6 מרכזי המחשוב הפנימיים של HP הינם "נקיים מ- Cisco"

פתרונות התקשורת של HP מניעים את מרכזי המחשוב הטכנולוגיים הגדולים בעולם המספקים ביצועים מעולים וגמישותחברת HP הודיעה היום שכל 6 מרכזי המחשוב הפנימיים שלה, המניעים את תפעול החברה ברחבי העולם, נשענים על פתרונות התקשורת של HP Networking.
בתוך פחות מחצי שנה החליפו המהנדסים של HP כל מוצרי הליבה ברשת (WAN) נתבים ומתגים המחברים את שישה מרכזי הנתונים אחד לשני ולאינטרנט. בנוסף לאמור, הותקנה סדרת נתבים ומתגים – 75 HP, ושודרגו או הוחלפו 30 מעגלים – וכל זאת ללא זמן השבתה של מרכז הנתונים.
"באפריל שעבר התחייבנו שנהיה 'נקיים מ- Cisco' במערכות הליבה WAN, הניתוב והמיתוג של מרכזי הנתונים שלנו. ואכן, אנחנו נקיים. הצלחנו להקדים את לוח הזמנים ואנו כבר רואים ביצועים שהם טוב יותר ממה שציפינו", אמר קן גריי, סמנכ"ל תשתיות ב- HP Information Technology. "המהנדסים שלנו עשו עבודה נהדרת והוכיחו שאפשר להריץ רשת בסדר גודל והיקף כמו של HP באמצעות המוצרים שלנו. ביצענו את כל ההעברה הזו ללא זמן השבתה של מרכז הנתונים."
מרכזי הנתונים של HP נמצאים ביוסטון, אוסטין ואטלנטה – שני מרכזי מידע בכל עיר. למעלה מ- 85 מרכזי נתונים ברחבי העולם בשטח של 5000 מטר מרובע לפחות, בתוספת מאות מרכזים קטנים יותר, אוחדו לשישה אתרים.
הצוותים של HP גם ביצעו טרנספורמציה על ארכיטקטורת רשת המבוססת על סטנדרטים פתוחים. ארכיטקטורה זו מאפשרת לבצע אופטימיזציה של הרשת באמצעות פתרונות התקשורת של HP, כולל מוצרים של HP TippingPoint.
השלב הבא בתוכנית ההגירה יהיה התקנה של מוצרי HP גם בשולי הרשת  תוך חיבור מתקני החברה ברחבי העולם.
"כאשר אנו מדברים עם לקוחות ברחבי העולם, הם מחפשים ספק פתרונות מלא לרשת שמספק ארכיטקטורה פתוחה המאפשרת אלטרנטיבה לפרוטוקולים הקנייניים בהם הם נעולים כבר במשך עשרות שנים," אמר רנדי מוט, סגן נשיא בכיר ומנהל המידע הראשי של HP. "כבר בשלב הראשון זיהנו כי 3COM מספקים ערך יוצא-דופן עבור HP."

דילוג לתוכן