תשתית ענן-פרטי בכנס טק-אד 2010

מיקרוסופט ישראל וחברת HP ישראל ביססו את תשתיות כנס הטכנולוגיה טק-אד 2010 של מיקרוסופט על פתרון מחשוב מלא ומשותף, הכולל תוכנה, שרתים ו-Storage לצורך הקמת ענן פרטי. טק-אד 2010 נפתח באילת ב-28 בנובמבר, וצפוי לארח אלפי מנהלים, אינטגרטורים ומפתחים מקהילת ה-IT הישראלית. הענן מותאם לעמוד בעומסים גבוהים והוא יספק גישה רציפה, זמינה ומאובטחת לתשתיות. סביבת ניהול התשתית תוצג בזמן אמת ובאופן רציף ב"טק-אד סנטר".
פתרון הענן הפרטי שהוקם לצורך הכנס מקיף מגוון טכנולוגיות מובילות מבית היוצר של מיקרוסופט ו-HP: סביבת הפעלה ותשתית וירטואליזציה Microsoft Windows Server 2008 R2 Hyper-V; 33 שרתי להב HP ProLiant G6; שלושה שרתי ניהול ובקרה System Center Virtual Machine Manger; טכנולוגיית HP Virtual Connect Flex-10 לוויסות וחלוקת עומסים בתקשורת; תשתית אחסון בטכנולוגיית HP Lefthand לביצועים גבוהים ללא נקודת כשל; ובקרת גישה מוגנת ומוצפנת Microsoft Forefront UAG.
גם בהקמת המערכת הוכחה עוצמת השילוב בין כלי מיקרוסופט ל-HP – הפצת השרתים ומרכיבי הענן הפרטי נעשתה במרוכז באמצעות Microsoft System Center Configuration Manager ו-HP Insight Manager, על בסיס תצורה שנקבעה מראש, והושלמה בפרק זמן קצר מאוד.
מערך השליטה, הבקרה והניהול של הענן הפרטי מושתתת על Microsoft System Center Operating Manager בשילוב עם HP System Insight Manager.
יריב שפירא, מנהל שותפויות אסטרטגיות באזור המזרח התיכון, אגן הים התיכון ואפריקה ב-HP ישראל, מסר כי " הבחירה בפתרון ענן פרטי שמשלב טכנולוגיות של מיקרוסופט ו-HP, אפשרה להקים סביבת מחשוב חזקה ומקיפה, במהירות וברמת אמינות גבוהה. ההצגה החיה של סביבת הניהול על גבי מסך במרכז המבקרים, תהווה המחשה דינמית וממשית של הטכנולוגיות בהן עוסק הכנס, ובראשן טכנולוגיות הענן".
טלי קמר, מנהלת שותפי Alliances במיקרוסופט ישראל מסרה כי "טק אד הוא אירוע הדגל של מיקרוסופט ואנו מחויבים לרמה המקצועית הגבוהה ביותר לרבות שימוש מסיבי בתשתיות מחשוב לצורכי הדגמות והתנסות. ההחלטה לבסס את הכנס על תשתיות הענן הפרטי של מיקרוסופט ו-HP מעידה על הבשלות הטכנולוגית של הפתרונות המשותפים בסביבת Production מרובת סיכונים"

דילוג לתוכן