תשכחו מטביעות אצבעות, זיהוי פנים, סריקות מוח יכולות להיות הסיסמאות החדשות

מערכת חדשה תחליף מערכות זיהוי באמצעות טביעות אצבעות וזיהוי פנים, ותתחיל לעשות סריקות מוח לזיהוי חיובי. באמצעות הדמיה מוחית וסדרה של מילים ותמונות, מערכת זו תבין ותזהה אם אתה באמת אתה.
זיהוי פנים נשמע נחמד בתיאוריה, אבל בפועל זה יש כמה בעיות. זה דורש ציוד, כמו מצלמה גדולה על המחשב שלך. באותה מידה, ניתן בקלות לרמות את המערכת. בין אם זהו גל העתיד עבור מוצרי אלקטרוניקה ובין אם לא, נכון לעכשיו קיימת תחרות. אוניברסיטת Binghamton מביאה מערכת זיהוי ביומטרי שסורקות את המוח כדי להבין אם אתה באמת אתה.
התהליך כרוך בפעילות אלקטרואנצפלוגרף וצפייה בסדרה של 500 תמונות, כולל מילים, פרצופים, וצילומים פשוטים. כל תמונה מבזיקה תמונה על מסך לחצי שני בלבד. ה- אלקטרואנצפלוגרף בודק את התגובה שלך אליהם, ובודק אותן מול תגובות קיימות. אם לדוגמא מופיעה דבורה על מסך, האדם אלרגי מאוד לעקיצות דבורים יצטרך כנראה תגובה שונה מאשר אדם שמחזיק דבורים לפרנסתו. ככל שמספר תמונות ותגובות מצטברים, הסיכוי לזיוף זהות פוחת. מבחן מוקדם זיהה בוודאות אדם אחד מתוך קבוצה של 32 בין 82 , המכונה יכולה עכשיו לבחור אדם אחד מתוך 30 עם 100 דיוק אחוזים.

דילוג לתוכן