תפילו אותו, תשברו עליו מקל בייסבול, תשפכו עליו מים, תדרסו אותו, תירו עליו עם רובי פיינטבול והוא ימשיך לנגן….

 

 

 

הרמקול העמיד בעולם מגיע לישראל:

עמיד גם בפני מתקפת זומבים

 

ביקונקט תתחיל לשווק את הרמקול של המותג הדני SOUNDBOKS

 

 

רמקול מוגבר עמיד בטירוף ומתאים למסיבות בחוץ: ה- SOUNDBOKS 2

 

 

ביקונקט טכנולוגיות, המתמחה בייבוא, שיווק והפצה של מוצרים מעולמות הטכנולוגיה, הגדג'טים והאביזרים מתחילה לשווק לראשונה בישראל את הרמקול הביתי העמיד בעולם של המותג הדני SOUNDBOKS. הרמקול החדש הינו רמקול אשר מתאים הן למסיבות בעיר והן לטבע (כמובן מבלי להפריע לסובבים:).

 

לרמקול עוצמת סאונד עצומה ואיכותית של 122 דציבלים ללא עיוותים, עמיד לכל מזג אוויר ושורד נפילות מגובה.

 

ניתן לשכוח מהגבלות כמו מזג אוויר או מיקום גיאוגרפי. הרמקול הזה בנוי כמו טנק. הוא עמיד בטירוף. שום דבר לא יכול להרוס אותו. ל- SOUNDBOKS 2 פשוט אין גבולות. הוא ימשיך לעבוד גם באבק המדבר, בשלג, בחוף הים ובגשם שוטף. המעטפת החיצונית שלו בנויה לשרוד את האפוקליפסה. היא תוכננה לעמוד בטמפרטורות קיצוניות של חום וקור, לחות ומים, עמידה למכות, שריטות, נפילות ומתקפת זומבים. ציפוי Nano Coating משוכלל שומר על הרמקול מפני רטיבות ואבק. גם אם נשפכה בירה על הרמקול- לא קרה כלום! המסיבה ממשיכה בפול ווליום.

 

עמיד בטמפרטורה של 50 מעלות בחום ו- 20 מעלות מינוס בקור.

 

 

 

 

 

בנוי להרמה. הרמקול שוקל רק 15 ק"ג, כך שאפשר בקלות להרים אותו ולקחת אותו לכל מקום. הוא מגיע עם מעטפת אלומיניום נגד-שריטות ופינות מעוגלות, ידית נוחה לנשיאה וחיבור לסטנד אם רוצים להעמיד אותו על הגובה. יש לו סוללה מובנית שמספיקה לעד 40 שעות של מוזיקה (ב- 3.5 שעות הטענה) ול- 8 שעות מוזיקה בשיא העוצמה. כך שהוא ימשיך להרים גם אחרי שאחרון החוגגים ייפול מהרגליים.

 

מנגן 40 שעות ברצף.

 

הכי פשוט לארגן מסיבה- הרמקול פשוט לתפעול- לא צריך טכנאים ואנשי סאונד מיוחדים, הובלות או תיאומים, פשוט מעמיסים אותו על האוטו והוא כבר עושה הכל בעצמו. ה- SOUNDBOKS 2 פועל בחיבור Bluetooth או בחיבור אודיו, עם מצב בוסט אוטומטי ומתג שיאפשר להשתמש בו גם ברגוע בתוך הבית.

 

 

אז מה יש לו שם בפנים מתחת לכל המעטפת הקשוחה הזאת? מגבר מתקדם Eximo של חברת Merus Audio המובילה המעניק 122 dB של עוצמה מדהימה ללא עיוותים. טכנולוגיית פטנט Psycho Acoustics עם DSP המעניקה באסים עוצמתיים ומדויקים, ממיר אוטומטי המתאים את רמת המתח לרמת העוצמה, סוללה מיוחדת במינה עד שנתנו לה שם משל עצמה: BATTERYBOKS 2, שבגדול פשוט מחזיקה את החיה הזאת בעניינים עד לסוף המסיבה בלי פשרות ובלי אבל.

מפרט טכני:

עוצמה: 122 dB

חומרה: 3 x 72W class D amplifier with BOOST mode

2 x 96 dB custom 10" woofers

1 x 98 dB soft dome tweeter

חיבור אודיו 3.5 מ"מ

גרסת Bluetooth: 3.0

טווח קליטה: 20 מ'

סוללה מובנית Batteryboks – 12.8V, 7.8Ah LiFePO4

משך שימוש רציף: עד 8 שעות בווליום מקסימלי, עד 40 שעות בווליום ממוצע.

משך טעינה: כ-3.5 שעות.

נוריות לד לחיווי מצב הסוללה

פעיל בטווח טמפרטורות: -20C to +50C

מידות המוצר: 66 x 43 x 32 ס"מ

משקל: 15 ק"ג

 

ניתן לרכוש ישירון ONLINE מאתר ביקונקט:

http://www.bconnect.co.il/shop/soundboks2/

 

דילוג לתוכן