ALIENWARE חוזר לישראל!

רשת באג תחל לייבא מחדש את הקונסולות והמחשבים של מותג הגיימיניג המצליח שחוגג 20 שנה עם סדרת מוצרים חדשה!

חברת המחשבים ALIENWARE החל דרכו לפני 20 שנה וב-2006 נרכשה על ידי DELL, ששמרה על המותג המזוהה עם קהילת הגיימינג. מחשבי ALIENWARE נעדרו מהמדפים בארץ בשנים האחרונות וכעת רשת באג מחדשת את הייבוא ומציעה את המחשבים והקונסולות החדשים של המותג.

ניסים חזן, מנהל רכש מחשבים ברשת באג: ״מחשבי ALIENWARE הם סמל לעליונות טכנולוגית, אמינות, ביצועים חזקים עם מעבדים עוצמתיים, גרפיקה ועוד.. בשנים עברו מדובר היה במחשבים לבעלי אמצעים וכעת, הודות להיצע חדש, ניתן לרכוש קונסולות כמו ה Alpha Steam בפחות מ 3,000 ש״ח, עם שלוש שנות אחריות.״

באירוע ה-20 שנה לחברה, הוכרזו גרסאות חדשות למחשבים המותג, כאשר כולם “VR READY”, מפני שהם מצוידים בכרטיסי “NVIDIA” חדישים. בנוסף לשיפורים רבים, בין היתר הוספת מחברים, חיישן TOBII EYE TRACKING, מערכת קירור חדשה ועוד.

ALIENWARE 15/17
• מסך בטכנולוגיות LCD ו-IPS‏ המפחיתה את זמן ההשהיה ומספקת צבעים מדויקים מכל זוויות הצפייה.
• מקלדת עם תחושה אחידה שמעניקה לוחית הפלדה המחוזקת של מקלדת TactX המספקת הגנה גם לרכיבים הפנימיים מפני לכלוך. ניתן להפעיל קיצורי דרך ליישומים ואפילו פקודות מאקרו תוך כדי משחקים, הודות לתשעה מקשים ניתנים להתאמה אישית המאפשרים לתכנת עד 19 פקודות ייחודיות, בנוסף, מתאורת RGB מרשימה הניתנת להגדרה בארבעה אזורים שונים של המקלדת.
• שמע עשיר ומרשים מסופק באמצעות Klipsch וטכנולוגיית Creative SoundBlaster X-Fi. ניתן להתחבר באופן חזותי לחברים ויריבים באמצעות מצלמת אינטרנט באיכות FULL HD וניתן לתקשר איתם בחופשיות הודות למערך בן שני מיקרופונים.
• יציאת ה-USB החדשה והמהירה במיוחד של Type-C‎‏מציעה מהירויות גדולות פי שניים מיציאת USB 3.0 ויכולה לשמש כיציאת Thunderbolt 3 המהירה עד פי ארבעה מפרוטוקול USB 3.1 או לתמוך בתצוגות 4K כמו ביציאת DisplayPort.
• הטכנולוגיה הטובה ביותר למשחקים ברשת זמינה במחשב בכמות כפולה עם Killer Gigabit Ethernet ו-Killer Wireless 802.11ac WiFi – כך שמתקבלת הזרמת וידיאו ומנות משחקים חלקה ככל הניתן בדוק ברגעים בהם אתם זקוקים לה ביותר. בצעו משימות רבות בשעת הצורך, ללא השהיות או הפוגות ברמת הביצועים.
• המחשבים הניידים של Alienware עברו בדיקות קפדניות אשר הוכיחו כי הם מסוגלים לתמוך בעד עשרות אלפי פעולות: לחיצות על לחצן ההפעלה, סגירה ופתיחה של צירים, כיפופים, סיבובים ועד מיליון הקשות על משטח המגע.
ALPHA STEAM
• מערכת ההפעלה SteamOS – Alienwareו-Valve שילבו כוחות על מנת לבנות מחשב מיוחד המתוכנן להעניק חוויית SteamOS מושלמת. מחשב Alienware Steam Machine מעניק גמישות של מחשב אישי ופשטות של קונסולה, כדי שתוכלו ליהנות מכל מה שאתם אוהבים ב-Steam בסביבה חדשה לגמרי, עם קהילה של יותר מ-‏100 מיליון שחקנים, אלפי משחקים בפלטפורמות מרובות, שינויי משתמש ועוד – באמצעות Steam Big Picture ב Alienware Steam Machine
• חוויית משחק חלקה ומהירה מאי פעם ב-60 פריימים לשנייה במגוון משחקים כגון Witcher 3‏, Mortal Combat X‏, Elders Scroll V: Skyrim ו-Middle-earth: Shadow of Mordor ועוד.
• ל-Steam‏, Origin או GOG, לשחק עם בקר Xbox אופציונאלי או להשתמש במקלדת ובעכבר במצב מחשב שולחני,
• הרחבת חוויית המשחק והבידור שהמחשב מספק לכם באמצעות ממשק HiveMind החדש, הניתן להורדה מבית Alienware כעת ניתן לגשת למשחקי Steam ולסרטוני וידאו, לתמונות ולתוכנות ממקום אחד.
לאתר המשחקים הנתמכים לחצו כאן

דילוג לתוכן