנד ויותר מ-2.5 מיליון לקוחות, 9,000 עובדים, והיא מפעילה יותר מ-150 תחנות כוח בעשר מדינות. יחד עם אלפי לקוחות, Fortum בנתה סוללה וירטואלית של מגה-ואט אחד, הגדולה ביותר בסקנדינביה, שפועלת באופן מלא על פני AWS. הסוללה הווירטואלית מצרפת ומבקרת את השימוש בנכסי אנרגיה, כמו מחממי מים ביתיים ורכב חשמלי, ועוזרת ל-Fortum לאזן טוב יותר את השימוש באנרגיה ברשת. "עם הגמישות וקיבולת האחסון האינסופית כמעט ש-AWS מספקת, אנחנו יכולים לנתח יותר נתונים מאשר כל תשתית המונים החכמים הפינית ביחד, והתוצאה היא הבנה טובה יותר איך הלקוחות שלנו משתמשים בחשמל", אמר פר אדוף, מנהל דיגיטלי ראשי, Fortum. "איסוף הנתונים האלה ב-AWS נותן לנו יכולת לטפל ביעילות בביקוש לחשמל ובייצורו, עוזר לנו להפחית עלויות, ובסופו של דבר החיסכון הזה מוחזר ללקוחות בצורת חשבונות אנרגיה נמוכים יותר. בנוסף, אנחנו משתמשים ב-Amazon Elasticsearch Service כדי לבנות באופן מאובטח אגם נתונים. באמצעות שימוש בלמידת מכונה כדי לקבל יותר תובנות מהנתונים שלנו, נוכל להבין טוב יותר את השימוש באנרגיה, ונעזור ללקוחותינו לחסוך כסף ונעזור לנו לשפר את ההשפעה שלנו על הסביבה באמצעות תזמון מתקדם יותר של עיתוי ההפעלה והכיבוי של תחנות הכוח שלנו. עכשיו כשאזור AWS אירופה (סטוקהולם) פתוח אנחנו מצפים שהחידוש הזה יואץ".

AWS Activate program כדי לתת להזנקים סקנדינביים גישה להדרכה וזמן אחד על אחד עם מומחי AWS וגם הכשרה מבוססת אינטרנט, מעבדות בקצב עצמי, תמיכת לקוחות, הצעות של צדדים שלישיים ועד $100,000 ב-AWS Cloud Credits — והכל ללא תשלום. ב-2018 AWS השיקה את הלופט פופ-אפ הראשון בסטוקהולם, שהציע חלל עבודה משותף וגישה למומחי טכנולוגיה ועסקים כדי לתמוך בהתפתחות של ההזנקים בסקנדינביה. זאת בנוסף לעבודה ש-AWS כבר עושה עם קהילת הון הסיכון, מאיצי הזנקים וחממות כדי לעזור להזנקים להתפתח בענן. ברחבי סקנדינביה, AWS עובדת עם Atomico, Creandum, EQT Ventures Nordic Makers ו-SUP46 כדי לתמוך בגידול המהיר של החברות שבתיקים שלהן.

AWS גם ממשיכה להשקיע בשיפור המיומנויות של מפתחים, סטודנטים והדור הבא של מנהלי מחשוב בסקנדינביה באמצעות תוכניות כמו AWS Academy ו-AWS Educate. לסטודנטים, AWS Educate program מספקת גישה לשירותים ותוכן של AWS שמיועדים לבנות ידע ומיומנויות במחשוב ענן. עשרות אוניברסיטאות ובתי ספר למינהל עסקים בסקנדינביה כבר משתתפים בתוכנית, בכללם המוסדות השוודים Abb Industrigymnasium, Berzeliusskolan, Blekinge Tekniska Högskola, EC Utbildning Malmö,  Jönkoping University, המוסדות הדנים AARHUS Tech, Mercantec, Roskilde University, Technical University of Denmark, המוסדות הפינים Åbo Akademi University, Häme University of Applied Sciences (HAMK), JAMK University of Applied Sciences, Tampere University of Applied Sciences, University of Helsinki והמוסדות הנורווגים Norwegian University of Science and Technology, Oslo Metropolitan University, the University of Tromsø – The Arctic University of Norway. תוכנית אחרת למוסדות להשכלה גבוהה היא AWS Academy שמספקת לסטודנטים קורסים מאושרים על ידי AWS כדי שירכשו מיומנויות במחשוב ענן שיש להן ביקוש. בסקנדינביה, מוסדות חשובים שנוטלים חלק כוללים את HAMK Häme University of Applied Sciences, MDH – School of Innovation, Design and Engineering, Metropolia University of Applied Sciences, Uppsala Universitet/Matematiska Institutionen. AWS גם מציעה מגוון מלא של תוכניות הכשרה והסמכה כדי לעזור למי שמתעניין בטכנולוגיות מחשוב הענן, הפרקטיקות המיטביות והארכיטקטורות הכי חדישות לקדם את המיומנויות הטכניות שלו ולתמוך עוד בארגונים סקנדינביים בשינוי הדיגיטלי שלהם.

מפתחים ועסקים יכולים לגשת אל אזור AWS אירופה (סטוקהולם) החל מהיום. רשימה מלאה של שירותים ופרטים על מחירים זמינה בכתובת https://aws.amazon.com/local/nordics/.

דילוג לתוכן