750 ארגונים הצטרפו לתוכנית שותפי ה- OEM של BusinessObjects SAP

ספקי SaaS אשר שילבו את פתרונות ה- BI של SAP BusinessObjects , השיגו החזר על ההשקעה של 235 אחוז בהשוואה לפיתוח עצמילמעלה מ- 750 חברות הצטרפו לתוכנית שותפי ה- OEM  של SAP BusinessObjects, המשווקת בישראל ע"י מטריקס, כשהן מוכרות יישומים ופתרונות הכוללים כלי בינה עסקית (BI) המסייעים לארגונים לייצר הכנסות ולהגביר את הרווח הסופי.
 
תכנית ה- OEM של SAP BusinessObjects מקדמת חברות המתמחות בפיתוח תוכנה כשירות (SaaS), יישומים בחבילה או שילוב של השניים, והיא מסייעת לעסקים לקצר את זמן היציאה לשוק, יותר להוריד סיכונים ולקצר זמני פיתוח של מוצרים. התוכנית גם מסייעת לשותפים להרחיב את העסקאות שלהם באמצעות הצעה של יותר פתרונות ומאפיינים המסייעים להגיע לתובנות טובות יותר ולקדם קבלת החלטות מהירה יותר.
 
במחקר שנערך לאחרונה על ידי חברת האנליסטים IDC בחסות של SAP, ספקי SaaS אשר חוברים ל- SAP כדי לשלב את מערך פתרונות ה- BI והאנליטיקה של BusinessObjects, השיגו החזר על ההשקעה של 235 אחוז, לעומת פיתוח עצמאי של הפתרונות. 64 השותפים של BusinessObjects אשר רואיינו במסגרת המחקר, ציינו גם את היתרונות הנובעים מזמן ממוצע להחזר השקעה של 6.3 חודשים ומהיכולת למקד את המפתחים ביצירה של חדשנות וערך.

דילוג לתוכן