3 רשתות Ad Tech מובילות אימצו את הפתרון של Tipalti לאוטומציה של ניהול תהליכי התשלומים

רשתות Ad Tech מובילות אימצו את הפתרון של Tipalti לאוטומציה של ניהול תהליכי התשלומים
3 רשתות מדיה דיגיטלית, מהשורה הראשונה, הודיעו על אימוץ הפלטפורמה של חברת הסטארט-אפ הישראלית Tipalti לטובת אוטומציה מלאה של ניהול תהליכי התשלומים ברחבי העולם. Tipalti, הפועלת בתחום הטכנולוגי הפיננסי (פינטק) מעבדת כיום מעל לשני מיליארד דולר בשנה בלמעלה מ-190 מדינות ומנהלת מישראל ומארה"ב עבור לקוחותיה כחצי מיליון ספקים. הרשתות, Airpush, sovrn ו- Vungle, הצטרפו לשורה ארוכה של רשתות מדיה דיגיטלית מובילות העושות כיום שימוש בפתרון של Tipalti לביצוע אופטימיזציה של מערך התשלומים הגלובלי.

עם מאות ולעתים אלפי שותפים עסקיים ברחבי הגלובוס, ניצבות כיום רשתות המדיה בפני תהליכים תפעוליים מורכבים, כשהן באות לבנות, ובעיקר לשמור, על נאמנות הלקוחות. ״מדובר בעסקים שההכנסות שלהם גדלות מהר ובהתמדה. רשתות השותפים העסקיים מתרחבות לקצות הגלובוס, תהליכי התשלומים הידניים ששימשו אותן עד עתה כבר לא ממש יעילים ונושא התשלומים כולו הופך למעמסה״, אומר חן עמית, מנכ״ל חברת Tipalti. ״בנוסף, ניתן לראות שנושא מהירות, אמינות ועלות התשלום הם גורמים משמעותיים בהשפעה על נטישה של שותפים עסקיים מרשתות מדיה דיגיטליות… במחקר חדש גילינו כי 48 אחוז נטשו רשתות דומות בגלל בעיות תשלום…״

לדברי עמית, בנוסף לאתגר של תשלום לכל אחד ואחד על פי ההעדפות האישיות שלו ובחירת המטבע המועדף, נהנים המשתמשים בפתרון של Tipalti גם מדיווח שוטף על סטטוס התשלומים ומתן מענה למגוון סוגיות הכרוכות ברגולציה, ניהול פיננסי ומיסוי. ״ Tipalti נולדה בזירה הזו של רשתות המדיה הדיגיטליות. אנו מבינים הן את הצרכים של הרשתות והן את של הלקוחות שלהן. חברת מדיה לא צריכה להשקיע כיום משאבים חשובים בניהול ידני של תהליכי התשלומים״.

Airpush מפעילה כיום את אחת מרשתות הפרסום במובייל המובילות בארה״ב, עבור מעל 150 אלף אפליקציות. sovrn היא חברת טכנולוגיה לפרסום המסייעת למעל 80 אלף מפרסמים עצמאיים ואתרים לעשות יותר כסף ו-Vungle היא רשת פרסום במובייל המתמקדת בוידאו בתוך מעל 15 אלף אפליקציות מובייל. ״שמירה על מוניטין חזק היא חלק קריטי בהצלחה שלנו״, אומר ג׳ו איזאק, סמנכ״ל הכספים ב-Airpush. ״ Tipalti שהיא פלטפורמת ניהול התשלומים המשמעותית ביותר כיום, מאפשרת לנו לעמוד בהצלחה בניהול הפיננסי של העסק״.

דילוג לתוכן